Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

QUOTE(giestrav @ 2013 02 14, 19:56)
oi, koks svajūniukas fainas mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arasta77 @ 2013 02 11, 19:57)
Smagus bandymas  thumbup.gif

tikrai buvo smagu užsikabinti smile.gif
Atsakyti
Mamytes,pagelbekit gal kuri turit savo lobynuose megzto ar nerto zuikio aprasyma ar schema? Buciau labai dekinga jei pasidalintumet :4u:maciau puslapis ar du buvo zuikiai , bet noreciau kazko kitko doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Enigm@ @ 2012 05 12, 15:11)
Zuikis-puikis ilgaausis
user posted image

Gal kuri turit stai va tokio zuikucio schema ar aprasyma? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xItzax: 16 vasario 2013 - 16:24
merginos gal kas turi ar kur uzmatet tokio vyruko schemute?

user posted image

sūnus gyvent neduoda doh.gif
Atsakyti
sveikos, gal galetumet pasidalint megztu/nertu lelyciu schemom? arba idejom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boombate @ 2013 03 16, 20:08)
sveikos, gal galetumet pasidalint megztu/nertu lelyciu schemom? arba idejom  ax.gif


internete nemazai, tik rusu kalba 4u.gif
lelytes
kaip megzti lele
balerina
lele
Atsakyti
aciu doma, ir as nesnaudziau, man atrodo, kad nemazai naudingos info cia
http://byhookbyhand....../Doll Pattern
Atsakyti
Boombate - cia tai tikrai nuostabus puslapis thumbup.gif
Atsakyti
Sandrulia, tai dabar virbalus ir kabliukus i rankas ir narpliojam lelytes lotuliukas.gif
dar norejau apie zaislu prikimsima informacijos: reikia kietai prikimst, ane g.gif manes leles uzsiprase naujagimei, tai as suku galva kaip minkstesne =mielesne padryt?
Atsakyti
Na, man jau teko kelias nunerti, tai labai smagus uzsiemimas is tikruju blush2.gif
O del prikimsimo, tai manau cia kiekvienos menininkes reikalas ir zinoma "uzsakovo". Jei lele naujagimei, tai mano manymu tikrai reiketu minkstos, kad galetu svelniai prisiglausti 4u.gif Jei lele sedes ar stoves kur nors lentynoj, tai reiktu kietesnes, kad islaikytu ir neprarastu formu. Cia as taip daryciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xItzax @ 2013 02 16, 16:24)
Mamytes,pagelbekit gal kuri turit savo lobynuose megzto ar nerto zuikio aprasyma ar schema? Buciau labai dekinga jei pasidalintumet :4u:maciau puslapis ar du buvo zuikiai , bet noreciau kazko kitko doh.gif
Papildyta:

Gal kuri turit stai va tokio zuikucio schema ar aprasyma?  g.gif



va cia zuikiu kokiu tik nori biggrin.gif
Atsakyti
Labai mieli žaisliukai. 4u.gif
Atsakyti