Įkraunama...
Įkraunama...

Bandom su kiaušialąstės donore

Mary spaudžiu kumščius už jūsų šeimos pagausėjimą wub.gif Kokios pas jus problemos, aišku jei galiu klausti ? Aha man ir tas klausimas iškyla dėl pasakymo aplinkiniams ir vaikeliui.. g.gif norisi bent jau būti sąžiningam su vaiku.. Nors gal geriausia tai palikti ateičiai.. ateina laikas ir viskas išsisprendžia.. 4u.gif

O dėl klinikų dar laukiu Intersono atsakymo. Turiu vieną likimo draugę ukrainietę iš rusiško forumo, tai sako ji man padėtų, jei apsipręsčiau darytis Ukrainoje. nežinau kodėl bet netraukia mane į Čekiją.. P.s. pagalvojau kad rusės ir ukrainietės panašiausios į mus blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveika,Classiqe,malonu turet bendraminciu palaikima :)duok dieve jai man pasiseks,tai ikveps visoms neapsisprendziancioms daugiau optimizmo :DMano problema tame,kad 26m amziui turejau operacija kuros metu netekau vienos kiausides ir abieju kiausintakiu.Kol galejau bandyt su savo kiausialastem,niekaip neapsisprendziau,o dabar kai man suejo virs 40m.spratau,kad dabar man paskutinis sansas,igivendinti savo svajone.Cekija man patiko todel,kad as paskaitineju airiu forumus,lb.geri atsiliepimai,turi didziule patirti su donorpem programom.Man patiko vienos pasisakymas,ji raso,kad ji klinikoj susipazino su sepyniom kitom kartu bandancom porom,tai sesios is ju takart pastojo ir dvi is ju dvynukais.O ceku merginos saunios,as turiu pazystamu tai lb.panasios i mus.Man pavyzdziui dave rinktis is 3donoriu,as nusiunciau savo nuotrauka tai jie parinko panasiausias.Aisku sunku apsisprest be notraukos,tai as vel pasikliovia savo intuicija ir issirinkau 20m matematika studijuojancia studente,auksta liekna blondine is pedagogu seimos.Plus hobi zaidzia tenisa dalyvauja varzybose,kraujo grupe sutampa su mano. good.gifO kaip ukrainoj parenka donora,kiek zinau ten galima ne anonimiska,gerai kad turi kontaktu su pagalba zymiai lengviau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mary8 @ 2013 10 08, 16:09)
Kaip malonu girdet,Jolantulia,kokia tu laiminga!Juk sitie vaikeliai ypatingi,isivaizduoju kaip sirdele  paglosto kai kas pasako ,kad ji i tave panasi.Noriu paklaust ar jus laikot paslapty kad pastojai donorines pagalba.As tai nusprendziau laikyti paslapty,ir jai dievas duos ir mums pasiseks tai zinosiu tik as ir MB.


Labukas 4u.gif

As manau, kad tokius dalykus nelabai gerai viesinti, nes ne visi tai supranta, o kai kurie is vis yra nusiteike pries tokias proceduras ir dar su donoru. Mums tikrai nereikia piktu liezuviu ir akiu. Apie tai zinom as ir mano vyras, ir dar mano sesute. Kitiems nebutina tai zinot smile.gif
Butinai rasyk kaip tau sekasi, labai tikiu tavo sekme ir laikysiu kumscius, sitoje temeleje mums reikia daugiau sekmes, kad kitos ir patiketu, kad stebuklai ivyksta 4u.gif
Atsakyti
butent tokios temos ieskau 4u.gif ....bet man toli grazu ne 16 ir net ne 36 m. blush2.gif bet abu su vyru sumastem senatveje uztureti maziuka blush2.gif ar yra cia nors viena brandaus amziaus moteris, kurioms tai butu aktualu? kreipiausi i viena klinika, bet kazkokia nesamone ten...niekada neprisiskambinu, kai esam sutarusios, net nezinau, ar gausiu tyrimu atsakymus. galvojame su vyru apie donoryte. pas ji viskas ok, pas mane jau antras menuo nera mmm...bijau, kad prasidejo nelemtasis klimaksas, bet gydytoja nuramino....ir toliau nekelia ragelio blink.gif o laboratorinius tyrimus padare dingus mmm, sumokejau 700lt, ir vel tyla..tiesiog nesugaunamoji doh.gif . gal taip reik, nezinau. norejau pasitart su jumis. nuo ko pradet, gal zinot uztikrintai gera klinika, konkretu gydytoja ir panasiai...tiesiog esu akalvietej...tarp jusu jauciuos visiska senute verysad.gif man 49m. bet labai tikiu, kad galiu..o svarbiausia, norime abu
Atsakyti
Sveika,inweyg,turbut as cia viena is vyriausiu,nes man ne uz kalnu44m.As ilgai domejasi visom klinikom,ir kaip paciai patarciau ilgai nebesvarstyt nes yra amziaus limitas,virs 50m.nebedaro dirbt.apvaisinimo g.gif sleep.gif Rekomenduociau cekijoi Zlin arba Unika nes ten nera eiliu.Nepataru Layvijos,nors arti bet jie neturi uztenkamai patirties,mano drauge ten bande liko nepatenkinta,Pepes ne kokie atsiliepimai.Vaziuoti konsltacijai nebutina,bendrauji emailais,pasako kokius tyrimus pasidaryt,parenka donore ,atsiuncia vaistus nuvaziuoji punkcijas dienai palauki 5dienas ir po isodinimo namo!As si antradieni isskrendu paziuresim kaip man seksis thumbup.gif
Atsakyti
Mary8 kuo didžiausios sėkmės 4u.gif . Būtų labai malonu, jeigu pasidalintum visais įspūdžiais. Aš turėjau vieną bandymą ir Čekijoje, gaila, bet nesėkmingą Reprogenesis klinikoje ir šiuo metu svarstymų kelyje...Gal dar susikaupsiu kitiems metams, bet vėl svarstau ar tą pačią kliniką pasirinkti ar galvoti apie kitą.
Palaikymo komandą turi nors ir nelabai gausią, bet labai nuoširdžią wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mary8 @ 2013 10 11, 20:11)
Sveika,inweyg,turbut as cia viena is vyriausiu,nes man ne uz kalnu44m.As ilgai domejasi visom klinikom,ir kaip paciai patarciau ilgai nebesvarstyt nes yra amziaus limitas,virs 50m.nebedaro dirbt.apvaisinimo g.gif  sleep.gif Rekomenduociau cekijoi Zlin arba Unika nes ten nera eiliu.Nepataru Layvijos,nors arti bet jie neturi uztenkamai patirties,mano drauge ten bande liko nepatenkinta,Pepes ne kokie atsiliepimai.Vaziuoti konsltacijai nebutina,bendrauji emailais,pasako kokius tyrimus pasidaryt,parenka donore ,atsiuncia vaistus  nuvaziuoji punkcijas dienai  palauki 5dienas ir po isodinimo namo!As  si antradieni isskrendu paziuresim kaip man seksis thumbup.gif

Sėkmingo starto Mary8 wub.gif laikom kumščius ir laukiam vaisingų žinių thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikima mergaites,as jau Brno,ryt punkcija,matysim koks derlius smile.gif parasysiu kai turesiu naujienu.
Atsakyti
QUOTE(Mary8 @ 2013 10 15, 15:30)
Aciu uz palaikima mergaites,as jau Brno,ryt punkcija,matysim koks derlius smile.gif parasysiu kai turesiu naujienu.


4u.gif 4u.gif 4u.gif Mary8, kaip tau sekasi? kiek kiauisineliu gavot? Linkiu Tau Sekmes Dideliausios ir laikau stipriai kumscius uz tave suspaudus. Mes su Tavim smile.gif Laaabai laukiam geru naujienu smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms,taigi noriu pasidalinti ispudziais apie Unika klinika,viskas praejo sklandziai thumbup.gif sper aptarnavimas jokiu laukimu,malonus personalas,jokio streso nejauciau,na zodziu labai patiko!Kiek kiausialasciu ispunktavo dar nezinau,tukeciau ryt suzinoti.Des tik viena embriona,bijau rizikoti su dviem nes jau ne penkiolikine,dvynukai butu peridelis kruvis organizmui.Bet jie sake,kad pas juos populiaru deti po viena,kitus uzsaldys,jai nepasiseks bus gslima pakartot procedura.Tai tiek iki rytojaus bye1.gif
Atsakyti
Mary8,labai džiaugiuosi dėl gerų pirmųjų įspūdžių 4u.gif , tikėkimės, kad viskas bus gerai. Labai norisi visko kuo geriausio prilinkėti, kad tik išsipildytų nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites,pas mane viskas einasi puikiai ispnktavo 13 kiasialasci apsivaisino ir vystosi 8 thumbup.gif I klinika nereikia skambinet jie duoda slaptazodi,su kurio prisijungi prie informacijos klientams,kur kasdien jie duoda informacija apie tavo embrionus smile.gif MB syryt isvaziavo namo,likau viena laukti susitikimo su savo mazuciu,tresiu uztenkamai laiko pailset,kas tikrai svarbu pries isodinima. bye1.gif
Atsakyti