Įkraunama...
Įkraunama...

Bandom su kiaušialąstės donore

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2013 10 04, 16:02)
Labutis merginos 4u.gif  Temute rami, niekas nieko neraso:) Idomu gal kuri jau esat bandymuose?

Atsakyti
Sveikos merginos,as naujoke,ziuriu mano pati idomiasia temute visai uzmire ax.gif tai nusprendziau parasyt.As vykstu sio menesio vidury i Ceku klinika Unika pirmam bandymui thumbup.gif Kadangi bandanciu su donorine lab.mazai tikiosi jusu palaikimo!
Atsakyti
QUOTE(Mary8 @ 2013 10 07, 12:10)
Sveikos merginos,as naujoke,ziuriu mano pati idomiasia temute visai uzmire ax.gif tai nusprendziau parasyt.As vykstu sio menesio vidury i Ceku klinika Unika pirmam bandymui thumbup.gif Kadangi bandanciu su donorine lab.mazai tikiosi jusu palaikimo!


Sveika Mary8. Sekmes kuo didziausios. Unica, jei vardu nemaisau, man lb. patiko is ju puslapio pasiskaitinejimo ir atsakymu. Labai daug issamios informacijos jie teikia.
Jo, merginu cia ne daug ax.gif , bet gal del to dziaugtis reikia, kad mazesniam procentui moteriskiu tenka eiti siuo keliu.
Jolantulia jau turi berniuka, nebeuzklista cia, kiti ruepesciai:)
Pinocio jau irgi greitai savo poreles sulauks.
Sekanti busiu as wub.gif Dar nezinau kas pilvelyje gyvena. Mum jau 20 savaite eina, pusiaukelis nueitas wub.gif
Nuosirdzia linkiu "gero vejo" Cekijoje. Pasipasakokit kai busit eigoje, koki protokola taikys, kokie tyrimai, kiek kiausineliu isims, ir t.t. Idomios ir kainos:) Manau jusu informacija bus naudinga sekanciom panelem wub.gif Unicoje gal nei viena dar nebandzius, nebent Mariann2, tiksliai nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2013 10 07, 22:45)
Sveika Mary8. Sekmes kuo didziausios. Unica, jei vardu nemaisau, man lb. patiko is ju puslapio pasiskaitinejimo ir atsakymu. Labai daug issamios informacijos jie teikia.
Jo, merginu cia ne daug ax.gif , bet gal del to dziaugtis reikia, kad mazesniam procentui moteriskiu tenka eiti siuo keliu.
Jolantulia jau turi berniuka, nebeuzklista cia, kiti ruepesciai:)
Pinocio jau irgi greitai savo poreles sulauks.
Sekanti busiu as wub.gif  Dar nezinau kas pilvelyje gyvena. Mum jau 20 savaite eina, pusiaukelis nueitas wub.gif
Nuosirdzia linkiu "gero vejo" Cekijoje. Pasipasakokit kai busit eigoje, koki protokola taikys, kokie tyrimai, kiek kiausineliu isims, ir t.t. Idomios ir kainos:) Manau jusu informacija bus naudinga sekanciom panelem wub.gif Unicoje gal nei viena dar nebandzius, nebent Mariann2, tiksliai nepamenu.

Atsakyti
Sveikos,

Pepe, be galo dziaugiuosi, kad pas jus viskas gerai einasi, tikiuosi ir toliau taip bus smile.gif
Mary8, linkiu sekmes, labai noreciau ir as kuo daugiau info suzinoti apie ta klinika.

Mes vis dar apsvarstymuose, tokiuose tyliuose... abu su savo mintimis gyvename ir mazai jomis dalinames vienas su kitu. Zinau, kad vyras nori bent viena karta pabandyti, o vat as nebezinau, nebeesu tokia tikra, kad to tikrai noriu. Tiksliau esu tikra, kad noriu tureti vaikuti, bet nesu tikra ar teisingai pasielgciau, ar nebusiu tiesiog savanaude... Zodziu baisiai sunku, nors persiplesk blush2.gif Bet siaip jei apsispresim bandyti, tai Cekijoj, tad butu idomu nuomones ir is Mary8 isklausyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2013 10 08, 07:58)
Sveikos,

Pepe, be galo dziaugiuosi, kad pas jus viskas gerai einasi, tikiuosi ir toliau taip bus smile.gif
Mary8, linkiu sekmes, labai noreciau ir as kuo daugiau info suzinoti apie ta klinika.

Mes vis dar apsvarstymuose, tokiuose tyliuose... abu su savo mintimis gyvename ir mazai jomis dalinames vienas su kitu. Zinau, kad vyras nori bent viena karta pabandyti, o vat as nebezinau, nebeesu tokia tikra, kad to tikrai noriu. Tiksliau esu tikra, kad noriu tureti vaikuti, bet nesu tikra ar teisingai pasielgciau, ar nebusiu tiesiog savanaude... Zodziu baisiai sunku, nors persiplesk blush2.gif Bet siaip jei apsispresim bandyti, tai Cekijoj, tad butu idomu nuomones ir is Mary8 isklausyti ax.gif

Atsakyti
Labutis,malonu,kad mano prisijungimas atgaivino temute,labai pikiai suprantu Dovem tavo apmastyms sia sbtilia tema,tai sprendimas kuris is pagrind pakeis tavo gyvenima,ta linkme krios tu labiausiai troksti!Apie koki savanudiskuma gali buti kalba,kiekviena sveikai mastanti moteris troksta treti vaikeli.As kaip ir tu bandziau apgaudinet save kad man to nereikia 6metus,deja kai atsirado si tema as galutinai apsisprendziau :)Pepes patirtis mane labai ikvepe,ji tokia saunuole,pavizdys mums visoms.Klinika pasirinkau,pasikliaudama savo intuicija,ir plus ten nera eiliu kainos visur panasos,naujausia aparatura.Bendravimu su jais iki siol esu patenkinta,vaziuoju ten jai niekas nepaskeis 16 spal.ant punkcijos dienos,tai bus mano pirmas vizitas,isodinimas nusimato21d.
Atsakyti
labas mergaitės 4u.gif
Aš ir vis dar ieškojimų kelyje... vis dar kartais viduje sunku susitaikyti su esama situacija, bet matyt tokia gyvenimo patirtis man skirta.. Aš kažkaip linkstu į Ukrainos pusę (Isida arba Intersono). Dar mąsčiau apie Sankt Peterburgo AVA -Peter, bet ten mažai žiūri imuninius tyrimus g.gif Nemanau kad greitu laiku pradesim, na gal tik kitą rudenį ax.gif Reikia juk pinigelius pataupyti ...

Pepe, niu kaip smagu jau 20 savaitėlų jums wub.gif wub.gif kaip greitai laikas bėga...
Sveikininkai ir kitoms mūsų skyrelio mamytėms wub.gif wub.gif
Sėkmės pradedančiomis thumbup.gif
Atsakyti
As tai pat is pradziu ieskojau klinikos rusijoj,kadangi galima paciai susirasti donore,deja nusivyliau kai pabandziau su keliom susisiekt,per agenturas net nebamdziau nes kainuoja nemazai,ir aplamai viskas zymiai brangiau.Cekija idealiausias variantas,visais atzvilgiais netrincioms specifiniu problem.

Atsakyti
Doviem sekmingo jum apsisprendimo 4u.gif Isivaizduoju nera lengva kai pradedi gvildenti ivairiausius klausimus. Nemazai priklauso nuo pacios poziurio kuria puse linksi. Nesvarbu ka pasirinksi, svarbu, kad jaustumeis 100% tikra savo pasirinkimu 4u.gif

Qlassicue . kokios saunios zinios pas jus 4u.gif Koks klniku pasirinkimas. Ipusit cia nauju veju i temute thumbup.gif Ava lb giriama norvegiskame forume. Moteriskes dievina daktare Olga. Nezinau apie kokias imunines problemeles kalbi, bet jie ten ir aspirina gal net menesi pries idejima naudoja, folio 1 mg. moteriskem liepia gerti, turi dar kazkokiu vaistu leidziamu,padedanciu sustabdyti kraujavim (jei taip butu) nestumo pradzioje. Nezinau kas per vaistai, bet esu uzfiksavus is temutes:) Jei kada paskaitinesiu ta temute dar, butinai imesiu ka nors idomaus jei rasiu:) Kaip sakei, ji kainuoja, pataupyti teks ax.gif

Mary8, nu jus jau arti savo laimes wub.gif Uz 8 dienu jau isemimas 4u.gif Linkiu daug stipriu kokybisku embrioniuku, lai nemazas ju skaicius virsta sauniomis blastukemis, kurios bus pasiruose isitvirtinti. Itariu, kokiomis geromis emocijomis gyvena jusu seima dabar wub.gif Kuo didziausios jum sekmes 4u.gif

Ka matau wub.gif Jolantulia thumbup.gif Ipusk cia merginom vilties, geru emociju kiap moteris, ejusiu tuo paciu keliu ir jau supuojanti savo stebukliuka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 08 spalio 2013 - 17:29
4u.gif Labukas, Mergaites 4u.gif

Mary8, Doviem, Clasiqque, labai linkiu Jums visoms sekmes. Mergaites, esu praejusi netrumpa ir nelengva kelia tikslo link, bet dabar esam patys laimingiausi teveliai pasaulyje, savo dukrytes nesinori is ranku paleisti, ji musu sviesele ir pati diziausia brangenybe, kokia tik galima tureti. Taigi linkiu Jums sekmes dideliausios siekiant savo uzsibrezto tikslo ir tikiu, kad Jums pavyks ir Jus busit pacios laimingiausios mamytes pasauly. 4u.gif
Pepe wub.gif man labai smagu, kad pas tave einasi viskas gerai, esu skaiciusi visa tavo istorija nuo pradziu, dar karta karsciausi sveikinimai tau ir tavo seimai thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As seku sita temele, kai tik uzeinu i SM, bet neesu didele rasytoja, visad man truksta laiko blush2.gif
Dar noreciau pridurti, kad visi - tiek mano, tiek vyro gimines ir draugai tvirtina, kad mano mergyte mano kopija biggrin.gif Jus suprantat apie ka as mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 08 spalio 2013 - 17:40
Kaip malonu girdet,Jolantulia,kokia tu laiminga!Juk sitie vaikeliai ypatingi,isivaizduoju kaip sirdele paglosto kai kas pasako ,kad ji i tave panasi.Noriu paklaust ar jus laikot paslapty kad pastojai donorines pagalba.As tai nusprendziau laikyti paslapty,ir jai dievas duos ir mums pasiseks tai zinosiu tik as ir MB.
Atsakyti