Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(merga @ 2012 08 31, 10:11)
Paimciau ,bet tik ryt ar sekmadieni po pietu. Jei netiktu tada nuves2iau kam reikia  mirksiukas.gif
Soc.darbuotoja sake,kad labai liesa mergina( ir batu dydis vis 39-40.(  doh.gif kad mano panos koja tokia butu  doh.gif )

Ryt iki 14 val. būsiu Klaipėdoje darbe, o po to jau nebe , gyvenu už Klaipėdos g.gif
Atsakyti
Nežinau ar čia rašau (nelabai turiu laiko skaityti). Norėčiau atiduoti nemažai rūbų, avalynės, žaislų. Jie, aišku, ne nauji, bet gal dar kam nors tiktų. Noriu atiduoti viską iš karto ir tik tiems, kas atiduotų kam reikia 4u.gif

Keletą kartų dovanojau rūbus, tai atvažiuodavo toookios poniutės blink.gif doh.gif Norėtųsi paremti tuos, kam tikrai reikia. Parašykite į až. Kuo greičiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
radau pamestą temą 4u.gif
Gal galima ją tęsti, o ne kurti naują?
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 08 29, 09:50)
Toliau: gal pas kieno nors tėvelius yra užsilikusi pensijinio amžiaus skalbyklė "Ryga" g.gif  ,tai būtų fantastika dar vienai šeimai.Vandens namuose neturi yra tik šulinys lauke,tad automatinė nelabai tiks.


QUOTE(Euforija123 @ 2012 08 31, 12:23)
mano mama du kibirus vandens visada supila  ax.gif


LABAS!
o gal vistik kazka eitu suorganizuot ir tiktu automatine? g.gif

daugiavaikei seimai arba tiems,kam reikalinga,padovanosiu sena,bet gera automatine skalbykle . reiketu tik ja pasiiimti. zinutes cia nerasykite,neprieisiu prie interneto. skambinti arba siusti sms telefonu 868238311.
geros dienos visoms!
Atsakyti
QUOTE(TheAngel @ 2012 09 02, 08:07)
LABAS!
o gal vistik kazka eitu suorganizuot ir tiktu automatine? g.gif

daugiavaikei seimai arba tiems,kam reikalinga,padovanosiu sena,bet gera automatine skalbykle . reiketu tik ja pasiiimti. zinutes cia nerasykite,neprieisiu prie interneto. skambinti arba siusti sms telefonu 868238311.
geros dienos visoms!


Parašiau į Až
Papildyta:
QUOTE(Jolantuke @ 2012 09 01, 13:22)
Sveikos,
radau pamestą temą  4u.gif
Gal galima ją tęsti, o ne kurti naują?


O ,kad anksčiau būtumėte ją atradus mirksiukas.gif,sugalvojau tuoj susirašysiu su moderatore,kad temą sudubliuotų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 02 rugsėjo 2012 - 11:40
QUOTE(rackiene @ 2012 08 31, 13:03)
Ryt iki 14 val. būsiu Klaipėdoje darbe, o po to jau nebe , gyvenu už Klaipėdos  g.gif


rackiene,rasyk man savo( 861725644) kontaktus,nes aš ir ne Klaipėdoje gi gyvenu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 02 rugsėjo 2012 - 12:16
10 mėn.vyriukui labai praverstų šiltas kombinenzonas.
Atsakyti
Sveiki,
Pries kelias dienas man papasakojo vienos seimos liudna istorija.
Siandien Klaipedos laikrastyje apie jos parasytas straipsnis.

http://klaipeda.dien...peracija-447940
verysad.gif
Nelikite abejingi.
Atsakyti
aprimusi tema biggrin.gif

ką čia gero nuveikiam??? bigsmile.gif

primenu, kad pas mane nuo Velykinės yra dar likę 51,26 lt mirksiukas.gif

laisvai galėčiau ir palaikyti, arba pradžiuginti vaikus grupės, kurie ten gyvena 6 mėn. Maistą kokį mačiau gauna, tai kraupu... doh.gif
kokių sūrelių ar ko vėl nupirkčiau, nes iš laimės šokinėja... mirksiukas.gif
Atsakyti
Dovanojama lovyte su ciuziniu:
http://www.supermama...?...&p=57922801
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 09 14, 15:48)
aprimusi tema  biggrin.gif

ką čia gero nuveikiam???  bigsmile.gif

primenu, kad pas mane nuo Velykinės yra dar likę 51,26 lt  mirksiukas.gif

laisvai galėčiau ir palaikyti, arba pradžiuginti vaikus grupės, kurie ten gyvena 6 mėn. Maistą kokį mačiau gauna, tai kraupu... doh.gif
kokių sūrelių ar ko vėl nupirkčiau, nes iš laimės šokinėja...  mirksiukas.gif

as taip pat galeciau prsideti
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 09 14, 14:48)
aprimusi tema  biggrin.gif

ką čia gero nuveikiam???  bigsmile.gif

primenu, kad pas mane nuo Velykinės yra dar likę 51,26 lt  mirksiukas.gif

laisvai galėčiau ir palaikyti, arba pradžiuginti vaikus grupės, kurie ten gyvena 6 mėn. Maistą kokį mačiau gauna, tai kraupu... doh.gif
kokių sūrelių ar ko vėl nupirkčiau, nes iš laimės šokinėja...  mirksiukas.gif

Pradziugink, saulyte, geriau ax.gif O as"skoloj" dar saldumynu, niekaip neprisiruosiu nuvaziuoti blush2.gif
Atsakyti