Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(mama-gita @ 2012 08 23, 10:08)
Tai aš supratau,kad mano Saulytės brangusis pajams, tai jūsų ir nebetrukdysiu 4u.gif


ok, tada penktadienį paims. mirksiukas.gif
į AŽ priminkite telnr. ir ardesiuką dar... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, suzinojau ir maciau dvi mergaites, kuriu motina neissiblaivanti, pastoviai baliai iki ryto, valgyti absoliuciai nera ko, jos alkanos buna kol kaimynai ko neduoda uzkasti, o kuneliai siaubingai apeje gyviais, tiek nusikasusios, kad net zaizdom...zodziu vaizdas verysad.gif Nelanko jokios soc darbuotojos...kur man parasyti ir pranesti? Neseku temos, tai jei zinot kur - jei nesunku, parasykit man i AZ. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2012 08 23, 15:09)
Mergaites, suzinojau ir maciau dvi mergaites, kuriu motina neissiblaivanti, pastoviai baliai iki ryto, valgyti absoliuciai nera ko, jos alkanos buna kol kaimynai ko neduoda uzkasti, o kuneliai siaubingai apeje gyviais, tiek nusikasusios, kad net zaizdom...zodziu vaizdas  verysad.gif Nelanko jokios soc darbuotojos...kur man parasyti ir pranesti? Neseku temos, tai jei zinot kur - jei nesunku, parasykit man i AZ. Aciu


Parašiau mirksiukas.gif
Papildyta:
Didelis ačiū. baltai lelijai, AJ-Lt, Euforijai, Sandrai-Kl ir visiems aplankytiems . Jūsų gerumas pasiekė tikslą. su soc.darbuotojomis šeimos aplankytos, daugiavaikių centras ir sako AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Jus čia tiek liaupsinote tą centrą iš Turgaus gatvės, bet kai nuvežėm vaikų drabužių ten tai kažkaip jau neneorom priemė, toks vaizdas,kad našta būtų.
Seknatį kartą geriau jau į konteinerį išmesiu.
Atsakyti
QUOTE(marti 35 @ 2012 08 24, 12:37)
Jus čia tiek liaupsinote tą centrą iš Turgaus gatvės, bet kai nuvežėm vaikų drabužių ten tai kažkaip jau neneorom priemė, toks vaizdas,kad našta būtų.
Seknatį kartą geriau jau į konteinerį išmesiu.


Esmė ta,kad Jūsų minimame centre pasikeitė darbuotuojai. Pvz. su Roma (kuri šiuo metu darbuojasi Vaikų dienos socialinės priežiūros skyriuje. Debreceno 48). bendradrbiaujame daugiau nei 6 metus. Jos įdirbiui tik pavydėti galima.
Dabar gi centre aplinka kitokia.
Roma ir Loreta visada priims paramą jų globojamiems ir prižiūrimiems vaikams. 4u.gif O dar+ Klaipėdoej yra nemažai įstaigų užsiimančių parama,kurios mielai priims iš Jūsų pagalbą smile.gif
O dar SM forume yra sklebimų lentoje skyrelis "Dovanojame!, bendra tema",ten galite sudėti aprašymą ar nuotraukas savo daiktų dovanojamų ar paramai atiduodamų. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 24 rugpjūčio 2012 - 13:34
Viena jauna mamyte,kuria as remiu labai butu dekinga gavusi savo fainam 5 men. biciukui silta kombinenzina ziemai .Kadangi kleckiukas :bajavas"vyriukas,tai ir dydis atatinkamai didesnis.
Atsakyti
Merga, aš grįžau smile.gif

Gal kavos, aptarsim reikaliukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2012 08 27, 12:26)
Merga, aš grįžau smile.gif

Gal kavos, aptarsim reikaliukus smile.gif


Kaip aš tavęs pasiilgauuuu wub.gif ,bet kaip MB apie tave klausinėja lotuliukas.gif
Galiu ryt iki pietų, nes 13 val.turiu būti jau namie. Dar,kad "Pasišiaušusi man savo tel.duotų tai šivis ryt apsidirbčiau ,kad nu thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 08 27, 21:47)
Kaip aš tavęs pasiilgauuuu  wub.gif ,bet kaip MB apie tave klausinėja  lotuliukas.gif
Galiu ryt iki pietų, nes 13 val.turiu būti jau namie. Dar,kad "Pasišiaušusi man savo tel.duotų tai šivis ryt apsidirbčiau ,kad nu  thumbup.gif  blush2.gif


O ką klausinėja? Gal galiu padėt atsakydama? ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos
ar buvote susitikusios su Roma? Jei tai - ką nutarėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 08 28, 08:57)
sveikos merginos
ar buvote susitikusios su Roma? Jei tai - ką nutarėt? g.gif

man taip pat idomu ,nes kai nunesiau maisto ,sake kol kas nebenesti.....
Atsakyti
Ačiū Saulytės vyrui 4u.gif
Tik pinigėlio gėlytėm neįdėjau, nes taip gavos,kad turėjau tik tokį,kurio negalėjau duot blush2.gif . Tai jei kokią sąskaitą parašytumėt ar kažkaip blush2.gif
Atsakyti