Įkraunama...
Įkraunama...

Privatus darželis Lazdynėliuose?

Sveiki,

Girdejau, kad Lazdyneliuose veikia privatus vaiku darzelis. Gal kas zino jo adresa ir telefono numeri?
Atsakyti
QUOTE(Flyin @ 2012 01 17, 12:52)
Sveiki,

Girdejau, kad Lazdyneliuose veikia privatus vaiku darzelis. Gal kas zino jo adresa ir telefono numeri?

manau tuoj ir jus pati parasysite visa info biggrin.gif
Atsakyti
Butu idomu jei kas pasidalintu turima info smile.gif Pas mus buvo ant laiptiniu priklijuoti lapukai su ju telefonais ir adresu, bet kazkas nuplese nespejus man nusirasyt sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolcik: 19 sausio 2012 - 10:51
Kiek prisimenu, jo pavadinimas rudnosiukas, pas mus ant lauko duru irgi buvo klijuojami skelbimai, deja, telefono numerio neturiu, butu smagu, jei kas pasidalintu ir kontaktais, ir ispudziais apie si darzeli - berods veikti jis pradejo tik nuo praeitu metu gruodzio 1.
Atsakyti
Čia jų skelbimas su kontaktais 4u.gif Labai mielos auklėtojos, mano dukrytei labai patiko thumbup.gif Man pačiai kas labiausiai patiko - jauki namų aplinka. Minusas tik kad kiemelis labai mažas... Bet šiaip tikrai super, gražiai jie ten užsiiminėja, piešia, lipdo, žaidžia, dainuoja. Šaunuoliai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2012 03 02, 19:43)
Čia jų skelbimas su kontaktais 4u.gif Labai mielos auklėtojos, mano dukrytei labai patiko thumbup.gif Man pačiai kas labiausiai patiko - jauki namų aplinka. Minusas tik kad kiemelis labai mažas... Bet šiaip tikrai super, gražiai jie ten užsiiminėja, piešia, lipdo, žaidžia, dainuoja. Šaunuoliai! thumbup.gif



O gal tiksliai zinote kokia kaina vaikuciui? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar yra čia mamų, kurių vaikučiai lanko šį darželį? Vakar buvau ten apsižiūrėti tai visai patiko, kaina vaikučiui jeigu visą darbo dieną 1000 , o jei puse tai 650. Kaina kaip visuose privačiuose darzeliuose.
Tik vat kai išėjau su savo zuikiu į kiemą tai išgirdau gandų, kad ten vaikams duoda tavegilį kad jie geriau miegotu, viena mamytė jokių įrodymu neturi, bet pasakė kad jos mergaitė buvo labai apsnudusi po darželio, o namuose linksma, tai vat ir domina ką kitos mamytės galėtu pasakyti apie savo vaikučius?
Atsakyti
QUOTE(Nateka @ 2012 04 24, 10:40)
Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar yra čia mamų, kurių vaikučiai lanko šį darželį? Vakar buvau ten apsižiūrėti tai visai patiko, kaina vaikučiui jeigu visą darbo dieną 1000 , o jei puse tai 650. Kaina kaip visuose privačiuose darzeliuose.
Tik vat kai išėjau su savo zuikiu į kiemą tai išgirdau gandų, kad ten vaikams duoda tavegilį kad jie geriau miegotu, viena mamytė jokių įrodymu neturi, bet pasakė kad jos mergaitė buvo labai apsnudusi po darželio, o namuose linksma, tai vat ir domina ką kitos mamytės galėtu pasakyti apie savo vaikučius?

jetau, cia tokie nemenki kaltinimai darzeliui... butu labai idomu suzinoti, nes mes tuoj ketiname pradeti lankyti si darzeli....
Atsakyti
kaip man paaiškino ta mama, tai Rudnosiuko įkurėja buvo išvaryta iš darbo iš darželio Lazdynėlis už tą patį, bet kiek aš žinau tai jinai niekada ten nedirbo...O apie tai prasitarė jai Lazdynėlio direktorė. Kur tiesa nežinau.
jei kam nors būtų įdomu tai turiu Rudnosiuko valgiaraštį.
Atsakyti
QUOTE(Nateka @ 2012 04 24, 09:54)
kaip man paaiškino ta mama, tai Rudnosiuko įkurėja buvo išvaryta iš darbo iš darželio Lazdynėlis už tą patį, bet kiek aš žinau tai jinai niekada ten nedirbo...O apie tai prasitarė jai Lazdynėlio direktorė. Kur tiesa nežinau.
jei kam nors būtų įdomu tai turiu Rudnosiuko valgiaraštį.


Nu jau kad prasitarė Lazdynėlio direktorė lotuliukas.gif Gal sapnavo? Tiesiog tarp direktorės ir Rudnosiuko įkūrėjos konfliktas buvo dėl vaiko, tai dabar keršija konkurentams nesąmones kalbėdama. Kažin ar vaistinės taip ir parduoda viso darželio vaikams didelius kiekius tavegilio, ar neprašo recepto.
Atsakyti
na mes jau gegužės pabaigoje pradėsim lankyti Rudnosiuką tai galėsiu pasidalinti savo ispudžiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nateka @ 2012 04 24, 10:40)
išgirdau gandų, kad ten vaikams duoda tavegilį kad jie geriau miegotu,

žiauru, bet nesinori tikėt, kad taip žmonės elgtis gali.. g.gif

QUOTE(-Elegance- @ 2012 05 02, 22:52)
Tiesiog tarp direktorės ir Rudnosiuko įkūrėjos konfliktas buvo dėl vaiko,

kas per konfliktas?? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti