Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 04, 17:26)
Atsiskveikinus su vienu kazanova, pritrauksi kitus lygiai tokus pačius, nes pamokų neišmokai.  mirksiukas.gif  Ir visuomet, bėgdama nuo vilko, rizikuoji užšokti ant meškos  mirksiukas.gif


Na kodel? Buna zmones susituoke antra karta gyvena zymiai darniau ir pirmasias santuokas atsimena su siaubu arba stengiasi ju nebeprisiminti..
Vaizgantes pasakymas, jog "pritrauksi tokius pacius" turetu buti pakeistas i "smarkiai rizikuoji pritraukti tokius pacius".. Juk zmogus ir siame gyvenime gali sio bei to ismokti..
Nors, pasak Biblijos, dazniausiai santuokos isirimas reiskia tolimesni kelia tik su Dievu.. Bet ne visada..
Gal del to, kad "nerizikuotum, jei dar nepasikeites"? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merfise: 04 kovo 2012 - 16:35
QUOTE(merfise @ 2012 03 04, 16:34)
Na kodel? Buna zmones susituoke antra karta gyvena zymiai darniau ir pirmasias santuokas atsimena su siaubu arba stengiasi ju nebeprisiminti..
Vaizgantes pasakymas, jog  "pritrauksi tokius pacius" turetu buti pakeistas i "smarkiai rizikuoji pritraukti tokius pacius".. Juk zmogus ir siame gyvenime gali sio bei to ismokti..
Nors, pasak Biblijos, dazniausiai santuokos isirimas reiskia tolimesni kelia tik su Dievu.. Bet ne visada..
Gal del to, kad "nerizikuotum, jei dar nepasikeites"? wink.gif


Būna ir vienaip, ir kitaip, bet neišmoktas pamokas tenka vis vien kažkada išmokti...Neišmoksi šiame gyvenime pamokų su savo vyru, išsiskirsi, kitame gyvenime gausi jį arba vėl vyru, arba kitame vaidmenyje. Taigi niekur pabėgti nepavyks.
Na, Bibliją visi interpretuoja taip, kaip nori. Ar esi santuokoje, ar nesi, vis vien esi su Dievu.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 04, 15:32)
Nu vo, bent jau sypseneles atsirado smile.gif  4u.gif

Aš ir praeitam poste šypsojausi, tik pamiršau uždėti dvitaškį ir skliaustelį smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 04, 16:19)
Yra zmoniu, tarsi uzhipnotizuotu, kazkur praradusiu dalinai savo savarankiskuma (ar pateke kitu priklausomyben). Tokie visur matys "gyli", tik nepakartojamus, tik nenuvalkiotus savo garbinamu stabu zodzius, ka jie besakytu, ka jie bedarytu.
Nieko asmenisko  4u.gif
Bet.."reiktu paimti gyli"..  g.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 04, 17:41)
Būna ir vienaip, ir kitaip, bet neišmoktas pamokas tenka vis vien kažkada išmokti...Neišmoksi šiame gyvenime pamokų su savo vyru, išsiskirsi, kitame gyvenime gausi jį arba vėl vyru, arba kitame vaidmenyje. Taigi niekur pabėgti nepavyks.
Na, Bibliją visi interpretuoja taip, kaip nori. Ar esi santuokoje, ar nesi, vis vien esi su Dievu.


Sis atsakymas, tarsi nuoroda i tai, kad jei su paleistuviu iki grabo lentos gyvensi, tai ispirksi savo nuodemes ir ismoksi pamokas?..
P.s. teko girdėti ir tokių istorijų (ypač senovėj): į tą pačią trobą diedas parsiveda kitą moteriškę, pasibūna, nuosava žmona palaukia ramiai.. Aisku, kadangi tas neturi laiko, tai ir vaikus suguldo, valgyt padaro..Tai čia jau liuks, vadinasi zmona "atidirbo" ?
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 03 04, 16:49)
Sis atsakymas, tarsi nuoroda i tai, kad jei su paleistuviu iki grabo lentos gyvensi, tai ispirksi savo nuodemes ir ismoksi pamokas?..
P.s. teko girdėti ir tokių istorijų (ypač senovėj): į tą pačią trobą diedas parsiveda kitą moteriškę, pasibūna, nuosava žmona palaukia ramiai.. Aisku, kadangi tas neturi laiko, tai ir vaikus suguldo, valgyt padaro..Tai čia jau liuks, vadinasi zmona "atidirbo" ?


Klaidingai mane supranti. Man keista- rašau rašau tą patį per tą patį, bet vis vien kažkam neaišku...Nagi paskaityk šioje temoje esančius EUGI postus dar kartą... Jis viską labai gražiai ir paprastai paaiškino.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 04, 17:55)
Klaidingai mane supranti. Man keista- rašau rašau tą patį per tą patį, bet vis vien kažkam neaišku...Nagi paskaityk šioje temoje esančius EUGI postus dar kartą... Jis viską labai gražiai ir paprastai paaiškino.


Paskaiciau..
Nieko Eugi ypatinga neparase..
Ten tinka tik tai daliai moteru, kurios mane, kad per mazai stengesi del vyru.. Kitai daliai, kurios del VYRO ir seimos tesistenge, o jam "vsio ravno" - absoliuciai netinka.. Vyras privalo taip pat duoti.. Jeigu mainu nera - kazkas liks nepatenkintas.. Jei sutrikdyta pusiausvyra nepakinta ilgelesni laika - zlugimas..
Belieka knistis po ankstesnius gyvenimus biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 03 04, 16:49)
Sis atsakymas, tarsi nuoroda i tai, kad jei su paleistuviu iki grabo lentos gyvensi, tai ispirksi savo nuodemes ir ismoksi pamokas?..
P.s. teko girdėti ir tokių istorijų (ypač senovėj): į tą pačią trobą diedas parsiveda kitą moteriškę, pasibūna, nuosava žmona palaukia ramiai.. Aisku, kadangi tas neturi laiko, tai ir vaikus suguldo, valgyt padaro..Tai čia jau liuks, vadinasi zmona "atidirbo" ?


Vat ir aš nesuprantu kodėl turėčiau kažką atidirbinėti, kad kažkada, kažkuriame gyvenime jausčiausi laiminga doh.gif Jei aš jaučiuosi pakankamai stipri ir galiu šiandien pat, čia ir dabar palikti tarkim smurtaujantį ar moteris keičiantį vyrą, paleisti jį iį laisvę ir kurti pati savo gyvenimą. Ar neturim teisės to daryti? Turim gyventi su despotu, kad tas kitas gyvenimas greičiau ateitų, taip? Kai atsirasim dėl savo brangiausio kaltės ligoninėj ar kapuose? Na niekaip nesuprantu ir nepateisinu tokio požiūrio. Atidirbinėjimo teorija yra absurdiška, tenesupyksta Vaižgantė, bet labai lengva pateisinti savo bejėgiškumą ir aukos sindromą tokiu pretekstu, kad reikia atidirbinėti... Suprantu dėl atidirbinėjimo su vaikais, jie atsiranda iš mūsų, mūsų pareiga juos išauginti ir būti šalia, kol jiems mūsų reikės. Bet aukotis dėl vyrų, kuriems nesam reikalingos.... niekada. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eupforia @ 2012 03 04, 18:07)
Vat ir aš nesuprantu kodėl turėčiau kažką atidirbinėti, kad kažkada, kažkuriame gyvenime jausčiausi laiminga doh.gif  Jei aš jaučiuosi pakankamai stipri ir galiu šiandien pat, čia ir dabar palikti tarkim smurtaujantį ar moteris keičiantį vyrą, paleisti jį iį laisvę ir kurti pati savo gyvenimą. Ar neturim teisės to daryti? Turim gyventi su despotu, kad tas kitas gyvenimas greičiau ateitų, taip? Kai atsirasim dėl savo brangiausio kaltės ligoninėj ar kapuose? Na niekaip nesuprantu ir nepateisinu tokio požiūrio. Atidirbinėjimo teorija yra absurdiška, tenesupyksta Vaižgantė, bet labai lengva pateisinti savo bejėgiškumą ir aukos sindromą tokiu pretekstu, kad reikia atidirbinėti... Suprantu dėl atidirbinėjimo su vaikais, jie atsiranda iš mūsų, mūsų pareiga juos išauginti ir būti šalia, kol jiems mūsų reikės. Bet aukotis dėl vyrų, kuriems nesam reikalingos.... niekada. schmoll.gif


Nieko, net Biblija tikrai leidžia ypatingais atvejais skirtis.. Pataria, kad vyrui, išdavusiam kartą, reiktų atleisti.. Bet paprastai tai kartojasi..

P.s. aišku, pažiūrėjus i ankstesnius gyvenimus, gali pamatyti, kad buvai arabas, turėjęs 15 moterų, už tai dabar pati turi sau leisti būti vyrui numeriu Nr. 15..wink.gif Bet jei Dievas leido gimti Lietuvoje, tai gal ne nuodėmė vadovautis čia susiklosčiusiomis dorovės normomis.. ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 03 04, 17:15)
Dievas leido gimti Lietuvoje, tai gal ne nuodėmė vadovautis čia susiklosčiusiomis dorovės normomis.. ?  g.gif


Mąstau paprastai: jei gimei Lietuvoje, kodėl cituoji Bibliją? Kas trukdo gyventi pagal dėsnius, tinkančius visoje Žemėje?
Papildyta:
QUOTE(merfise @ 2012 03 04, 17:03)
Paskaiciau..
Nieko Eugi ypatinga neparase..
Ten tinka tik tai daliai moteru, kurios mane, kad per mazai stengesi del vyru.. Kitai daliai, kurios del VYRO ir seimos tesistenge, o jam "vsio ravno" - absoliuciai netinka.. Vyras privalo taip pat duoti.. Jeigu mainu nera - kazkas liks nepatenkintas.. Jei sutrikdyta pusiausvyra nepakinta ilgelesni laika - zlugimas..
Belieka knistis po ankstesnius gyvenimus  biggrin.gif


Supratai tiek, kiek šiuo metu esi pajėgi suprasti.
Papildyta:
QUOTE(merfise @ 2012 03 04, 17:15)

P.s. aišku, pažiūrėjus i ankstesnius gyvenimus, gali pamatyti, kad buvai arabas, turėjęs 15 moterų, už tai dabar pati turi sau leisti būti vyrui numeriu Nr. 15..wink.gif Bet jei Dievas leido gimti Lietuvoje, tai gal ne nuodėmė vadovautis čia susiklosčiusiomis dorovės normomis.. ?  g.gif


O jei pamatysi, kad šitam vyrui buvai neištikima tris gyvenimus iš eilės? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 04, 18:39)
Mąstau paprastai: jei gimei Lietuvoje, kodėl cituoji Bibliją? Kas trukdo gyventi pagal dėsnius, tinkančius visoje Žemėje?
Papildyta:
Supratai tiek, kiek šiuo metu esi pajėgi suprasti.
Papildyta:
O jei pamatysi, kad šitam vyrui buvai neištikima tris gyvenimus iš eilės?  mirksiukas.gif


O kur dar geriau isdestytas Jezaus Kristaus mokymas? Be to, man jis patinka.. smile.gif
Gi nebandysiu atkurti senoves lietuviu tikejimo, taip pat deja pasiskolinto, jei gerai prisimenu, is persu, hinduizmo.. Taip ir gyvenimas prabegs tongue.gif

Baisiausia tikriausiai butu pamatyti, kad paskutinius 10 gyvenimu vien tik paleistuvi (-e) tebuvai.. Tada dar 10 gyvenimu, vadinasi, pasirysi ieskoti tik paleistuviu, kurie tave "laiminga" padarys, nes leis ismokti pamokas..
Kazkas cia "nesusibega ".. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 03 04, 16:48)
O kur dar geriau isdestytas Jezaus Kristaus mokymas? Be to, man jis patinka..  smile.gif
Gi nebandysiu atkurti senoves lietuviu tikejimo, taip pat deja  pasiskolinto, jei gerai prisimenu, is persu, hinduizmo.. Taip ir gyvenimas prabegs  tongue.gif

Baisiausia tikriausiai butu pamatyti, kad paskutinius 10 gyvenimu vien tik paleistuvi (-e) tebuvai.. Tada dar 10 gyvenimu, vadinasi, pasirysi ieskoti tik paleistuviu, kurie tave "laiminga" padarys, nes leis ismokti pamokas..
Kazkas cia "nesusibega ".. lotuliukas.gif

Susibėga kai suvoki, kad gauni atgal už viską ką padarei smile.gif
Atsakyti