Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Polijana @ 2012 06 10, 17:06)
Afrodite, mes su tavimi ir uz tave! 4u.gif Laikykis smile.gif

Sveikutes 4u.gif
Dekui visoms uz palaikyma.Labai aciu. Siandien buvau apziuroje,viskas kaip ir normaliai,bet va maziuko nesimato niekur.Tai kaip supratau is vienos mergaites pasakojimo,man gali tekti ilgokai taip kankintis kol pamatys kazkur besislepianti mazyli. Bandau moraliskai ruostis ilgom ir zudancioms savaitems...
o kitas IVF galetu buti tik po gero pusmecio ir tai atlikus vel tyrimus,laporaskopija,gali tekt ir histeroskopija-zodziu reikia duoti paiilseti kunui,bet dabar kol kas apie tai negalvoju,nes kai pagalvoju kyla aibe klausimu.
Rytoj tureciau zinoti HCG,tada turiu skambint Bykovai,kuriai atrodo kad tai tik vanishing twins man ir vaziuoti pas ja LIT.tai vatokios mano zinios. Stengiuosi kiek aprimti,kad nenuproteciau per tuos visus laukimus-nes klausimu visokiu,viena mintue viltis suzyba,o kita minute pati sau sakau nebuk durna-tai nerealu ir nelogiska ir taip kaip uzsuktame rate doh.gif
aciu visoms ir grazaus sekmadienio mergytes 4u.gif
Atsakyti
Afrodite... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Bet beje, man 5 savaičių irgi nieko nematė, blioviau kaip išprotėjusi..6 pamatė, bet tada širdutės negirdėjo.. tik 8 savaičių jau pagaliau pasakė, kad viskas ok.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Siandien mano HCG yra 221.Pagal laika per zemas vis tiek.Nezinau ir neisivaizduoju kodel Bykova nori mane matyt...
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 11, 12:51)
Sveikutes 4u.gif
Siandien mano HCG yra 221.Pagal laika per zemas vis tiek.Nezinau ir neisivaizduoju kodel Bykova nori mane matyt...

Mazute........ viltis mirsta paskutine wub.gif As vis dar tikiu stebuklais ,nes ju büna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iowa: 11 birželio 2012 - 11:57
QUOTE(iowa @ 2012 06 11, 12:56)
Mazute........ viltis mirsta paskutine  wub.gif  As vis dar tikiu stebuklais ,nes ju büna  wub.gif

Jei ivyktu kad maziukas gimdoj,tai manau butu TOPINIS stebuklas. Nelieka nieko kito kaip tik laukti treciadienio,nes Bykova liepe atvaziuoti ir su ja kartu vyksime pas kazkokia ginekologe,kad mane isstudijuotu o ir Bykova nori su ja asmeniskai pakalbet del manes.Tikiuosi suzinosiu graziu ziniu treciadieni.O dabar nelieka nieko tik melstis.
Atsakyti
Manau visos kas cia skaito tyliai uz tave meldzias wub.gif as taipat kas dien ateinu ir laukiu geru ziniu wub.gif
Manau dar ne viskas prarasta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 11, 13:16)
Jei ivyktu kad maziukas gimdoj,tai manau butu TOPINIS stebuklas. Nelieka nieko kito kaip tik laukti treciadienio,nes Bykova liepe atvaziuoti ir su ja kartu vyksime pas kazkokia ginekologe,kad mane isstudijuotu o ir Bykova nori su ja asmeniskai pakalbet del manes.Tikiuosi suzinosiu graziu ziniu treciadieni.O dabar nelieka nieko tik melstis.


na bet nuo vakar hcg padvigubėjo bigsmile.gif o gal gali būti, jog krentant hcg vieną mažylį praradom, o kitas tuo metu pradėjo kabintis?? ar tikrai per vėlu? blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi galvoju, gal čia toks atvejis, kai prisikabino vienas mažius, bet jis neišsilaikė, tada kitas prikibo - šiek tiek vėliau ir dabar vystosi rolleyes.gif
Nežinau, kiek tai realu, bet gal būna atvejų, kad žirniukas gan vėlai implantuojasi? mastau.gif

Žinai, Afrodite, tu ir taip išskirtinis atvejis, tad ir čia gali būti koks nors neįprastai retas, bet laimingas nėštumas, ko mes visos labai trokštame wub.gif
Atsakyti
Niu man nuojauta sako,kad čia bus išskirtinis atvėjis su laiminga pabaiga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 06 11, 15:15)
Aš irgi galvoju, gal čia toks atvejis, kai prisikabino vienas mažius, bet jis neišsilaikė, tada kitas prikibo - šiek tiek vėliau ir dabar vystosi  rolleyes.gif
Nežinau, kiek tai realu, bet gal būna atvejų, kad žirniukas gan vėlai implantuojasi? mastau.gif

Žinai, Afrodite, tu ir taip išskirtinis atvejis, tad ir čia gali būti koks nors neįprastai retas, bet laimingas nėštumas, ko mes visos labai trokštame  wub.gif


ir as taip galvoju! drinks_cheers.gif oj kad taip ir butu! 4u.gif laukiam su tavim treciadienio wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twiny: 11 birželio 2012 - 17:13
QUOTE(auguste.v @ 2012 06 11, 13:53)
na bet nuo vakar hcg padvigubėjo bigsmile.gif  o gal gali būti, jog krentant hcg vieną mažylį praradom, o kitas tuo metu pradėjo kabintis?? ar tikrai per vėlu? blush2.gif

Mano siandienos HCG 212,o senesni dariausi penktadieni 08 ir buvo 102.Tai kiek suprantu man dvigubeja kas dvi dienos ir 16 val. g.gif Oi,kad as zinociau zinok atsakymus butu super-dabar visaip mastau,bet zemi skaiciai visvien gazdina.
Aciu visoms mergytems uz palaikyma,nelabai tikiu kad kazka pamatys man treciadieni-bet gal ivyks stebuklas ir pamatys.
Meldziuosi ir bandau tiketi kad stebuklas ir Dievulis isgirs mano ir musu visu maldas.Tikrai aciu mergaites,kad palaikot mane siuo nelengvu ir neaiskiu laikotarpiu wub.gif
Atsakyti