Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija sode, darže ir gėlyne :)

QUOTE(Džigė @ 2013 02 27, 15:46)
Tai siandien tinkama diena pomidoru seklytes sukisti i zeme?  4u.gif  ax.gif

jei daigus sodinsit balandzio gale, tai tinkama...jei geguzi, tai dar anksti
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2013 02 27, 15:46)
Tai siandien tinkama diena pomidoru seklytes sukisti i zeme?  4u.gif  ax.gif



pagal mane tai ne, nes mėnuslis dyla ir tinka tik šakniavaisiams, ką tikrai šiandien jau sėsiu, bet bandysiu dalį pomų šiandien sukišt, nes Jolituxxx tvirtina, kad pernai gerai buvo. Šiaip ženklas labai derlingas, svarstyklės. gali būt, kad pavyks ir augalams, vaisius auginantiems virš žemės.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 02 27, 15:58)
pagal mane tai ne, nes mėnuslis dyla ir tinka tik šakniavaisiams, ką tikrai šiandien jau sėsiu, bet bandysiu dalį pomų šiandien sukišt, nes Jolituxxx tvirtina, kad pernai gerai buvo. Šiaip ženklas labai derlingas, svarstyklės. gali būt, kad pavyks ir augalams, vaisius auginantiems virš žemės.


Mes su keliom merginomis rinkomės svarstykles, nes prisiskaitėm kad augalai mažiau sirgt turėtų- bet šitas nelabai pasitvirtino, bet aišku dar ir priežiūra įtakos turi. Va dėl derlingumo vėl šiemet sėju per šį ženklą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 27, 16:08)
Mes su keliom merginomis rinkomės svarstykles, nes prisiskaitėm kad augalai mažiau sirgt turėtų- bet šitas nelabai pasitvirtino, bet aišku dar ir priežiūra įtakos turi. Va dėl derlingumo vėl šiemet sėju per šį ženklą  smile.gif


iš tikro tai ankstoka, o tu tik ankstyvus ketini sėt, ar visus?
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 02 27, 16:11)
iš tikro tai ankstoka, o tu tik ankstyvus ketini sėt, ar visus?


Aukštaūgius- tuos kurių daigumas neaiškus, atsėsiu jei nedygs vėliau. Pas mane sunkiau dygsta ir auga, nes temperatūra svyruoja. Tai bijau, kad vėliau pasėjus- liksiu be pomidorų.
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 27, 16:18)
Aukštaūgius- tuos kurių daigumas neaiškus, atsėsiu jei nedygs vėliau. Pas mane sunkiau dygsta ir auga, nes temperatūra svyruoja. Tai bijau, kad vėliau pasėjus- liksiu be pomidorų.


nu tai aš tik ankstyvus pabandysiu ir baklažanus. Pas mane pietinės palangės, tai be kovo vidurio niekada nesėjau.
Atsakyti
Sveikos astrologijos mėgėjos bigsmile.gif
Pavasaris artėja ir amžinasis klausimas "kada sėti?" galvose sukasi; kad nors šiek tiek pasidarytų aiškiau rekomenduoju paskaityti šios knygelės pirmus 6 puslapius (1-2 puslapis bendros žinios apie mėnulio įtaką augalams; 3-6 puslapis mėnulio įtaka augalams esant tam tikrame zodiako ženkle):
http://www.litmir.net/bd/?b=112091
Knygelė rusų kalba.
Dar vienas pastebėjimas gal bus aiškiau: metai turi 12 mėnesių ir zodiako ženklų yra 12, kiekvienas ženklas atitinka mėnesį kovas - žuvys; balandis - avinas; gegužė - jautis ir t.t. Tas pats ciklas atsikartoja kiekvieną mėnesį, kai mėnulis eina zodiaku, jis praeina visus ženklus, o dabar pažvelkite į metų darbų ciklą: pagrindiniai darbai ir sėja prasideda balandį, gegužę iki joninių turi būti viskas susėta; rudeninė sėja ir sodinimas būna rugsėjį, spalį, lapkritį (mergelė, svarstyklės, skorpionas). Tad mėnulis būdamas jaučio ženkle atkartoja gegužės mėnesį ir su šiuo mėnesiu susijusius darbus; būdamas svarstyklių ženkle atkartoja spalio mėnesį ir su juo susijusius darbus ir taip kiekvienas mėnuo turi savo darbus.
Nežinau ar aiškiai surašiau, bet nežinau kaip kitaip paaiškinti.
Dar kartelį primenu: nesėkite, kai mėnulio nėra danguje, kai jis keičiasi iš delčios į jaunatį (3 paros), nesėkite per pačią pilnatį (1 para) ir vadovaukitės savo sudarytais kalendoriais ir sava patirtimi, nes kodėl taip, o ne kitaip, suprasite tik išbandę.
Beje aš stengiuosi sėti jaučio dienomis, o persodinti mergelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 02 27, 16:31)
nu tai aš tik ankstyvus pabandysiu ir baklažanus. Pas mane pietinės palangės, tai be kovo vidurio niekada nesėjau.


Pas mane irgi kelios pietinės, bet užstoja didelės obelys verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 27 vasario 2013 - 17:40
QUOTE(irid @ 2013 02 27, 16:41)
Sveikos astrologijos mėgėjos  bigsmile.gif
Nežinau ar aiškiai surašiau, bet nežinau kaip kitaip paaiškinti.

Labai aiškiai. Niekada nesidomėjau t.y. nesigilinau. Ką pašneka, parašo, tuo ir pasitikiu.
O čia taip logiškai išdėliota. Reiks dar paskaityti nurodytą knygutę .
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 02 27, 15:06)
pernai kovo 4 buvo  thumbup.gif  tai negu prie vezio grizt ir laukt kovo 19 g.gif ... nebuvo tokie jau trapus ir ploni tie mano grazoliukai  biggrin.gif 
o mano  veziniai nesirgo visai  mirksiukas.gif

Tik Tau spręst 4u.gif
Gal ir turi įtakos, kad hibridai ir tas pats su sirgimu - nesirgimu, pas Tave visi hibridai nesirgo, o pas mane visi nehibridai ir pradėjo sirgt rugsėjį, viskas gi susideda rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(irid @ 2013 02 27, 17:41)
Sveikos astrologijos mėgėjos  bigsmile.gif

Sveika 4u.gif
Atsakyti
Irid, ačiū už nuorodą, labai naudingai papildžiau savo žinias. Šiandien tikrai nebandysiu pomidorų. geriau po penktadienio, per skorpioną
Atsakyti
Šiandien vakare stoja Skorpionas ir mėnulis dylantis - labai gerai sėti svogūnus, kas sėja iš sėklų; visus žolinius vaistažolinius ir prieskoninius augalus. Tinka tręšti augalus organinėmis trąšomis (bet ne mineralinėmis); laistyti kambarinius augalus.
Atsakyti