Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

Ankstesnes temos cia:
http://www.supermama...?...55&hl=ligos
http://www.supermama...?...92&hl=ligos

Atsiprasau, jeigu tokia tema yra, as per paieska neradau, o labai reikia patarimo...
Tikiuosi kuri mamyte zinos ir pades help.gif

Mano beveik visuose vazonuose geliu uzsiveise kazkokie vabaliukai, nezinau kas per vieni unsure.gif
Jie mazuciukai, smelines spalvos su rudomis galvytemis, ir ju DAUG blink.gif Dydis gal 1/2 arba net 1/3 mm, visai mazyciai, nufotografuoti nesugebejau net... Palaisciau Actara, bet jiems toks jausmas kad net patiko, begioja sau laimingi, dauginasi... sad.gif
Gelems lyg ir nekenkia, bent jau nepastebejau, kad joms kazkas blogo darosi (bent jau kol kas), bet man tie nauji "gyventojai" mano namuose nepatinka.
Gal kazkas turi minciu, kas cia per vieni ir ka su jais daryti??? help.gif
Atsakyti
Nejaugi niekas nenusimano apie vabaliukus unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
pas mane irgi buvo jukoj situ skaidriu mazu vabaliuku, kai laisciau, tai jie net sokinejo schmoll.gif . Neseniai persodinau visus geles, ismirkiau previkure, atrodo viskas gerai. thumbup.gif Bet vakar ziuriu, o gi vaiksto pinigu medyje jau zymiai didesni, nei jukoj buvo ir nezinau ka su jais daryti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(anoli*** @ 2011 07 05, 15:16)
pas mane irgi buvo jukoj situ skaidriu mazu vabaliuku, kai laisciau, tai jie net sokinejo schmoll.gif . Neseniai persodinau visus geles, ismirkiau previkure, atrodo viskas gerai. thumbup.gif  Bet vakar ziuriu, o gi vaiksto pinigu medyje jau zymiai didesni, nei jukoj buvo ir nezinau ka su jais daryti sad.gif


Vat ir pas mane viename kambaryje visose gelese jie laiksto, ir actara ju "neima" verysad.gif
Atsakyti
O kas tai per padarai? Gal jie nekenkia?
Atsakyti
QUOTE(Murfika @ 2011 07 28, 14:54)
O kas tai per padarai? Gal jie nekenkia?


Kad as zinociau... Bandziau internete ieskoti, tai man i kolembolas panasu labai, tik kad maniskes nesokineja, kai laistau g.gif Jos atseit megsta slapia zeme, o mano viena gele kaip tik "pelkine", tai jei zeme kiek sausesne ji visa sunyksta ir dziuti pradeda, turi pastoviai slapiai buti unsure.gif
Atsakyti
Nezinau ar cia i sita tema... bet apie meslves temos neradau ax.gif
Turiu tokia melsve 'dramblio ausis' vadinam rolleyes.gif
user posted image

Jos savybe, kad lapai tokie matiniai, lyg i melynuma, ne zali, mesingi, stori. Buvau pirkus veislyne, tai tikrai buvo 'ne prascioke'. Ir vat dabar po vasaros darosi jinai panasi i paprasta melsve, lapai tampa zali, dingsta ta spalva, tas 'bruozas'. Kas cia jai darosi? Auga pusiau pavesi, kaip ir megsta meslves... Ar pavasari ir bus tas krumas toks 'paprastas'? ar gris ta matine spalva???
p.s. tikiuosiu aiskiai cia parasiau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalinka2006: 08 spalio 2011 - 21:11
Laba diena smile.gif kreipiuosi pgaalbos, kas cia nutiko mano orchidejai?? kai lapai pradejo gelst, supratau, kad nuo saules, pernesiau i ne tokia sauleta vieta. bet tas gruobletumas tada atsirado. dar niekad taip nera buve man g.gif user posted image
Atsakyti
Ziuriu cia tik skundziames, bedavojames, o atsakymu kaip nebuta sad.gif
Gal kuri zino, kur metafoso ar dimetoato gauti? As savo vabaliuku niekaip neisnaikinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalinka2006 @ 2011 10 08, 22:10)
Jos savybe, kad lapai tokie matiniai, lyg i melynuma, ne zali, mesingi, stori. Buvau pirkus veislyne, tai tikrai buvo 'ne prascioke'. Ir vat dabar po vasaros darosi jinai panasi i paprasta melsve, lapai tampa zali, dingsta ta spalva, tas 'bruozas'. Kas cia jai darosi? Auga pusiau pavesi, kaip ir megsta meslves... Ar pavasari ir bus tas krumas toks 'paprastas'? ar gris ta matine spalva???
p.s. tikiuosiu aiskiai cia parasiau...  ax.gif


ruduo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2011 07 05, 22:59)
Vat ir pas mane viename kambaryje visose gelese jie laiksto, ir actara ju "neima"  verysad.gif

gal tai padės:
http://www.google.lt...lient=firefox-a
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2011 10 11, 13:43)


Dekui uz nuoroda, bet ten ne skydamariai schmoll.gif Skydamariai tupi sau ant lapu ramiausiai, o sie laksto kaip pamise vos tik pakrapstai zeme, kaip skruzdelynas koks, o ne vazonas sad.gif Ir skydamarius su actara isnaikinau be vargo, o sie veikejai nemirtingi matyt sad.gif Pasiskaiciau patarimu, prikaisiojau degtuku i geles, bet jiems ne motais, laksto sau toliau, jau visos geles apsikrete verysad.gif
Atsakyti