Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

QUOTE(smala @ 2016 04 22, 11:53)
Ar dar galima isgelbet?Gal nupurksti kuo?Ka daryt  verysad.gif

Nelaistyti, nes tik skatinamas puvimas. Kopūstus atsėti. Laikyti ant palangės, kur daugiau saulutės.
Nuo to purškalų nėra arba aš nežinau tokių. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 04 22, 12:00)
Nelaistyti, nes tik skatinamas puvimas. Kopūstus atsėti. Laikyti ant palangės, kur daugiau saulutės.
Nuo to purškalų nėra arba aš nežinau tokių. blush2.gif
Aciu 4u.gif o kaip Previkuras?jis kaip ir naikina tas zarazas?
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2016 04 22, 12:21)
Aciu  4u.gif o kaip Previkuras?jis kaip ir naikina tas zarazas?

Previkuru reikėjo dezinfekuoti augalus, kai persodinote 4u.gif Dabar jau jis tik kaip nabašnykui žvakė pasišildyti blush2.gif Pomidorus galite pabandyti palaistyti, gal padės bent jų dalį išgelbėti, kurie neapsikrėtę drinks_cheers.gif Jei apsikrėtę, tai vis tiek nupus.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 04 22, 12:28)
Previkuru reikėjo dezinfekuoti augalus, kai persodinote 4u.gif Dabar jau jis tik kaip nabašnykui žvakė pasišildyti blush2.gif Pomidorus galite pabandyti palaistyti, gal padės bent jų dalį išgelbėti, kurie neapsikrėtę drinks_cheers.gif Jei apsikrėtę, tai vis tiek nupus.

nu kapiec doh.gif Aciu jums labai uz patarimus.Bandysiu dar nauju paset- kaip jau augs taip augs
Atsakyti
Sveikos,
Kas galėtų būti mano storalapiui (laimės medeliui), jei nieko nekeičiau. Prižiūrėjau kaip visada,bet tiesiog per vieną dieną visas nusviro ir net tie stori sumedėję stiebai suglebo,nuleipo.. taip gražiai augo ir per dieną paliko minkštas kaip medūza. Leidžia naujus lapus, viršūnėlės spalvą keiičia į violetinę, kai kurie seni lapai krenta. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2016 04 24, 01:22)
Sveikos,
Kas galėtų būti mano storalapiui (laimės medeliui), jei nieko nekeičiau. Prižiūrėjau kaip visada,bet tiesiog per vieną dieną visas nusviro ir net tie stori sumedėję stiebai suglebo,nuleipo.. taip gražiai augo ir per dieną paliko minkštas kaip medūza. Leidžia naujus lapus, viršūnėlės spalvą keiičia į violetinę, kai kurie seni lapai krenta.  verysad.gif


Perlaistėt gal? "kaip visada" ne visada tinka, reikia taikytis prie sąlygų, jei pvz. išjungtas šildymas ir lauke dar šalta - tai netiks toks laistymas, kaip žiemą pleškinant radiatoriams... Bandykit gal viršūnėles įšaknydinti iš naujo?
Atsakyti
Sveikutės

Reikia pagalbos. Vakar radau ant vieno pomidoro daigo apatinio lapo baltų mažų musiukų.
Siaubas, pernai jie man balkone buvo visas gėles uzurpavę. Žalioj stotelėj davė kažkokių geltonų lipdukų, buktai jie prilips. kažkiek prilipo, o kiti tik juokėsi.
Tai dabar mastau, ar galėsiu nešti tuos pomidorus į šilnami... dalis dar ant kitos palangės auga, tai jau bijau nešti į balkoną pas anuos, nors ten jau šiandien labai gera...

ką daryt... gal yra kokių nors stebuklingų būdų kai su jais kovoti?
Atsakyti
QUOTE(LINANDRA @ 2016 04 28, 13:07)
Sveikutės

Reikia pagalbos. Vakar radau ant vieno pomidoro daigo apatinio lapo baltų mažų musiukų.
Siaubas, pernai jie man balkone buvo visas gėles uzurpavę. Žalioj stotelėj davė kažkokių geltonų lipdukų, buktai jie prilips. kažkiek prilipo, o kiti tik juokėsi.
Tai dabar mastau, ar galėsiu nešti tuos pomidorus į šilnami... dalis dar ant kitos palangės auga, tai jau bijau nešti į balkoną pas anuos, nors ten jau šiandien labai gera...

ką daryt... gal yra kokių nors stebuklingų būdų kai su jais kovoti?

Baltasparniai? Nemanau, kad be chemijos išsiversit. Mažiausiai baisus būtų Neemazalis, kuriamas augaliniu pagrindu, teks juo apdorot ne vieną kartą. Geltoni lapukai nepakenks. Jei perkelsit į šiltnamį neišnaikinę baltasparnių, šie jums padėkos už pakliuvumą tiesiog į rojų.
Atsakyti
QUOTE(LINANDRA @ 2016 04 28, 13:07)


ką daryt... gal yra kokių nors stebuklingų būdų kai su jais kovoti?

Ekologiška priemonė-Neemezalis
http://www.mkds.lt/a...al-5-ml_84.html
Fantastiškai naikina baltasparnius thumbup.gif Tik reikia kartoti kas kelios dienos, nes ie, kurie gyvi-pamirs, o iš kiaušinių išsiris nauji, reikia ir jų grandinę stabdyti.
Atsakyti
QUOTE(Zoori @ 2015 09 23, 12:41)
Mano prieskonius (raudonėlius, bazilikus ir petražoles) ir stefanotį puola tokie mažučiai juodi pailgi vabaliukai, kurie vėliau palieka baltus plėmus ant lapų. Kas čia per brudas ir kaip naikinti?  g.gif  verysad.gif  Chemijos ant prieskonių juk nepilsiu..  verysad.gif


QUOTE
mano pagrindinis "nuodas" šiuo metu visiems parazitams ant gėlių, augalų yra česnakas su ūkišku muilu, paverdu kol sutyža kartu, atšaldau ir palaistau, papurškiu, kolkas veikia puikiai.


pas mane ta pati problema ant palangės visą žiemą. Dabar nešiu augalus į balkoną ir bijau, kad visi tarpusavyje užsikrės. Gal kas turi kokių minčių, kaip vadinasi tos musytės (įsitikinau, kad ne vaisinės) ir kaip sukovoti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti