Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 22:15)
Šitame forume nėra kvailų klausimų 4u.gif
Vienas apšvitinimas, manau,tikrai neturės ilgalaikio poveikio, max 3 mėn.
Va kiek pavyko rasti:
(čia apie krūtinės rengtgeną):
The dose to the testes from chest x rays is so small that it cannot be detected with ordinary instruments. It is far less than the average American receives in a day from unavoidable natural environmental radiation. There is no conclusive evidence of a genetic effect of radiation (even in high doses) in humans. Therefore, you should not be concerned about conceiving a child after chest x rays.

o šiaip visi rašo apie pavojų moterims, ypač nėščiosioms, ir kai šviečiama dėl histerosalpsingso. Matyt, spermai nėra labai pavojinga 4u.gif

Kitur dar radau:

Exposure to radiation or X-rays. Exposure to radiation can reduce sperm production. It can take several years for sperm production to return to normal. With high doses of radiation, sperm production can be permanently reduced.

JEi neskaitai angliškai, sakyk, išversiu. Esmė ta, kad gali pakenkti, bet kalbama apie dideles dozes, o ne apie vienkartinę apšvitą.

Sveika 4u.gif
aciu labai, skaitau angliskai be problemu, vakar pati va situos straipsnius radau ir nurimau mirksiukas.gif
Atsakyti
Po vyro spindulinės terapijos turim du sveikus vaikus. Sperma tikrai atsistatė ir per laiką pagerėjo kiekybiškai beveik dvigubai 4u.gif
Atsakyti
Gytute wub.gif

Na va, tai gal ten kaip tik issinaikino kokie negeri dalykai bigsmile.gif
Atsakyti

QUOTE(Gytutė @ 2012 08 21, 12:05)
Po vyro spindulinės terapijos turim du sveikus vaikus. Sperma tikrai atsistatė ir per laiką pagerėjo kiekybiškai beveik dvigubai 4u.gif

Gytute, kaip puiku thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2012 08 21, 10:05)
Po vyro spindulinės terapijos turim du sveikus vaikus. Sperma tikrai atsistatė ir per laiką pagerėjo kiekybiškai beveik dvigubai 4u.gif

Labai smagu girdeti smile.gif
Atsakyti
Aš irgi turbūt dar su durnu klausimu.
Sakykit, o kaip gali būt su rodikliais, kai esam kažkiek pasyvūs? Mano vyras dirba paromis, tai būna, kad namie miega per savaitę kokias dvi naktis. Ir šiaip , labiau bandom iki ovuliacijos tomis dienomis, paskui supasyvėjam. Tai ar tikslinga būtų daryt spermogramą, pvz po 2 savaičių pertraukos?
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 08 23, 10:12)
Aš irgi turbūt dar su durnu klausimu.
Sakykit, o kaip gali būt su rodikliais, kai esam kažkiek pasyvūs? Mano vyras dirba paromis, tai būna, kad namie miega per savaitę kokias dvi naktis. Ir šiaip , labiau bandom iki ovuliacijos tomis dienomis, paskui supasyvėjam. Tai ar tikslinga būtų daryt spermogramą, pvz po 2 savaičių pertraukos?


Nelabai, geriausiai būtų 3-5 dienų pertrauka smile.gif Juk svarbiausiai tai, kad nebūtų spermos susilaikymo, vyras prieš testą (3-5 dienom) galėtų tą reikalą ir pats sutvarkyti. Nes susilaikymas neigiamas veikia spermatozoidus, gali būti daug nekokybiškų.
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2012 08 23, 11:42)
Nelabai, geriausiai būtų 3-5 dienų pertrauka smile.gif Juk svarbiausiai tai, kad nebūtų spermos susilaikymo, vyras prieš testą (3-5 dienom) galėtų tą reikalą ir pats sutvarkyti. Nes susilaikymas neigiamas veikia spermatozoidus, gali būti daug nekokybiškų.

Ačiū, tada teks pakrutinti man jį pačiai smile.gif
Atsakyti
Nusprendem treciadieni darytis spermograma. Dabar man vyras sako, kad nugara surakino ir reikia pasileisti neurorubino. Nu taip, bet o nepakenks paskui tam tyrimui? Kiek zinau, vaistai nera gerai..
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 08 26, 13:29)
Nusprendem treciadieni darytis spermograma. Dabar man vyras sako, kad nugara surakino ir reikia pasileisti neurorubino. Nu taip, bet o nepakenks paskui tam tyrimui? Kiek zinau, vaistai nera gerai..

Neurorubinas yra b grupes vitaminai, tai abejoju kad pakenks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burgunt: 26 rugpjūčio 2012 - 13:10
QUOTE(burgunt @ 2012 08 26, 14:09)
Neurorubinas yra b grupes vitaminai, tai abejoju kad pakenks

Nu jis man ta pati sako.. Ale kai as pirma karta susiduriu su tokiu tyrimu, tai nelabai ir ismanau..
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas zino kaip yra su paracetamolio vartojimu. Sita savaite norejom darytis spermograma, nes jau trys menesiai kaip vyras geria vitaminus. Bet dabar persisalde.
Atsakyti