Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

QUOTE(srauni_upe @ 2012 03 20, 11:37)
O sakykit prašau,
jei perki tik visokias smulkmes: lempas, indus, rakandus, tekstilę... bet neimi nieko stambaus, tai visi apsiima vežt ar čia jau geriau į Jurgą kreiptis?

del smulkmiu atvezimo, tai kokie IKeamarket viska surinks ir atves, o vat Jurga, tai didelis klausimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2012 03 20, 11:35)
del smulkmiu atvezimo, tai kokie IKeamarket viska surinks ir atves, o vat Jurga, tai didelis klausimas biggrin.gif


Supratau smile.gif
Na man dar svarbu kad spalvos atitiktų tas kurios noriu ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 03 20, 10:40)
Yra yra tokiu. As tempiu net i Zemaitija.  smile.gif

O į kurią konkrečiau Žemaitijos vietą?
Anksčiau pirkdavau per Renaldą, atveždavo ir jokio vargo, o dabar kai liko tik vilniečiai, jau problemikės su pristatymu cool.gif
Atsakyti


QUOTE(Patricia Mode @ 2012 03 20, 10:25)
Man šitie dubenėliai irgi labai patinka, turiu ir tos serijos lėkštutes. Užkandžiams labai patogu, vaisiams, sausainiams, ir nereikia sukti galvos, kad suduš  smile.gif Karšto maisto nededu, man jis su plastmase nesiderina.



o as turiu stiklinaites sios serijos, tai irgi esu labai patenkinta, jau 3 metus tarnauja vaiku gerimams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinnamona @ 2012 03 20, 12:35)
Dėkui, žinosiu,  kad ne viena esu smile.gif
friends.gif


Tikrai ne viena. Aš irgi alytiškė, na, be kelių km alytiškė smile.gif Šį kartą, o jis man pirmas, man pagelbėjo Spaliukė, ačiū jai 4u.gif Gal kada galėtume kooperuotis, jei atsirastų norinčiųjų iš Alytaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 03 20, 11:14)
O "gyvus" matėt?  bigsmile.gif

aha, vieni didesni, kiti mazesni, bet kai ekspozicijoje ciupinejau, tai vietomis matosi, kad ne iki galo nuadazyta, nu ir siiap matosi, akd dazytas metalas, tai spinteleje isspresti vietos isnaudojima, super dalykas, o jei atviram rodymui, tada jau geriau paciam susikalti biggrin.gif ar ka kita atrasti
Atsakyti
QUOTE(Gaske @ 2012 03 20, 13:45)
Tikrai ne viena. Aš irgi alytiškė, na, be kelių km alytiškė smile.gif Šį kartą, o jis man pirmas, man pagelbėjo Spaliukė, ačiū jai 4u.gif Gal kada galėtume kooperuotis, jei atsirastų norinčiųjų iš Alytaus g.gif

negirk dienos be vakaro hihihi.gif
Atsakyti
skambino is ikeamarket sake kad mano uzsakytos kedutes nebuvo, tai atveze tik staliuka va toki http://www.ikea.com/...ducts/50177671/ doh.gif kazin yra galimybe ir kedutes gaut per kita vaziavima g.gif
Atsakyti
Manau bus galimybe. Tos kedutes labai populiarios, as irgi pirkau kazkada 4 atskirai, be staliuko. Tiesiog tuo metu isparuotos matyt.
Atsakyti
QUOTE(Gaske @ 2012 03 20, 13:45)
Tikrai ne viena. Aš irgi alytiškė, na, be kelių km alytiškė smile.gif Šį kartą, o jis man pirmas, man pagelbėjo Spaliukė, ačiū jai 4u.gif Gal kada galėtume kooperuotis, jei atsirastų norinčiųjų iš Alytaus g.gif

Tikrai būtų galima kažkaip susijungti, nes viena tai nesurinkčiau daug. Ar ruošiatės kada artimoje ateityje užsakinėti?
Atsakyti
o gal zinote,kada Olegas: ikeaexpress.lt planuoja vaziuoti? Nes man reikia,kad prekes butu iki 28d. O Jurga tik 30d. vaziuos. Aciu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maj4onok: 20 kovo 2012 - 17:30
QUOTE(Alchemie @ 2012 03 20, 14:37)
aha, vieni didesni, kiti mazesni, bet kai ekspozicijoje ciupinejau, tai vietomis matosi, kad ne iki galo nuadazyta, nu ir siiap matosi, akd dazytas metalas, tai spinteleje isspresti vietos isnaudojima, super dalykas, o jei atviram rodymui, tada jau geriau paciam susikalti biggrin.gif ar ka kita atrasti

Man buvo įdomu ar čiupinot, nes aš turiu juos ir didesnius ir mažesnius, bet pretenzijų dėl kokybės neturiu rolleyes.gif Tiesa, lentynėlės pas mus spintelių viduje... blush2.gif
Atsakyti