Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

Gal depupažas čia? Man nudažyta rankena irgi visai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2012 07 19, 08:06)
drinks_cheers.gif  nusprendžiau, kad sūnui ant sienos klijuosiu pasaulio žemėlapio fototapetą ax.gif


ir as tokio norejau, bet kai kaina sienai virš 1000 Lt tai persigalvojau....
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 07 20, 14:50)
Baldai Uoga kainos nezmoniskai aukstos doh.gif Neuzsisakineciau is ten ne uz ka. cool.gif


drinks_cheers.gif labai pas juos brangu

QUOTE(andriushka @ 2012 07 20, 15:43)
ir as tokio norejau, bet kai kaina sienai virš 1000 Lt tai persigalvojau....


aš tai už 66 lt pirksiu ax.gif My Webpage
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 07 20, 09:42)
Vyresnele pusauksteje lovoje miega nuo 2,5 m, bet ji labai rimta, ne pagal amziu subrendusi, tai jokiu problemu nera ir nebuvo. O mazoji sese mielai lipa i jos lova papramogauti smile.gif Tik paskui rekia, kad nukelciau...
Mazajai jau nupirta pusaukste lova taip pat.
Vaikai dziaugiasi, man irgi gerai, kad visi zaislai tvarkingai dezese po lova telpa ir dar lentyna su zaidimais, taigi kambarys neatrodo uzverstas. O ir siaip merginos megsta palindusios po lova pazaisti jaukiai.
[


Sakykit o tos dvi pusaukštės lovos vienam kambary pas jus stovi?
Aš galvoju ar nebus per daug užgriozdintas kambarys jei dar viena pusaukštė lova ir dar spinta pastatyt. Visgi aukšti baldai erdvę mažina g.gif
Aš vis apmastymuose ar statyt antra pusaukštę ar parduot ir pirkt dviaukštę g.gif
Mūsų tokia, radau foto. Lovytė antrame plane lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(justeva @ 2012 07 19, 22:13)
Nežinau, ar čia lietus už lango, ar mano taupumas....

Šaunuolė mama, Va jums 4u.gif už išradingumą. labai gražu.
Papildyta:
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 07 20, 14:57)
Va pasirodau ką prikonstravau vaiko kambariui. Čia buvo seni miegamojo baldeliai, MB jau norėjo juos išmesti, bet taip gavosi, kad prisikėlė spalvingam antram gyvenimui  biggrin.gif

Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Dėkui mamukai už gražius žodelius. Pats didžiausias įvertinimai, kai mano 1,5 metų princesė pamačiusi pasakė "mama, ai nai nai" wub.gif galima ir savomis rankelėmis gan pigiai prasisukti. Dar laukia senas bufetukas savo eilės. taip pat keliaus į mažylės kambarį.

jauna mamyte, nuostabu. Šaunuolė. labai vertinu tokius darbelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 07 20, 15:27)
O kaip čia darėte? lipni plėvelė ar kaip? Labai gražiai atrodo. O man ir tos nudažytos rankenėlės gražios, bent iš tolo taip atrodo mirksiukas.gif


Čia nulupau visas ale auksines dekoracijas ir apklijavau lipnia plėvele bigsmile.gif
Tik dabar sugalvojau, kad galiu rankenėles padaryti iš tokių didelių kaip lego kaladėlių, tik dar nesugalvojau kaip jas prisukti, nes senosios tai prisuktos medvarščiais iš vidinės pusės, o čia gal kokius varžtus nupirkti pagal skyles reikės, nu bet čia jau kai nuotaika tam bus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(lairam @ 2012 07 20, 15:29)
Gal depupažas čia? Man nudažyta rankena irgi visai patinka  biggrin.gif


Galvojau apie dekupažą, bet patingėjau blush2.gif Tai kaip tik būnant senukuose akys užkliuvo už lipnios plėvelės, tai prisipirkau jos ir apklijavau, vat ir viskas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(justeva @ 2012 07 20, 18:10)
Dėkui mamukai už gražius žodelius. Pats didžiausias įvertinimai, kai mano 1,5 metų princesė pamačiusi pasakė "mama, ai nai nai" wub.gif  galima ir savomis rankelėmis gan pigiai prasisukti. Dar laukia senas bufetukas savo eilės. taip pat keliaus į mažylės kambarį.

jauna mamyte, nuostabu. Šaunuolė. labai vertinu tokius darbelius  4u.gif


Ačiū, man irgi tokie baldeliai labai mieli. O ir mano 3-metis pagyrė, tai buvo didžiulis įvertinimas thumbup.gif
Atsakyti
O man geriausiai toks variantas dviem vaikam,jaigu nera galimybiu pastyti atskiru lovu, nepatinka man dviaukstes nors tu ka schmoll.gif ir saugumo sumetimais ir siaip labai jau jos kambarius uzgargarina, tik parduotuveje atrodo nedydeles,o parsitempus namo doh.gif

o ir siaip pamenu drauge visad miegodavo neramiai,ir dabar sako niekad nepamirsiu to nesaugumo jausmo,kai bandai uzmygti ir mastai,kad ant taves sese neuzgriutu biggrin.gif cia gal jau vyresniem vaikam taip..
nors as irgi tokia esu, man net virs galvos miegant neturi buti jokio paveikslo ar lentynos blush2.gif

man tokie variantai visai smagus maziem kambariam..

user posted image

user posted image

dar per skelbiu LT baltas lovytes radau smagias dviem vaikam, kas labiausiai patinka,kad ilgi galima pasikoreguoti,as gaminciau kokia 150 -170cm neilgesne,tikrai mano vaikas tokioi lovoi iki 2m ugio nemiegos biggrin.gif vistiek paaugliui reiks keisti kazka.Tai nematau prames kambary statyti dvimetrine lova 4u.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 07 20, 13:57)
Va pasirodau ką prikonstravau vaiko kambariui. Čia buvo seni miegamojo baldeliai, MB jau norėjo juos išmesti, bet taip gavosi, kad prisikėlė spalvingam antram gyvenimui  biggrin.gif
user posted image

Tik rankenėlių nepavyko pakeisti, nes pagailėjau pinigų naujoms rankenėlėms, o senos dar negražiau atrodo nudažytos negu tokios kaip buvo (matosi antroje nuotraukoje)  ax.gif

saunuole mamyte wub.gif
tik man asmeniskai noretusi kazkuria dalis palikti nemargintas, ar sieneles ar kas antra stalciuka, 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(neringuskinas @ 2012 07 12, 09:20)
pas man irgi 2 vaikam kambaris..tai irgi galvoju apie stala dviem...internete uzmaciau tokiu ideju:
user posted image
na kazka panasaus gal g.gif

man tai labai patinka,kai is senesnes statybos butu, padaro is balkono darbo kambari ax.gif pvz cia irgi is b ax.gif lkono pratestas kambarys smile.gif
user posted image

o man atrodo butu smagu,balkone vienam gale vienas rasuomas stalas,kitam gale kitas ax.gif o ir darbo kambarys butu toks biskiuka atskirtas ir vietos sutaupyta ax.gif

manes tik kazkaip mediniai rasuomieji stalai nezavi,norisi man kazkaip saugoti vaiko stubura ir laikysena

pirksiu kazka tokio

user posted image
Papildyta:
QUOTE(lairam @ 2012 07 11, 10:28)

oi Lairam patinka man tavo sita lentyna su tom dezem biggrin.gif
vis mastau,kad ir maniskiam labai super ji butu wub.gif
tik galvoju vietoi lentyneliu ten stalciukus padarysiu, bus tokia ale komoda ir zaislu deze biggrin.gif nes dabar turime lentyna,tai pavargau tas dulkes valyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 07 23, 08:23)

oi Lairam patinka man tavo sita lentyna su tom dezem biggrin.gif
vis mastau,kad ir maniskiam labai super ji butu  wub.gif
tik galvoju vietoi lentyneliu ten stalciukus padarysiu, bus tokia ale komoda ir zaislu deze biggrin.gif nes dabar turime lentyna,tai pavargau tas dulkes valyti unsure.gif


Na geriau daryti dėžes. Labai aišku nuo baikų priklauso, bet maniškis sulenda visas ten pats. Stalčių kontsrukcija jaučiu neilgai laikytų - išlaužytų viską. O tokią dėžę juk galima ir kaip stalčių naudoti. Galima sudėti juk ir drabužius. Juk ne taip ir svarbu, ar ji visa išvažiuoja, ar būtų pritvirtinta, kaip stalčius
Atsakyti
saunuole mamyte wub.gif
tik man asmeniskai noretusi kazkuria dalis palikti nemargintas, ar sieneles ar kas antra stalciuka, 4u.gif

Negalėjau palikti nemargintų dalių, nes tas originalus paviršius labai jau nutrintas ir apsilupinėjęs buvo, tai teko senuosius dažus nušveisti ir klijuoti smile.gif Ir taip prisikamavau skusdama dažus ir uostydama nuo jų dulkes (turiu astmą, tai ne kas būna tokius darbus dirbant doh.gif )
Nors man ir taip patinka - mirga marga wub.gif
Papildyta:

Oi, nemoku pacituoti ištrynus dalį cituojamos žinutės blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauna mamytė: 23 liepos 2012 - 08:35
QUOTE(lairam @ 2012 07 23, 08:14)
Na geriau daryti dėžes. Labai aišku nuo baikų priklauso, bet maniškis sulenda visas ten pats. Stalčių kontsrukcija jaučiu neilgai laikytų - išlaužytų viską. O tokią dėžę juk galima ir kaip stalčių naudoti. Galima sudėti juk ir drabužius. Juk ne taip ir svarbu, ar ji visa išvažiuoja, ar būtų pritvirtinta, kaip stalčius

nene,dezes tai cia pats pagrindas drinks_cheers.gif
as is lentynu virsuje daryciau stalcius blush2.gif

QUOTE(jauna mamytė @ 2012 07 23, 08:34)
saunuole mamyte  wub.gif
tik man asmeniskai noretusi kazkuria dalis palikti nemargintas, ar sieneles ar kas antra stalciuka, 4u.gif

Negalėjau palikti nemargintų dalių, nes tas originalus paviršius labai jau nutrintas ir apsilupinėjęs buvo, tai teko senuosius dažus nušveisti ir klijuoti  smile.gif  Ir taip prisikamavau skusdama dažus ir uostydama nuo jų dulkes (turiu astmą, tai ne kas būna tokius darbus dirbant  doh.gif )
Nors man ir taip patinka - mirga marga  wub.gif
Papildyta:

Oi, nemoku pacituoti ištrynus dalį cituojamos žinutės  blush2.gif

viskas aisku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 07 20, 18:05)
Čia nulupau visas ale auksines dekoracijas ir apklijavau lipnia plėvele  bigsmile.gif



O kur tu lipniu pleveliu yra pirkti? tik senukuose? gal kur internete?
turiu pora senu baldu, galeciau apklijuoti, butu vis sioks toks pasikeitimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste_ja @ 2012 07 23, 08:50)
O kur tu lipniu pleveliu yra pirkti? tik senukuose? gal kur internete?
turiu pora senu baldu, galeciau apklijuoti, butu vis sioks toks pasikeitimas g.gif

http://www.sesoma.lt/ plėvelės
http://www.heliopoli...stiklas?title=1 plėvelės
http://www.heliopoli...leveles?title=1

Papildyta:
QUOTE(andriushka @ 2012 07 20, 14:43)
ir as tokio norejau, bet kai kaina sienai virš 1000 Lt tai persigalvojau....

tai,kad ir ne fototapetai man atrodo gražu būtų,knygynuose pažiūrėkit žemėlapių didelių būna. 4u.gif į siaurą rėmą įdėkit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 23 liepos 2012 - 09:27