Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto paskolos palūkanos

Mes pasikeitime saligas.. Esu labai pikta ant Hansa banko verysad.gif Pakeiteme metoda , kaip ir praseme is anuiteto i linijini. Dar keiteme is litu i eurus, mazinome laikotarpi, bet sake, kad marza liks ta pati 0,9. Siandien pranese, kad marza padare 1,0.. blink.gif Taip supikau.. gun_bandana.gif Galvoju, reikes pasidometi kiek kiti bankai duoda ir gal net pereiti i kita banka.. g.gif Tik prarasiu 1 proc. Reikes sumoketi bankui.. doh.gif
Atsakyti
Nu mūsiškė vadybininkė labai thumbup.gif pasitaikė, tai viską su palūkanom išaiškino, tai pasirinkom eurus ir 5 metam užfiksavom, nes iš pradžių norėjom kitamų palūkanų, bet moteriškė iškart pasakė kuo gali baigtis, dabar palūkanos kyla o aš 5 metus būsiu rami, kad įmoka nesikeis
Atsakyti
QUOTE(Varvara_ilgakasė @ 2008 02 04, 11:42)
Nu mūsiškė vadybininkė labai  thumbup.gif pasitaikė, tai viską su palūkanom išaiškino, tai pasirinkom eurus ir 5 metam užfiksavom, nes iš pradžių norėjom kitamų palūkanų, bet moteriškė iškart pasakė kuo gali baigtis, dabar palūkanos kyla o aš 5 metus būsiu rami, kad įmoka nesikeis

Mes norime anksciau laiko paskola grazinti , o Hansa banke jeigu uzfiksuoji, tai daugiau nieko negali daryti, nieko keisti i LT atgal ( kas zino, gal po 2 metu keisim i LT, ziuresim kokia situacija Lietuvoje.. biggrin.gif ), nei pinigus inesti anksciau laiko.. verysad.gif . Zodziu, tam laikui, kuriam uzfiksuota -jokiu salygu ketimu. Todel, mums tai netiko.. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 04 vasario 2008 - 12:36
QUOTE(erika.gut @ 2008 02 04, 13:36)
Mes norime anksciau  laiko paskola grazinti , o Hansa banke jeigu uzfiksuoji, tai daugiau nieko negali daryti, nieko keisti  i LT atgal ( kas zino, gal po 2 metu keisim i LT, ziuresim kokia situacija Lietuvoje.. biggrin.gif ), nei pinigus inesti anksciau laiko.. verysad.gif .  Zodziu, tam laikui, kuriam uzfiksuota -jokiu salygu  ketimu. Todel, mums tai netiko.. schmoll.gif


Nu tikrai kažkokia nesąmonė schmoll.gif schmoll.gif mes va pvz galim po tų penkių metų įnešt sumą ne mažesnę nei 1000lt ir mum jau nuo mažesnės sumos skaičiuos palūkanas sekančiam laikotarpiui, ir skaityk per tuos 5 metus galima truputuką pasitaupyt kad būtų ką įnešt
Atsakyti
QUOTE(Varvara_ilgakasė @ 2008 02 04, 14:32)
Nu tikrai kažkokia nesąmonė  schmoll.gif  schmoll.gif mes va pvz galim po tų penkių metų įnešt sumą ne mažesnę nei 1000lt ir mum jau nuo mažesnės sumos skaičiuos palūkanas sekančiam laikotarpiui, ir skaityk per tuos 5 metus galima truputuką pasitaupyt kad būtų ką įnešt

Mes, kas metus norime inesti kokia nors suma , o jeigu uzfiksuotume palukanas, tai galetume tik po tu 5 metu inesti..( taip yra Hansa banke-jokiu salygu keitimu ..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 04 vasario 2008 - 14:10
QUOTE(erika.gut @ 2008 02 04, 15:06)
Mes, kas metus norime inesti kokia nors suma , o jeigu uzfiksuotume palukanas, tai galetume tik po tu  5 metu inesti..( taip yra Hansa banke-jokiu salygu keitimu ..)


Kaip įdomiai, mum sakė vadybininkė, kad jei labai jau norėsim tai palikt sąskaitoj pinigus ir paskambint nusirašys, bet šiaip sakė geriau būtų kad po 5 metų, nes jei anksčiau tai kažkokį procentą bankui teks atiduot, o jei po 5 metų įnešim tai jokio papildomo mokesčio nebus g.gif nu įdomu kaip būtų jei tikrai užsimanytume įnešt ar neužgiedotų kad negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 02 04, 13:36)
Mes norime anksciau  laiko paskola grazinti , o Hansa banke jeigu uzfiksuoji, tai daugiau nieko negali daryti, nieko keisti  i LT atgal ( kas zino, gal po 2 metu keisim i LT, ziuresim kokia situacija Lietuvoje.. biggrin.gif ), nei pinigus inesti anksciau laiko.. verysad.gif .  Zodziu, tam laikui, kuriam uzfiksuota -jokiu salygu  ketimu. Todel, mums tai netiko.. schmoll.gif


Pas mus fiksuotos.. ir tikrai galima inesti kokia nori suma, ir salygas pakeisti (bent jau taip vadybininke sake). O po penkiu metu nors ir visa suma gali inesti.. Aisku taikomos baudos jei nori per tuos penkis metus inesti, o bauda 1proc nuo inesamos sumos.. Tai mes pagalvojom tikrai nera daug.. Pvz jei inesinesim 10000, tai bauda tik 100lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivushkina @ 2008 02 04, 15:31)
Pas mus fiksuotos.. ir tikrai galima inesti kokia nori suma, ir salygas pakeisti (bent jau taip vadybininke sake). O po penkiu metu nors ir visa suma gali inesti.. Aisku taikomos baudos jei nori per tuos penkis metus inesti, o bauda 1proc nuo inesamos sumos.. Tai mes pagalvojom tikrai nera daug.. Pvz jei inesinesim 10000, tai bauda tik 100lt smile.gif

Uzkniso mane musu vadybininke ir paskambinau pasikonsultuoti i Nansa banka. rolleyes.gif Paaiskino, kad visgi pinigus galime inesti kada tik norime( i metus 1 karta 25proc. nuo paskolos sumos), o jei norime daugiau, tai tada sumokam ta bauda smile.gif . Bet, valiutos keitmas negalimas..( mano atveju atgal i litus, jei po kokiu metu noreciau) unsure.gif
Dar paprase mano asmen kodo, kad galetu viska smulkiau paziureti ir pasiaiskinti su mano vadybininke, gal yra kokiu isskirtiniu salygu, kad negalimas butent mums pinigu inesimas... lotuliukas.gif Laukiu skambucio, ziuresim ka pasakis.. smile.gif
Bet, jei valiutos keisti negalima, tai man fiksuotos palukanos jau netinka.. biggrin.gif
Kas zino, kaip bus Lietuvoje po poros metu.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 04 vasario 2008 - 15:20
QUOTE(erika.gut @ 2008 02 04, 16:17)
Bet, valiutos keitmas negalimas..( mano atveju atgal i litus, jei po kokiu  metu noreciau) unsure.gif 


šis faktas yra LABAI iškalbingas tiems kas šį bei tą supranta.
Manau jūsų nuogastavai yra pagrįsti ir atsargumas labai protingas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai va, paskambino vadybininke ir pasake, kad per fiksuotus metuss atiduoti pinigelius galima, tik sumokejus apie 5 proc baudos (tik nezinau, turbut nuo grazinamos sumos.. g.gif ). Tai, jei paskola pvz 200000lt ir uzfiksavote 5 metams ir po 2 metu norite grazinti pvz. 10000lt turite sumoketi bankui dar 500lt, be to negalite keisti valiuta visa fiksuota laikotarpi( kaip jau rasiau..) Taip yra Hansa banke, kitose gal kitaip.. rolleyes.gif O ka ten tos vadybininkes sako , kad viska galima, tai manau kad privilioti klientus.. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 04 vasario 2008 - 19:34
QUOTE(Varvara_ilgakasė @ 2008 02 04, 11:42)
Nu mūsiškė vadybininkė labai  thumbup.gif pasitaikė, tai viską su palūkanom išaiškino, tai pasirinkom eurus ir 5 metam užfiksavom, nes iš pradžių norėjom kitamų palūkanų, bet moteriškė iškart pasakė kuo gali baigtis, dabar palūkanos kyla o aš 5 metus būsiu rami, kad įmoka nesikeis


Pas mus lygiai tokia pat situacija ir fiksavom ir eurais jamem thumbup.gif Ir salygas galim keisti, ir inesinet suma leidzia, tik patare sukaupti didesne suma, zinoma kazkokia baudele bus, bet tik nepamenu kiek lyg maziau nei 5 %, vat reiks pasidomet unsure.gif
Mums dar palukanas sumazino, nes banke turejom daug 'produktu' rolleyes.gif Musu mankas kai dare sprendima atsizvelge i tai thumbup.gif

Kokiam jus banke g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 05 vasario 2008 - 11:30
Sampo banke paskola anksciau gali grazinti be jokiu baudu. Svarbu, kad inesama suma nebutu mazesne nei 2proc paskolos sumos. ir jokio skirtumo ar fiksuotos palukanos ar kintamos...
Net neitiketina kiek bankai salygu prigalvoja, kad tik uzlaikytu klientus prievarta prie saves...
Atsakyti