Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

Laba diena,

gal galetumete padeti tokiu klausimu...


Turiu ilga darbo staza. Dirbau vienoje imoneje ir isejau i dekreta, dabar mazajam 1.5 metuku. Imone bankrutavo. Planuojame antraji mazili, bet suzinojau, kad nebera taip, kad net banrutavusios imones buve darbuotojai iseje i vaiko auginimo atostogas nebegauna vaiko auginimo atostogu pinigu... Tai dabar kiek man reiketu isdirbti kokioje nors darbovieteje, kad as jau galeciau tuos pinigus gauti? gal uztenka savaites g.gif
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2012 05 14, 15:38)
Nezinau ar cia pataikiau, bet gal kas nors gali pakonsultuoti kaip uzpildyti EGAS prasyma dekretui gauti? Ar as turiu kazkur mmatyt man israsyta nedarbingumo pazymejima? Ar tiesiog rinktis naujas prasymas ir supildyti ten viska?

O pildyt NGA,tai "naujas prasymas".
Atsakyti
gal galite man padeti 4u.gif
i dekreta iseisiu 09men 10diena
kaip man skaiciuosis dekretines ir vaiko auginimo unsure.gif
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2012 05 15, 12:04)
gal galite man padeti 4u.gif
i dekreta iseisiu 09men 10diena
kaip man skaiciuosis dekretines ir vaiko auginimo unsure.gif
Aciu labai 4u.gif

NGA is 2011.08.01-2012.07.31
Kada NGA baigiasi?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 15, 12:36)
NGA is 2011.08.01-2012.07.31
Kada NGA baigiasi?

Gimdymas 11.21
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2012 05 15, 13:01)
Gimdymas 11.21

Tai tada i VPA iseinat sausio menesi,tai VPA skaiciuos is 2011.12.01-2012.11.31 laikotarpio.
Atsakyti
norejau paklaust,ka tik uzsipildziau internetu sodroj forma del vaiko pireziuros atostogu,as iki birzelio 17d esu gimdymo atostogose,o jau nuo 18skaitausi VPA,tai kai reikejo pildyt forma del NPD ar gerai irasiau laikotarpi kad taikytu ta NPD nuo birzelio 18 iki kol vaikui sukaks du metai t.y.iki 2014 balandzio 18d,ir dar kur reikejo pazymet del papildomo NPD taikymo tai reikejo zymet kad uz viena vaika ar jau uz du,nes dar turime 3metu vaikuti?gal kas galit atrasyt,aisku jei supratot ka norejau paklaust... ax.gif
ai ir dar man nestumo ir gimdymo laikotarpi pritaike palankesni varianta del ismoku,o tai ta pati varianta jau taikys ir bunant VPA?ar vel jie skaiciuos is naujo?
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 05 14, 15:57)
Laba diena,

gal galetumete padeti tokiu klausimu...
Turiu ilga darbo staza. Dirbau vienoje imoneje ir isejau i dekreta, dabar mazajam 1.5 metuku. Imone bankrutavo. Planuojame antraji mazili, bet suzinojau, kad nebera taip, kad net banrutavusios imones buve darbuotojai iseje i vaiko auginimo atostogas nebegauna vaiko auginimo atostogu pinigu... Tai dabar kiek man reiketu isdirbti kokioje nors darbovieteje, kad as jau galeciau tuos pinigus gauti? gal uztenka savaites g.gif

Bent pries metus tai tikrai dar buvo taip, kad jei esi VPA ir imone bankrutuoja, tai turi pats kazkokia pazyma is bankroto administratoriaus nunest i Sodra, kad testu toliau pasalpos mokejima. Jei bankrutavo tuo metu, kai moteris jau laukesi - tai viskas irgi tvarkoj, tik tada svarbu bent i darbo birza eit, kad nuliniu pajamu nebutu. Jeigu pastojo jau po imones bankroto, kad ir budama kito vaikucio VPA, tai darbdavio iseit i dekreta ir i VPA jau reikejo. Nezinau, tiksliai, kas keitesi del paskutinio sakinio - bet kiti punktai tai lyg tie patys liko.
Jei isejimo data i dekreta, o po to i VPA bus tokia, kad paklius dar bent diena is buvusio vaikucio VPA (nesvarbu - iki 2 ar 3m. butum), tai pasalpa skaiciuotu pagal pirmojo vaikucio pasalpai apskaiciuota pajamu vidurki. Bet darbdavio greiciausiai gali prireikt - nesvarbu kuriam laikotarpiui - kad ir savaite iki dekreto. O gal ir terminuotai padirbejus, kad ir ne iki dekreto datos, igautum teise i pasalpa.
Atsakyti
Sveikos, visazines 4u.gif Jus gal greiciau sureaguosit, nei Sodra ax.gif iskilo toks klausimukas: tarkim, jei tetis pasiima vaiko prieziuros atostogas metams laiko su 100% pasalpa, ar mama galetu dar pasiimt antrus metus (aisku, jau nieko negaudama)? Kaip suprantu, jei vienas is tevu pasiima VPA dvejiems metams su 70% ir 40% pasalpa, tai antras, jei sugalvotu iseit antrus metus, gautu tuos 40% ir galetu dirbti. O ar gali tevai "susikeisti" vietomis vidury metu VPA - tarkim, jei paemus vienus metus, kai gaunama 100%, vienas butu puse metu, o po puses metu kitas?
Priveliau kazkaip cia visko doh.gif , tikiuosi, suprasit, ko norejau paklaust ax.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif


Pagaliau darbdaviai pateikė duomenis Sodrai thumbup.gif Ir Sodra paskaičiavo man pinigėlius.. Kaip supratau ten suma neatskaičius mokesčių.. Tai reikia atskaityti lygiai tiek pat, kaip atlyginimą?

Na, o dabar belieka laukti, per kiek laiko perves, nes jau taip trūksta pinigėlių.. Kad ojojojojjjjjj... blush2.gif Jeigu teks laukti 15 d.d. bus nekas doh.gif Įdomu kam greičiausiai yra pervede pinigėlius.. g.gif Vakar beje per žynias sakė, kad Sodra šiaisi metais gavo daug daugiau įplaukų, nei bet kuriasi kitais metais.. ax.gif Tai, gal ilgai nelauks, kad kišenių nespaustų pinigai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SviesatamsojE: 15 gegužės 2012 - 17:26
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 05 15, 18:26)
Sveikos gyvos  4u.gif
Pagaliau darbdaviai pateikė duomenis Sodrai  thumbup.gif  Ir Sodra paskaičiavo man pinigėlius.. Kaip supratau ten suma neatskaičius mokesčių.. Tai reikia atskaityti lygiai tiek pat, kaip atlyginimą?

Na, o dabar belieka laukti, per kiek laiko perves, nes jau taip trūksta pinigėlių.. Kad ojojojojjjjjj...  blush2.gif Jeigu teks laukti 15 d.d. bus nekas  doh.gif Įdomu kam greičiausiai yra pervede pinigėlius..  g.gif  Vakar beje per žynias sakė, kad Sodra šiaisi metais gavo daug daugiau įplaukų, nei bet kuriasi kitais metais.. ax.gif  Tai, gal ilgai nelauks, kad kišenių nespaustų pinigai  lotuliukas.gif


Laba, o negalit prisijungt prie EGAS sistemos per el. bankininkyste? Ten suformuotumet nauja suvestine ir matytumet is karto, kiek priskaiciuota, kiek atskaiciuos ir kiek jau perves 'i rankas' smile.gif O siaip tai dazniausiai perveda daug greiciau nei per 15 d.d., buna, kad ir per 7 d.d. jau ikrenta pinigeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2012 05 15, 19:29)
Laba, o negalit prisijungt prie EGAS sistemos per el. bankininkyste? Ten suformuotumet nauja suvestine ir matytumet is karto, kiek priskaiciuota, kiek atskaiciuos ir kiek jau perves 'i rankas'  smile.gif O siaip tai dazniausiai perveda daug greiciau nei per 15 d.d., buna, kad ir per 7 d.d. jau ikrenta pinigeliai thumbup.gif


Ten kažkodėl man nerodo nieko dar.. Gavau tik nutarimą, kuriame yra viena suma, nuo kurios, manau, turi būti atskaičiuota suma, nes per daug gaunasi lotuliukas.gif
Nu kaip nors.. Tikėkimės greitai perves 4u.gif
Atsakyti