Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aš tai Bitė turiu thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes, turim visa šeima bitę, bet jau baiginėjasi sutartis, eisim iš ten, tikriausiai į tele2, keisim dėl to, kad esam seni klientai, o per daug jokiu nuolaidų ir telefonų nesiūlo, ir į sventes nekviečia doh.gif nors esam sidabriniai klientai, skaitėt staripsnelį, kokią paslaugą pradės teikti omnitelis doh.gif sekimo, mes darnovietėj esam omnitelyje, tai bijau net pagalvoti sekimas kur esi bus juodas g.gif
Atsakyti
kas čia per sidabriniai klientai? ir kas per sekimo paslauga? neskaičiau... Įdomu, papasakokit... Mes Omnitely sėdim jau daug metų, bet tikriausiai tepsim slides į Teledemą, dabar renkuosi informaciją...
Atsakyti
QUOTE(emanacija @ 2007 05 30, 15:01)
kas čia per sidabriniai klientai? ir kas per sekimo paslauga? neskaičiau... Įdomu, papasakokit... Mes Omnitely sėdim jau daug metų, bet tikriausiai tepsim slides į Teledemą, dabar renkuosi informaciją...



Mes jau 2 metai, kaip palikę Omnitelį. Nuolaidų nepasiūlo, sąskaitos milžiniškos doh.gif O Teledemoj max mokam 100 lt už 2 telefonus. Seniau Omnitelį tiek ir daugiau mokėdavom už vieną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 05 23, 20:54)
sveikutes, turim visa šeima bitę, bet jau baiginėjasi sutartis, eisim iš ten, tikriausiai į tele2, keisim dėl to, kad esam seni klientai, o per daug jokiu nuolaidų ir telefonų nesiūlo, ir į sventes nekviečia doh.gif nors esam sidabriniai klientai, skaitėt staripsnelį, kokią paslaugą pradės teikti omnitelis doh.gif sekimo, mes darnovietėj esam omnitelyje, tai bijau net pagalvoti sekimas kur esi bus juodas g.gif



Kiek teko girdeti is pazistamu Bitej thumbup.gif renki taskus,siulo telefonus thumbup.gif
Kas per sidabriniai klientai ir sekimas blink.gif ? g.gif blush2.gif

QUOTE(emanacija @ 2007 05 30, 14:01)
kas čia per sidabriniai klientai? ir kas per sekimo paslauga? neskaičiau... Įdomu, papasakokit... Mes Omnitely sėdim jau daug metų, bet tikriausiai tepsim slides į Teledemą, dabar renkuosi informaciją...



Pabegau is Omnitelio po 7 metu ar daugiau ax.gif jokiu nuolaidu.Saskaitos buvo lotuliukas.gif doh.gif Skambinau vyrui wub.gif Omnitelis jokios pasiulos
Dabar turiu Pildyk thumbup.gif ir Telemaxima.
Bet Pildyk thumbup.gif
Atsakyti
kas čia per sekimo paslauga,kur būtų galima paskaityti g.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 05 30, 22:17)
kur būtų galima paskaityti g.gif

Paskaityti gali pvz čia ir čia Delfyje ir anksčiau buvo straipsnis, bet senokai, reikia gerai paieškoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 30 gegužės 2007 - 21:23
Dėkui, Will, už straipsnius smile.gif na, mums šiuo metu sekimas visai neaktualus visom prasmėm...
O tie sidabriniai klientai, tai įtariu, nieko gero... Kadangi pati esu Omnitely jau ilgai 6metus, galiu pakomentuoti jų "dovanas": per savo gimtadienį gali visiems skambint nemokamai - nesąmonė visiška. Skambini ir giriesi: nu va, gal pasveikint mane nori gimtadienio proga nemokamai... Gudriai jie čia pataupė... Juk per gimtadienį visi tau skambina, o ne tu jiems.
O tos keturios savaitės nemokamų pokalbių - irgi nieko gero, tik skamba gražiai-negi pulsi čia visiems skambinėti kasdien. Be to, juk ir abonentinis mokestis išlieka, ir tie penki litukai už telefoną biggrin.gif, ir į kitus tinklus dar skambini. O kai atsiuntė tokį special "vardinį" pasiūlymą, kai baigėsi sutartis, tai graudu pasidarė. Toks pats, kaip ir internete visiems kitiems, tik kad ant gražaus popierėlio pavardė atspausdinta biggrin.gif
Taigi renkam komandą į Teledemą, kad tarpusavy galėtume kalbėtis nemokamai...
Atsakyti
QUOTE(emanacija @ 2007 06 01, 16:14)

O tie sidabriniai klientai, tai įtariu, nieko gero... Kadangi pati esu Omnitely jau ilgai 6metus, galiu pakomentuoti jų "dovanas": per savo gimtadienį gali visiems skambint nemokamai - nesąmonė visiška. Skambini ir giriesi: nu va, gal pasveikint mane nori gimtadienio proga nemokamai... Gudriai jie čia pataupė... Juk per gimtadienį visi tau skambina, o ne tu jiems.
O tos keturios savaitės nemokamų pokalbių - irgi nieko gero, tik skamba gražiai-negi pulsi čia visiems skambinėti kasdien. Be to, juk ir abonentinis mokestis išlieka, ir tie penki litukai už telefoną biggrin.gif, ir į kitus tinklus dar skambini. O kai atsiuntė tokį special "vardinį" pasiūlymą, kai baigėsi sutartis, tai graudu pasidarė. Toks pats, kaip ir internete visiems kitiems, tik kad ant gražaus popierėlio pavardė atspausdinta biggrin.gif
Taigi renkam komandą į Teledemą, kad tarpusavy galėtume kalbėtis nemokamai...


Ir as apie ta pati..
Bet nesvarbu kiek metu esi abonentas daugiau 4 savaiciu negausi ir gali skambinti tik i Omniteli lotuliukas.gif
Atsisakiau ir nesigailiu.Dar atsiunte,kad numeri saugos 6 menesius. doh.gif lotuliukas.gif Jokiu nuolaidu.Ankciau suprantu:Omnitelis,Bite.Tele2 buvo prastesnis-vyras turejo pries 6 metus:minute i kitus tinklus 1,25 nesvarbu koks laikas.Saskaitos buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif +rysis buvo prastas.
Dabar tai atsigavo thumbup.gif

Teta su Bite vargsta doh.gif sode nera rysio,nevisur,bet reikia ieskoti,mokykloje nera lotuliukas.gif
Atsakyti
Pykstu ir as ant omnitelio, kad nemyli senu geru klientu bash.gif sutartis baigesi, bet kadangi nieko geriau nesugalvojau, tai pasikeiciau plana is MANO i KALBEK. minimalus menesio didesnis, bet ir taip prakalbu daugiau nei 30lt doh.gif, o cia omnitel tinkle tik sujungimo mokestis ir plepek i valias. o mano draugai, giminaiciai, dauguma omnitel'yje. na paziuresim, kai kita menesi saskaita ateis mega_shok.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ryyd, lygiai taip ir aš padariau: kai baigėsi sutartis, pasikeičiau planą į KALBĖK. Ir ką - pastoviai 60 litų sąskaitėlė... Aišku, su mama ir sese iš pradžių pliurpiau po pusvalandį. Bet kiek gi galima... O jeigu kur į polikliniką reikia užsiregistruot, ar dažnai ir trumpai paskambinėt prisireikia, labai jau greitai tie sujungimo mokesčiai susipliusuoja sad.gif
Pereisim į Teledemą tikrai, tik niekaip su vaikučiais nenutaikom nuvažiuot popierių susitvarkyt...
Atsakyti
as optimiste lotuliukas.gif tikiuosi, kad itilpsiu i 40lt ax.gif
Atsakyti