Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Čika @ 2008 03 27, 00:03)
Kol kas nesklandumų tikrai nebuvo  smile.gif  Naudojamės kaip "naminiu" telefonu, į užsienį skambinam, taip pat siunčiu Taip arba Ne loterijai sms  smile.gif  Per Gerumo Dieną paaukojau 10 lt. Šiaip, kaip "naminio" telefono funkcijoms pakanka, o ryšys palyginus su Tele2 geresnis  rolleyes.gif  Vis papildom kas kelias dienas po 1 lt, žiūrėk jau ir 30-40-50lt sąskaitoj  bigsmile.gif  Rekordą pasiekėm virš 100lt  bigsmile.gif  (giminės padėjo).

Ačiū, už informaciją smile.gif . Reikės ir man tada nusipirkti tą pakuotę, tai panaudosiu tuos telemaxima kvitukus, vis kažkiek sutaupysiu, o tai ar išmetu, ar kam atiduodu.
Atsakyti
Teledema kasnors naudojasi? Papasakokit apie privalumus ir zinoma minusus ax.gif
Atsakyti
Dar nesenai naudojausi Tele2 ir buvau patenkinta, kol manes visiskai neuzknyso ju nemalonios staigmenos. Turejau du numerius savo vardu, vienas buvo Partnerio planas, o kitas su sutartim tai Standartinis1 berots g.gif planas. Tarp numeriu buvo nemokami pokalbiai thumbup.gif Taciau atsiradus Mini planui pagalvojau, kad tai pigiau negu partnerio 17 ct. i visus tinklus, o vienu vardu registruotiems numeriams irgi nemokami pokalbiai. Uzsakiau si plana, taciau gavus saskaita labai nemaloniai nustebau, nes buvo didesne negu gaudavau pagal sena plana blink.gif O skambinau pagrinde i savo antraji numeri kur turetu buti nemokamai. Itariau, kad turbut tarp mano numeriu nera pokalbiai nemokami schmoll.gif ir paskambinau pasiteirauti ir pasirodo, kad istiesu man skaiciavo uz siuos pokalbius verysad.gif Klausiu kodel, taigi aiskiai internetiniame puslapyje parasyta jug nemokami pokalbiai, tai paaiskino kad pas mane skirtingi moketojo kodai, todel pokalbiai mokami. Paprasiau kad padarytu viena moketoja koda ax.gif ir tuo paciu parasiau pretenzija su prasymu perskaiciuoti uz tuos pokalbius. Po kazkiek laiko gavau atsakyma, perskaiciuoti aisku neperskaiciavo bet uztat suteike kitam menesiui nuolaida ax.gif Na tiek jau tuo, po to kaip padare viena moketojo koda jeigu nesumoka vienas numeris laiku atjungia abu doh.gif Dar uzknyso limitas, nustatytas 200 Lt, tai jie sumuoja praeito menesio ir einamuojo menesio, tai buna kad tik gavai saskaita uz praeita menesi, kuria turi apmoketi iki menesio pabaigos, o jau menesio vidury negali paskambinti nes jau limitas isnaudotas doh.gif Bandziau kelis kartus gincytis ir del sito, bet uzknyso pastoviai del kazko tai kovoti ir perejau i Omnitel, kai buvo akcija 19 ct i visus tinklus. Na ir kol kas esu patenkinta tongue.gif
Atsakyti
As jau isbandziau visu operatoriu paslaugas. Vis tik pigiausia, gal nevisai kokybiskiausia yra Tele2. Jau gal septynis metus naudojuosi sio operatoriaus paslaugomis ir beveik priekaistu neturiu. thumbup.gif
Atsakyti
Įdomu, ar skiriasi tele2 pildyk ir tele2 abonentų ryšio kokybė. Aš naudojuosi tlel2 pildyk. Tai normalus ryšys. Abonentą turiu Omnitelio, tai kainos ,,kandžiojasi" ryšio kokybė gera.
Atsakyti
QUOTE(Pilotas @ 2008 03 27, 16:29)
Teledema kasnors naudojasi? Papasakokit apie privalumus ir zinoma minusus  ax.gif

mūsų visa šeima paimėm teledemą.taryfai kaip ir nieko,bet kai aš dirbu rusely tai nėr ryšio visai. schmoll.gif tele-2 ir to yra.o teledema raik lip viršun.ir dėl tų sąskaitų apmokėjimo-kai važiuoji į vietą mokėt taigerai.o mama pasidarė debetą,tai jau 4 kartus į banką ėjo doh.gif vis teledema negauna,nors su tele-2 problemų nebudavo.ir pastoviai rašinėja kad jus neatsiskaitė doh.gif mama be sveikatos turi eit į banką aiškintis.kaži at butų galima visai nutrauk sutartį su teledemą-nes jau užkniso negyvai gun_bandana.gif bash.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2008 04 12, 11:54)
mūsų visa šeima paimėm teledemą.taryfai kaip ir nieko,bet kai aš dirbu rusely tai nėr ryšio visai. schmoll.gif tele-2 ir to yra.o teledema raik lip viršun.ir dėl tų sąskaitų apmokėjimo-kai važiuoji į vietą mokėt taigerai.o mama pasidarė debetą,tai jau 4 kartus į banką ėjo doh.gif vis teledema negauna,nors su tele-2 problemų nebudavo.ir pastoviai rašinėja kad jus neatsiskaitė doh.gif mama be sveikatos turi eit į banką aiškintis.kaži at butų galima visai nutrauk sutartį su teledemą-nes jau užkniso negyvai gun_bandana.gif  bash.gif  gun_rifle.gif

Kiek žinau, kad su bet kuriuo operatoriu sutarties nutraukti negalima, kol nesibaigė sutarties laikas. O jei norit nutraukti, tai reikia sumokėti baudą už tą laikotarpį, kiek jums dar liko iki sutarties pabaigos. Draugė išėjo iš ,,Omnitelio" 3 mėnesiais anksčiau, negu baigėsi sutartis, tai turėjo už tris mėnesiu sumokėti baudą, t.y kiek už tris mėnesius minimalus prakalbamas mokestis pagal jos sutartį.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 04 12, 20:43)
Kiek žinau, kad su bet kuriuo operatoriu sutarties nutraukti negalima, kol nesibaigė sutarties laikas. O jei norit nutraukti, tai reikia sumokėti baudą už tą laikotarpį, kiek jums dar liko iki sutarties pabaigos. Draugė išėjo iš ,,Omnitelio" 3 mėnesiais anksčiau, negu baigėsi sutartis, tai turėjo už tris mėnesiu sumokėti baudą, t.y kiek už tris mėnesius minimalus prakalbamas mokestis pagal jos sutartį.


mano pazistami is omnitelio perejo i bite nepasibaigus sutarties laikotarpiui, omniteliui nieko nepranese, tiesiog nuejo i bite, o bites atstovai su omniteliu pabaige visus reikalus. ir nereikejo moket jokiu baudu.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 03 26, 20:06)
VIS ,,MAXIMOJ'' APSIPREKINDAMA GAUNU TŲ TELEMAXIMA KVITŲ, GALVOJU, GAL NUSIPIRKTI TĄ ,,TELE MAXIMOS'' PAKUOTĘ, KAŽIN KAIP RYŠYS, GAL KAS NAUDOJATĖS?
aš turiu ją bet skambinu tik į užsienį (europa) tai ryšys sakyčiau prastesnis nei iš tele2, būna, kad kartais trūkinėja (nors visi virtualaus ryšio, norfa, maxima, tella, naudojasi Bitės Lietuva tinklu, tai logiškai, turėtų būti gerai).
tik tiek, kad reikia pastoviai ppaildyt, nes galioja mėn., ir jei pildai iš daug skirtingų kortelių, užblokuoja....


QUOTE(agnuta @ 2008 04 12, 20:54)
mano pazistami is omnitelio perejo i bite nepasibaigus sutarties laikotarpiui, omniteliui nieko nepranese, tiesiog nuejo i bite, o bites atstovai su omniteliu pabaige visus reikalus. ir nereikejo moket jokiu baudu.

tai gal pasinaudojo numerio perkėlimo paslauga? tai aišku, kad tada mokėt nieko nereikėjo.
Atsakyti
Ne taip seniai TELE-2 iskeiciau i BITE (atsibodo tele-2 nesamones ir sukciavimai doh.gif )
Atsakyti
Aš "ištikima" Omniteliui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 04 20, 10:34)
Ne taip seniai TELE-2 iskeiciau i BITE (atsibodo tele-2 nesamones ir sukciavimai doh.gif )

galima konkrečiau? kokie sukčiavimai??
Atsakyti