Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 18, 22:13)
1.Reiskias man uz tai slubuoja blush2.gif
2.O kuriuose skelbimuose matote?
3. As ten tais senais parasiau, bet man nieko neatsake. Paskambinti dienos metu laiko nerandu doh.gif  blush2.gif be to jie is klaipedos ar kauno, tai man problematiska butu smile.gif

1. biggrin.gif
2. s k e l b i u . l t aš dar pažiūrėjau prie graužikų, nebuvau žiūrėjus prie jų - narvelių, gal Jūs jau tuos matėte mirksiukas.gif
3.Kaip įdomiai, kad nieko neatrašo g.gif
Aš galvoju gal per autobusą išeitų persiųsti ar jau nebegalima, uždraudė perduoti kažką per vairuotoją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 18, 22:20)
1. biggrin.gif
2. s k e l b i u . l t aš dar pažiūrėjau prie graužikų, nebuvau žiūrėjus prie jų - narvelių, gal Jūs jau tuos matėte  mirksiukas.gif
3.Kaip įdomiai, kad nieko neatrašo  g.gif
Aš galvoju gal per autobusą išeitų persiųsti ar jau nebegalima, uždraudė perduoti kažką per vairuotoją?  g.gif

Aga, tikrai is Klaipedos skelbimas pakartotas. Na gal nepamirsiu ryt pasiskambinsiu, pasiklausiu. O per autobusa gal ir galima, nelabai as zinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 18, 22:25)
Aga, tikrai is Klaipedos skelbimas pakartotas.  Na gal nepamirsiu ryt pasiskambinsiu, pasiklausiu. O per autobusa gal ir galima, nelabai as zinau blush2.gif

Aš esu per autobusą prieš kelis metus parsisiuntus ne vieną daiktą, vairuotojui 5 lt sumokėdavome ir viskas, bet žadėjo uždraust, tai dabar nežinau kaip yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 18, 15:56)
Limpopo pabuves lauke,dabar tik isgirsta daromas duris ir zviegia ant viso namo  lotuliukas.gif ,jei bent ne pats laukan,tai zoles turi duot ir greitai  vacation4.gif

Limpopo nuotykiai miskais,laukais  ax.gif

oi pririnksiu as zibuciu  ok.gif



tikras modelis wub.gif
Atsakyti
Mergikes, va toki daikciuka radau, kazi ar tiktu JK
http://www.vitacost....l-animal-feeder
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2012 04 18, 21:57)
Mergikes, va toki daikciuka radau, kazi ar tiktu JK
http://www.vitacost....l-animal-feeder


oi koks fainas daiktas,as ieskau edziu,bet nerandu,yra tik kartu su narvais,galima pasiuti maisa,kaip Taure buvo parodzius,labai faina,as ir medziagos turiu,bet nerandu laisvos minutes blush2.gif galvoju ir apie nauja narva,nes dabartini gavau dovanu kartu su Ciuciku,tai kaip ir galeciau sau leist nauja,o is kitos puses Limpopo daug laiko laisvej praleidzia,o vat sienui tokio tai labai noreciau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 18 balandžio 2012 - 22:13
QUOTE(linete33 @ 2012 04 19, 00:12)
oi koks fainas daiktas,as ieskau edziu,bet nerandu,yra tik kartu su narvais,galima pasiuti maisa,kaip Taure buvo parodzius,labai faina,as ir medziagos turiu,bet nerandu laisvos minutes  blush2.gif  galvoju ir apie nauja narva,nes dabartini gavau dovanu kartu su Ciuciku,tai kaip ir galeciau sau leist nauja,o is kitos puses Limpopo daug laiko laisvej praleidzia,o vat sienui tokio tai labai noreciau  thumbup.gif

laisvos minutes siuviniams ir as nelabai turiu blush2.gif tai jau uzsisakiau guoliukus kelis Pukutei, ir apie toki pagalvojua, nes daba sienukas laisvai narvelyje guli, o taip butu lyg zaidimas ji istraukt g.gif
va toki paemiau
http://www.vitacost....-animal-sleeper
Papildyta:

da tokio namo noriu lotuliukas.gif
http://www.amazon.co...=A2BBUA7LL95L5R
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2012 04 18, 22:17)
laisvos minutes siuviniams ir as nelabai turiu  blush2.gif  tai jau uzsisakiau guoliukus kelis Pukutei, ir apie toki pagalvojua, nes daba sienukas laisvai narvelyje guli, o taip butu lyg zaidimas ji istraukt  g.gif
va toki paemiau
http://www.vitacost....-animal-sleeper


o kaip paemet,nes man neleido i Lietuva siustis nezinau ar is sito puslapio,bet niekaip,as jau idarbinau draugus Anglijoj man paieskot lotuliukas.gif o sienas ir pas mane ant fliso,tik,kad Limpopo tvarkingas,nesusiusioja,bet zaidimas jam butu i sveikata drinks_cheers.gif

o namas jega,tik Limpopelis netelpa i JK namus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 18 balandžio 2012 - 22:21
QUOTE(linete33 @ 2012 04 19, 00:21)
o kaip paemet,nes man neleido i Lietuva siustis nezinau ar is sito puslapio,bet niekaip,as jau idarbinau draugus Anglijoj man paieskot  lotuliukas.gif  o sienas ir pas mane ant fliso,tik,kad Limpopo tvarkingas,nesusiusioja,bet zaidimas jam butu i sveikata  drinks_cheers.gif

o namas jega,tik Limpopelis netelpa i JK namus  lotuliukas.gif

jo jo, nesiuncia tiesiogiai, cia naudojuos kaip visda tarpininkiu paslaugomis mirksiukas.gif na mums sis namukas manau metams sociai butu g.gif man jis toks wub.gif jau issivaizduoju Pukute jame vasara, po medziu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2012 04 18, 22:25)
jo jo, nesiuncia tiesiogiai, cia naudojuos kaip visda tarpininkiu paslaugomis  mirksiukas.gif  na mums sis namukas manau metams sociai butu  g.gif  man jis toks  wub.gif  jau issivaizduoju Pukute jame vasara, po medziu  lotuliukas.gif  doh.gif


normalios JK tilps ir siaip,va nebent uzaugs ,kaip Dzimis ar Limpopo, tokie pusiau suniukai ax.gif
tai bus galima susimest kokiam siuntiniui,cia Lietuvoj paskui persisiusim jei ka,galima bus apsidairyt visom thumbup.gif

tiesa uz kokios savaites eisiu pas veta tai turiu omenyje visus klausimus,nors i Gyvunu Edena Kaune as pasiskambinu,jei ka pasikonsultuoju ir telefonu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 18 balandžio 2012 - 23:09
Linete, ten Limpopo uzsimaskaves, kad sagtukai kaip zibutes? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss_candy: 18 balandžio 2012 - 23:21
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 18, 22:01)
Kie zinau turguje uzdraude prekiauti gyvunais. O narvus ten dar parduoda? Mastau gal verta iki turgaus savaitgali nuvaziuot g.gif

Kalvariju tikrai turetu buti.Ten net keli narvais prekiauja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linete33 @ 2012 04 18, 23:21)
o namas jega,tik Limpopelis netelpa i JK namus  lotuliukas.gif

Mes triusiams skirtus pirkom,nes j.k skirti namukai tikrai per mazi biggrin.gif
Atsakyti