Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 24, 11:14)
Tai cia gal pries sav. buvo atejes zmogus nusijuoke,:tai kam nuskutot vargseliui plaukus? 

lotuliukas.gif

QUOTE(Kam @ 2012 04 24, 11:35)

Graži mergytė wub.gif

QUOTE(due drops @ 2012 04 24, 12:09)
Pas mus tas pats su baluciu valymu.Dukra nuolat zyzia,kad kas paleido t.y as -tas ir kaltas del baluciu ir turi jas valyti

Aš nuolat valau narvelius, vakar mano mergička sako man, o tai kada ji valys rolleyes.gif (keliskart pradžioj valė)

QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 24, 12:12)
Gal kas mano kiaulaitiną nori  pasaugot vilniuje?

Būtų Šiauliuose, pasaugočiau mirksiukas.gif

QUOTE(Sunreja @ 2012 04 24, 12:17)
Atrase, jog suleistos kelios pateles  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Va zinokit as ir bijau pas jus eiti i svecius, ar siaip apziureti kitus kiauliukus, kad nenusipirkciau pamacius ir isimylejus  Parodoj tikrai buciau kuri nors isigijus... 
Nu bet ot ziopliukai, toki grozi apsigriauzia    O kaip ta kailiuka priziureti reikia? Issivalo ji patys? Na kad sukuoti reikia, tai suprantu ta
As kiekviena karta, kai jus vis paminit kokia veisle atsidarau ta puslapi   

Va, tik palaukit ir turėsit tokį, kokio norite 4u.gif
Ateikit, ateikit, nebijokit, juk jau turite savo idealą biggrin.gif
Apie kailiuko priežiūrą veisėja patars ką daryti mirksiukas.gif
Tai Lepūnėlio puslapyje yra kiauliukų veislės su nuotraukomis mirksiukas.gif

QUOTE(due drops @ 2012 04 24, 12:19)
Kai kurioms ilgaplaukiu veislems sukamos papilotes.Bet daug vargo ir kas diena jas reikia persukineti

Šuniui suku, tai ir kiauliukei reiks sukti biggrin.gif Vaikščios dvi su bigudukais biggrin.gif

QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 24, 12:22)
O kaip dincek2006,ji nusipirko su grybeliu liktais j.k, gal ji galetu kazka papasakoti

Tai aš pasiteirausiu LGAC ar galima ką nors padaryti mirksiukas.gif

QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 24, 12:26)
kad matos jie net berniuko ir mergaites neskiria.....Sake dukra,Lepunelio kiauliukai po viena graziai suskirstyti,o golden fenix-prigrustas pilnas narvas tu j.k, ir dar su triusiu laiko...grazu tai,kad grazu,bet triusiai ir j.k, yra skirtingi padareliai gali ir apsikresti....

Taip neskiria, teko su tuom susidurti, iš pradžių ant Peru sakė, kad berniukas, paskui jau sugalvojo, kad mergytė biggrin.gif Ir sugrūsti jie bendrai - patinėliai su patelėm doh.gif

QUOTE(vilkra @ 2012 04 24, 12:40)
Tai, ką varot ant manęs, ane?

Labai graži ryžiukė, man labai patinka gyvūnėliai, kurie nors truputį turi ryžos spalvos wub.gif

QUOTE(mazyte @ 2012 04 24, 13:17)
Mes jau drasesnes ir drasesnes, kol neatejo musu guoliukas ir nauji namuciai, pasiziuresiu cia 

Kokia ji gražutė, mažytė kruopytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 04 24, 14:35)
Grazute mazute Pukute wub.gif .Taip ir norisi paglostyt biggrin.gif
Papildyta:

reik ir pasvert dar, nu laabai lengvute ir tik delniuka kol kas uzima  wub.gif
Musu temoj esantys Dzimis ir Limpopo tikrai galetu atstovauti kiaulinus per TV biggrin.gif
Papildyta:

Gudrumelis neispasakytas biggrin.gif


pritariu thumbup.gif
QUOTE(Sunreja @ 2012 04 24, 15:33)
Kokia meilybe  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Kokia jos veisle?  4u.gif

Merino wub.gif
Atsakyti
Dzimis galetu pademonstruot,kaip galva i suns nasrus kisa,o Limpopo,kaip taso sunis uz ausu,tai bent saunuoliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 24, 12:12)
Gal kas mano kiaulaitiną nori  pasaugot vilniuje?pas tëvus naglas kaśaras yra , kuris šunis vaikos, vagia iš panosės maistą tai bijau, kad kai dži bebaimis tai dar nagais apvarys. Atgabenčiau su metriniu narvu, savaitei užpirkčiau daržovių, kraiko atveščiau, kad palų nereiktų keist ir pan. Kadangi vestuvės gegužės 26d tai atveščiau 25-to vakare ir kažkur po 8 d pasiimčiau . Prie to paties galiu ir sirijos žiurkėnus atvežti jei noras bus susipažinti  biggrin.gif . Visi gerai išauklėti tai nesikandžioja, mėgsta žmogaus draugiją ir nebijo kitų gyvūnų. Nenoriu palikti sužadėtinio broliui , nes patirties jokios su graużikų auginimu neturi  blush2.gif


GAli pas BAltute i svecius atvesti mirksiukas.gif

QUOTE(vilkra @ 2012 04 24, 12:40)

Gerule foto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 24, 15:20)
Va, tik palaukit ir turėsit tokį, kokio norite  4u.gif
Ateikit, ateikit, nebijokit, juk jau turite savo idealą  biggrin.gif


Bijau, kad persigalvosiu gyvai pamacius grozius kitus biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti