Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 10

QUOTE(Satta @ 2013 07 31, 10:53)
Sveiki!

Nespejau dar visko perskaityti, tai nepykit, jei busit sita tema jau diskutave...

Girdejau toki ganda, kad po nestumo su visam dingsta zvyneline, galite ji patvirtinti? Pati sergu sita liga ir esu isbandziusi viska - tepalus, hormoninius vaistus, jura, saule, ultravioleto b spindulius, net gi homeopatinius vaistus ir kaip atsinaujina, taip atsinaujina... Apie maisto netoleravimo testa galvojau, bet pasirode per brangus ir sake daugumai zmoniu sunku jo laikytis ir ilgai neistveria, kai pasako, kad esi alergiskas dideliai daliai produktu..Viliuosi, kad bent po gimdymo dings. Ka manote?

Gali dingti, gali ne, bet greičiausiai, kad ne ax.gif Apskritai nėštumo metu hormoninis fonas pakinta, tas gali sąlygoti arba remisiją, arba būklės pablogėjimą, kas itin apsunkina gyvenimą, nes daugelio vaistų naudoti negalima. Man asmeniškai buvo paūmėjimas pačioje nėštumo pradžioje (~6-7 sav.), paskui visą nėštumą nieko nebuvo, kai maitinau - irgi. Nustojus maitinti viskas grįžo, kaip ir buvo anksčiau, gal netgi kiek blogiau, bet nesieju to su nėštumu kaip tokiu, o tiesiog gal su nuovargiu ir bendru imuninės sistemos nusilpimu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 07 31, 11:15)
Gali dingti, gali ne, bet greičiausiai, kad ne  ax.gif  Apskritai nėštumo metu hormoninis fonas pakinta, tas gali sąlygoti arba remisiją, arba būklės pablogėjimą, kas itin apsunkina gyvenimą, nes daugelio vaistų naudoti negalima. Man asmeniškai buvo paūmėjimas pačioje nėštumo pradžioje (~6-7 sav.), paskui visą nėštumą nieko nebuvo, kai maitinau - irgi. Nustojus maitinti viskas grįžo, kaip ir buvo anksčiau, gal netgi kiek blogiau, bet nesieju to su nėštumu kaip tokiu, o tiesiog gal su nuovargiu ir bendru imuninės sistemos nusilpimu...  ax.gif


Man buvo panašiai. Per abu nėštumus. Iš pradžių paūmėjimas, paskui buvau švarut švarutėlė. Užtat dabar... verysad.gif
Esu girdėjusi, kad gali viskas dingti, bet asmeniškai tokių asmenų nepažįstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *jolantab*: 31 liepos 2013 - 10:27
QUOTE(kice @ 2013 07 22, 16:03)
O idomu, kaip soja? Sojos pienas, sojos grietinele? Siuos produktus galima vartoti?  smile.gif

norėčiau patarti išvis nevartoti sojų produktų
http://www.dieta.lt/...roduktas/sojos/

Riebalų - iš viso 19.30 g
Sočiųjų riebalų rūgščių 2.82 g
Mononesočiųjų riebalų rūgščių 4.07 g
polinesočiųjų riebalų rūgščių 11.29 g iš jų - Omega 3 - - 8%;Omega 6 - 50%
O Omega 6 perteklius mityboje skatina uždegimus skatinančių prostaglandinų gamybą.
Užtatai sotieji riebalai slopina polinesočiųjų r.r.daromą žalą.
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2013 07 21, 21:01)
Labai tau aciu! Va sito man ir reikejo..
  pas Tulcina nesikreipsiu, nes toli ir man brangu, bet pati daugmaz susidariau dieta: jokiu miltiniu, jokiu kruopu isskyrus retai avizas, grikius, kukuruzus, jokiu pieno produktu, dar jauciu kad negaliu valgyti bulviu, paprikos, jokios kiaulienos.. Pasilieku paukstiena, triusiena, jautiena, darzoves..
Ziuresiu, kas cia bus toliau po pusmecio, pvz..  Dar reiktu man kavos atsisakyti, bet kazin, ar pajegsiu..

eini teisingu keliu, kuris gali išspręsti visas tavo problemas iš karto, tačiau avižose irgi yra glitimo, tad, jei ir retai jų pavartoji, tačiau organizmas į tą pavartojimą reaguoja labai ilgą laiką. Todėl ir po pusmečio gali būti, kad dar nebus rezultato, kurio tikiesi. Bulvės, baklažanai, pomidorai ir paprikos priklauso vienai šeimai ir turi tam tikrų alkaloidų, kurie galimai yra netoleruojami. Tad kuriam laikui reikėtų ir jų vengti, tačiau vėliau, kai jau organizmas nusiramins , gal būt jie galės būti mityboje.
Pas Tulčiną kreiptis yra beviltiška todėl, kad, jei yra žarnyno pralaidumas, organizmas reaguoja į labai daug produktų, kurie šiaip gali būti visai tinkami.
Reumatoidinis artritas ir žvynelinė yra to pačio medžiagų apykaitos disbalanso simptomai. Tai, kad pradėjo reikštis ir žvynelinė, rodo kad disbalansas gilėja.

Papildyta:
QUOTE(Hennessy @ 2013 07 31, 11:15)
Gali dingti, gali ne, bet greičiausiai, kad ne  ax.gif  Apskritai nėštumo metu hormoninis fonas pakinta, tas gali sąlygoti arba remisiją, arba būklės pablogėjimą, kas itin apsunkina gyvenimą, nes daugelio vaistų naudoti negalima. Man asmeniškai buvo paūmėjimas pačioje nėštumo pradžioje (~6-7 sav.), paskui visą nėštumą nieko nebuvo, kai maitinau - irgi. Nustojus maitinti viskas grįžo, kaip ir buvo anksčiau, gal netgi kiek blogiau, bet nesieju to su nėštumu kaip tokiu, o tiesiog gal su nuovargiu ir bendru imuninės sistemos nusilpimu...  ax.gif

Atsiprašau, kad lendu į jūsų temą , tačiau mėginu pasidalinti kai kuriomis žiniomis.
Simptomų išnykimą paaiškinti būtų galima tom, kad nėštumo metu organizme keičiasi medžiagų apykaita, todėl laikinai nutrūksta kataboliniai procesai, tačiau jie vėl atsinaujina vėliau po gimdymo ir maitinimo.

Atsakyti
QUOTE(Satta @ 2013 07 31, 10:53)
Sveiki!

Nespejau dar visko perskaityti, tai nepykit, jei busit sita tema jau diskutave...

Girdejau toki ganda, kad po nestumo su visam dingsta zvyneline, galite ji patvirtinti? Pati sergu sita liga ir esu isbandziusi viska - tepalus, hormoninius vaistus, jura, saule, ultravioleto b spindulius, net gi homeopatinius vaistus ir kaip atsinaujina, taip atsinaujina... Apie maisto netoleravimo testa galvojau, bet pasirode per brangus ir sake daugumai zmoniu sunku jo laikytis ir ilgai neistveria, kai pasako, kad esi alergiskas dideliai daliai produktu..Viliuosi, kad bent po gimdymo dings. Ka manote?


Man remisija tęsėsi iki gimdymo, po jo labai greitai atsinaujino. Kadangi ilgai maitinau, tai tą gėrį turiu iki šiol... Kiek visokių natūralių priemonių išbandyta per tą laiką, jau nebeskaičiuoju. Dbr naudoju Adelės tepalą, iš pradžių atrodė, kad padeda, dbr jau dvi savaitės kaip tepliojuosi, bet panašu, kad ir vėl blogėja. Be hormonų neišsiversiu.
Atsakyti
Sveikos. Atejau pasidalinti savo patirtimi. Psoriaze sergu jau gal 25m. "Jaunystej", t.y. vaikystej ir iki gimdymo buvo keli mazi monetos dydzio ploteliai. Del ju labai pergyvenau, tepdavau hormoniniais tepalais. Bet kai pagimdziau, supratau, kad iki to laiko bereikalo pergyvenau. Didziausi plotai ant blauzdu, strenu, po krutine ant alkuniu ir ant ranku apskritai Ko nedariau ir homeopatu pagalbos prasiau, niekas nepadejo. Kol pries 1,5m., mano gydytoja sako, kad vienam vyrui labai padejo kremas Kartalin
http://www.arvensi.com/ ir Tualetinis muilas "Degternoje" http://www.svarospre...r...oje",-140-g 4u.gif
Sios priemones parduodamos rusiskom med.prekem prekiaujanciuose taskuose. Internetu galima nusipirkti, bet pvz. Kauno urmo bazeje Kartalinas daug pigesnis, nei internetu siustis. g.gif
Dariau viska, kaip parasyta Kartalino info-lapelyje. Ir mano nuostabai, pernai pirma vasara nesiojau trumpas rankoves. Viskas isnylo per 1,5men. Dabar like tik ant alkuniu nedideli ploteliai, ant blauzdu kelios mazutes demeles. thumbup.gif Kremo nenaudoju, man tos demeles nemaiso. Jeigu labiau isbers, tepsiu tada. Bet muilu Degternoje prausiuosi kasdein duse. Ir po duso visa kuna istepu Basalio kremu http://univaistine.l...ic-kremas-120-g thumbup.gif
Kadangi kasdien trenku galva, galva 2k. i savaite trenku sampunu "Isoft" thumbup.gif http://www.medikamen...ft-shampoo.html , kitais kartais naudoju iprasta sampuna nuo pleiskanu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 04 rugpjūčio 2013 - 17:12
QUOTE(spoorga @ 2013 08 04, 18:08)
Sveikos. Atejau pasidalinti savo patirtimi. Psoriaze sergu jau gal 25m. "Jaunystej", t.y. vaikystej ir iki gimdymo buvo keli mazi monetos dydzio ploteliai. Del ju labai pergyvenau, tepdavau hormoniniais tepalais. Bet kai pagimdziau, supratau, kad iki to laiko bereikalo pergyvenau. Didziausi plotai ant blauzdu, strenu, po krutine ant alkuniu ir ant ranku apskritai Ko nedariau ir homeopatu pagalbos prasiau, niekas nepadejo. Kol pries 1,5m., mano gydytoja sako, kad vienam vyrui labai padejo kremas Kartalin
http://www.arvensi.com/ ir Tualetinis muilas "Degternoje"  http://www.svarospre...r...oje",-140-g  4u.gif
Sios priemones parduodamos rusiskom med.prekem prekiaujanciuose taskuose. Internetu galima nusipirkti, bet pvz. Kauno urmo bazeje Kartalinas daug pigesnis, nei internetu siustis. g.gif
Dariau viska, kaip parasyta Kartalino info-lapelyje. Ir mano nuostabai, pernai pirma vasara nesiojau trumpas rankoves. Viskas isnylo per 1,5men. Dabar like tik ant alkuniu nedideli ploteliai, ant blauzdu kelios mazutes demeles.  thumbup.gif Kremo nenaudoju, man tos demeles nemaiso. Jeigu labiau isbers, tepsiu tada. Bet muilu Degternoje prausiuosi kasdein duse. Ir po duso visa kuna istepu Basalio kremu http://univaistine.l...ic-kremas-120-g  thumbup.gif
Kadangi kasdien trenku galva, galva 2k. i savaite trenku sampunu "Isoft"  thumbup.gif http://www.medikamen...ft-shampoo.html  , kitais kartais naudoju iprasta sampuna nuo pleiskanu.

Sveiki, kur konkrečiai Kaune urmo bazėj galima nusipirkti Kartalino ? Kokia jo kaina? aš turiu problemėlę kaklo srityje. Kiekvieną kartą ėjimas į kirpyklą yra daugiau nei kančia, stengiuosi eiti kai būna daugiau mažiau remisija. Paskutinis mano atradimas yra Jericho firmos šampūnas Black mud shampoo. Tai vat prieš ėjimą ten kokias pora savaičių intensyviai naudoju jį pagal instrukciją, tada daugiau mažiau padoriai kaklas atrodo.
Atsakyti
[quote=varenė,2013 08 15, 08:24]
Sveiki, kur konkrečiai Kaune urmo bazėj galima nusipirkti Kartalino ? Kokia jo kaina? aš turiu problemėlę kaklo srityje. Kiekvieną kartą ėjimas į kirpyklą yra daugiau nei kančia, stengiuosi eiti kai būna daugiau mažiau remisija. Paskutinis mano atradimas yra Jericho firmos šampūnas Black mud shampoo. Tai vat prieš ėjimą ten kokias pora savaičių intensyviai naudoju jį pagal instrukciją, tada daugiau mažiau padoriai kaklas atrodo.


yra 5sandeli, kur rusiski vaistai, yra maciau ir zuvu turguj, kur rusiski vaistai... kainuoja 65lt, o internetu 85lt tubele
Tik dar vienas dalykas. Tas kremas labai dvokia (kazkokia nafta) ir teplioja rubus, patalyne... tai apsisarvuokite kantrybe. Vaikai buvo isvaziave 10d., grizo- "mama, kas cia namie taip dvokia"... Bet manau tai nedidele auka, palyginti su visu tuo geriu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 15 rugpjūčio 2013 - 08:35
o man atsirado demele ant nosies.. bliamba, kaip negerai.. teks ieskoti kokio tepalo jai - bet ne neisivaizduoju, ka galima pas mus nupirkti?!
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2013 08 15, 10:14)
o man atsirado demele ant nosies.. bliamba, kaip negerai.. teks ieskoti kokio tepalo jai - bet ne neisivaizduoju, ka galima pas mus nupirkti?!

galite vartoti ant veido Elidel, jis ne hormoninis ir ji galima vartoti ant veido. Bet efekto labai greito nebus
Atsakyti
Rašo, kad patys efektyviausi tepalai- solidolo pagrindu (kartalin tepalas irgi solidolinis)
http://www.psora.net...zi-solidol.html

Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2013 08 04, 18:08)


Ir aš panašiai gydausi. Tik naudoju šampūną Biodermos Node K kartu su Node K emulsija skirta pleiskanu atmirkymui, muilas su degutu (kokio randu turguj tokio ir perku), Eucerino kremas urea 10proc., kartalinas ir dar per vasara kaitaliojau ji su savo gamybos kremu (ugniazoles sultys+kremas). Bet geriausiai tai mane gydo saule, nes visos atviros vietos (rankos, kojos) beveik nugijo per vasara, o nugara, gakta, pilvas taip ir liko kaip buvo (nei sumažėjo, nei padidėjo)
.
Atsakyti