Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

QUOTE(perla <3 @ 2012 05 07, 17:13)
Atsiprasau, uz nuomone, bet graviruotos menteles su nuotraukom  schmoll.gif  kazkaip, man atrodo ne kaip atrodys, kai ta mentele naudosi pagal paskirti. Zmoniu veidus pakisipo tortu  g.gif na, man nelb...


O man tai visai nieko blush2.gif Nors pati nedarysiu taip lotuliukas.gif As jpg formate turiu incialus, kur ziurejot mano darbeliuose jie dominavo. Tai va tokius ir desiu tiek ant menteles, tiek ant tauriu mirksiukas.gif

Jo, gerai, kad is vis ta suknele kazkas iziurejo lotuliukas.gif Nieko ten nesimato, nei kokia medziaga, nei kaip ji is vis atrodo doh.gif

O as pagaliau prisedau prie akmeneliu... Renku zodzius. Kol radau Miskininkeles visus tuos 150 surasytus - pasiknisau. Kaip visad, pamaciau, bet neissisaugojau... Dabar reik atsirinkt, nes pas mane bus tik trecdalis...

Mums lygiai menesiukas beliko - turiu per pora savaiciu pilnai pasiruost daiktus, susideliot. Tada sesiu prie grybu kepimo ir terliojimo, o paskutine savaite is vis namie nebusiu doh.gif Atvaziuosiu tik manikiurams ir sukuosenoms i sostine...
Atsakyti
sveikos

na ka reik prisiduot kad esu gyva biggrin.gif
vestuves jau praejo.... buvo visko ir sklandumu ir nesklandumu. jaunieji be galo patenkinti viskuo, nesitikejo tiek visko ka gavo, nesitikejo tokio didielio musu pasiruosimo..... muzikantas nu nerealus, nesu geresnio macius bigsmile.gif visi patenkinti buvo thumbup.gif zodziu prmas blynas pirsliavimo neprisvilo thumbup.gif

biski parodysiu ax.gif cia dovana jaunisiems nuo musu
user posted image

stai kaip atrode mano ir pirslio kasikai ax.gif
user posted image

user posted image

ir va kaip atrode laikrastukai suristi
user posted image

o kaip atrode suknele neturiu nuotrauku doh.gif visos ka pasidarau su savo fotiu tai nesimato sukneles doh.gif
na ikelsiu i pasta kaip atrodziau bet sukneles grozio nesimate doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiLuVa: 07 gegužės 2012 - 17:49
QUOTE(GiLuVa @ 2012 05 07, 17:46)
sveikos

na ka reik prisiduot kad esu gyva biggrin.gif
vestuves jau praejo.... buvo visko ir sklandumu ir nesklandumu. jaunieji be galo patenkinti viskuo, nesitikejo tiek visko ka gavo, nesitikejo tokio didielio musu pasiruosimo..... muzikantas nu nerealus, nesu geresnio macius bigsmile.gif  visi patenkinti buvo thumbup.gif  zodziu prmas blynas pirsliavimo neprisvilo thumbup.gif

biski parodysiu ax.gif  cia dovana jaunisiems nuo musu

stai kaip atrode mano ir pirslio kasikai ax.gif 
laikrastukai suristi

o kaip atrode suknele neturiu nuotrauku doh.gif  visos ka pasidarau su savo fotiu tai nesimato sukneles doh.gif
na ikelsiu i pasta kaip atrodziau bet sukneles grozio nesimate doh.gif

kaip smagu, kad viskas gerai ir kad patenkinta pirmu blynu:) labai grazi dovana jauniesiems thumbup.gif Sveikinimai su debiutu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciuke_ee: 07 gegužės 2012 - 17:57
Smulkiau prasom papasakot bigsmile.gif
Super, kad debiutas pavyko ir visi liko patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2012 05 07, 18:56)
kaip smagu, kad viskas gerai ir kad patenkinta pirmu blynu:) labai grazi dovana jauniesiems  thumbup.gif  Sveikinimai su debiutu  4u.gif


joa pradzia ir patities jau yra thumbup.gif
aha dovana ir jaunieji patenkinti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ziulyte @ 2012 05 07, 18:57)
Smulkiau prasom papasakot  bigsmile.gif
Super, kad debiutas pavyko ir visi liko patenkinti  thumbup.gif


na net nezianu ka pasakot blush2.gif ziauriai is tikro pervargau ta diena, sestadieni keliausi pries 5 val ryto, o miegot per baliu nuejau tik apie 2val, tai zinokit nieko nebenorejau doh.gif suknele mano lietesi su zemem tai keist akad blyno nedejau blush2.gif nes mane mynde daug kas o ir pati pastoviai ant jso uzlipdavau, tai rankoj nesiojausi. jei kam eiks kada muzikanto kaune, kreipkites, nu nerealus zmogus thumbup.gif fotografas labai nepatiko, aisku fotkino daug, bet jsi ir filmavo ir fotkino tai buvo ziauru. atsistodavau ka paskaityt tai jis vis manes klausdavo ar filmuo, ka dabar darysit ir pan doh.gif viskas labai uzsitese va tas labai nepatiko, zaidimus jaunieji zaide tik po dvyliktos, muzikantas ziauriai daug turejo programu. bet gerai nes publika uzvesdavo nerealiai. buvom botanikos sode. plaukiojom po kauno mares, visi vaikinai mums panoms staigmena dare. na tikrai viskas pavyko graziai ir gerai. svarbiausia kad jaunieji be galo patenkinti thumbup.gif

foto jau ikeliau i pastuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GiLuVa @ 2012 05 07, 18:04)
joa pradzia ir patities jau yra thumbup.gif
aha dovana ir jaunieji patenkinti ax.gif
Papildyta:
na net nezianu ka pasakot blush2.gif  ziauriai is tikro pervargau ta diena, sestadieni keliausi pries 5 val ryto, o miegot per baliu nuejau tik apie 2val, tai zinokit nieko nebenorejau doh.gif  suknele mano lietesi su zemem tai keist akad blyno nedejau blush2.gif  nes mane mynde daug kas o ir pati pastoviai ant jso uzlipdavau, tai rankoj nesiojausi. jei kam eiks kada muzikanto kaune, kreipkites, nu nerealus zmogus thumbup.gif  fotografas labai nepatiko, aisku fotkino daug, bet jsi ir filmavo ir fotkino tai buvo ziauru. atsistodavau ka paskaityt tai jis vis manes klausdavo ar filmuo, ka dabar darysit ir pan doh.gif viskas labai uzsitese va tas labai nepatiko, zaidimus jaunieji zaide tik po dvyliktos, muzikantas ziauriai daug turejo programu. bet gerai nes publika uzvesdavo nerealiai. buvom botanikos sode. plaukiojom po kauno mares, visi vaikinai mums panoms staigmena dare. na tikrai viskas pavyko graziai ir gerai. svarbiausia kad jaunieji be galo patenkinti thumbup.gif

foto jau ikeliau i pastuka ax.gif

o kokia jum vaikinai staigmena dare? cia sutare buvot ar jie eksprontu viska?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciuke_ee: 07 gegužės 2012 - 18:12
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2012 05 07, 19:11)
o kokias jum vaikinai staigmenas dar? cia sutare buvot ar jie eksprontu viska?


visiai neplanuotai fotografas pasiule nuvaziuot iki kauno mariu jo draugas ta laiva turi, tai vaikinai vairuotojui liepe vaziuot prie mariu, as tikrai nesitikejau to, as manaiu siaip pasifotkinsim prie mariu, o cia ka tu plaukiojom net bigsmile.gif tai sakyciau taip eksprontu jie sugalvojo, net jaunoji nieko nezinojo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GiLuVa @ 2012 05 07, 18:13)
visiai neplanuotai fotografas pasiule nuvaziuot iki kauno mariu jo draugas ta laiva turi, tai vaikinai vairuotojui liepe vaziuot prie mariu, as tikrai nesitikejau to, as manaiu siaip pasifotkinsim prie mariu, o cia ka tu plaukiojom net bigsmile.gif  tai sakyciau taip eksprontu jie sugalvojo, net jaunoji nieko nezinojo ax.gif

kaip fainai:) tikrai labai smagu:) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2012 05 07, 19:16)
kaip fainai:) tikrai labai smagu:)  thumbup.gif

ziauriai man sita viet apatiko, tikrai buvo labai smagu, jei dar mus apgaudinejo ir kalbuino vaziuot greiciau is botanikos sodo nes vaziuosim ele ii kadagiu slenio, bet vietoj kadagiu gavos palukimas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GiLuVa @ 2012 05 07, 18:17)
ziauriai man sita viet apatiko, tikrai buvo labai smagu, jei dar mus apgaudinejo ir kalbuino vaziuot greiciau is botanikos sodo nes vaziuosim ele ii kadagiu slenio, bet vietoj kadagiu gavos palukimas thumbup.gif  wub.gif

gaila kad mum vestuves raseiniuose ir neiseis kazko tokio padaryt:) bet nussisviecia kad mergvakaris bus klaipedoj tai turbut neistversiu ir padarysiu kazka panasaus merginom tuo labaiau kad is klaipedos tik as o visos is kitu miestu suvaziuoja:)
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

QUOTE(GiLuVa @ 2012 05 07, 18:46)

thumbup.gif

Ziulyte jau sakiau tau, kad super pasiruosus wub.gif

Cia mano zvakide, daryta spec. uzsakymu istorijai apie 4 zvakes wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Adelita @ 2012 05 07, 18:25)
Sveikos  bigsmile.gif
thumbup.gif

Ziulyte jau sakiau tau, kad super pasiruosus  wub.gif

Cia mano zvakide, daryta spec. uzsakymu istorijai apie 4 zvakes  wub.gif



Eina sau kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif as kartais pradedu galvot kad paskubejau su kai kuriais daiktais doh.gif
Atsakyti