Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

Taip, Grelita, tikrai atvirksciai - zodziai, kurie jiems tinka, lieka maiselyje, o kurie ne - paskandinami, kad juos aplenktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2012 05 10, 15:10)
Atsirenka tuos kurieuos noretu kad butu ju seimoje o tu kuriu ju nuomone nereikia ismeta i vandeni ar kur kitur cia pagal situacija aisku man graziau kai i vandeni sumeto ir paskandina juos smile.gif

einu ikelsiu i pastuka zodzius tada kurie susiraso ant akmeneliu:)

Aciu uz pagalba 4u.gif o su kuo uzrasot,su markeriu? Kada geriausia tuos akmenukus duoti jiems ismesti?
Atsakyti
Nauji musu nameliai http://www.supermama...howtopic=841720
Damusinejam situos. Turbut jau paskutinai, kuriuos as skelbiu, nes pries vestuves bus ne iki temu skelbimo lotuliukas.gif

As dekupazavau akmenukus, o dalinsiu juos nutaikius proga gamtoje prie vandens mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 10 gegužės 2012 - 16:25
Sveikos, kazkaip skaitineju kitas temas daugiau, nelabai cia ilendu... Jau kazkaip minciu trukumas visiskas man... verysad.gif


Ziulyte, as taves noriu paklausti vieno dalyko tokio, nu pusiau i tema biggrin.gif Minejai kad grybukus kepsi, tai buciau dekinga jai pasidalintum receptuku, kaip grybuku galvutes nudazai 4u.gif as visad sokoladu apteplioju, bet jie tokie siek tiek lyg tepantys butu, o jai dar karsciai, tai bijau vaizdas is ju bus nelabai apetitiskas biggrin.gif


Ir dar svociuciu noreciau paklausti. Jai mano jaunoji pati namie puosis, t.y. ir sukuosena ir makijaza pati darisis (na ten tokia situacija ir pageidavimai doh.gif ), tai ar deretu man makijazintis salone? unsure.gif Nu as siaip tai ir pati nestrosna esu doh.gif lotuliukas.gif ir pasidazyti moku, tik aisku jau profesionaliu priemoniu ir igudziu tikrai nera blush2.gif Tai nezinau ar taktiska butu blush2.gif Sukuosena, tai pacia paprasciausia sumasciau, tai mama man supins wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 10, 16:24)
Sveikos, kazkaip skaitineju kitas temas daugiau, nelabai cia ilendu... Jau kazkaip minciu trukumas visiskas man...  verysad.gif

Ziulyte, as taves noriu paklausti vieno dalyko tokio, nu pusiau i tema  biggrin.gif Minejai kad grybukus kepsi, tai buciau dekinga jai pasidalintum receptuku, kaip grybuku galvutes nudazai  4u.gif  as visad sokoladu apteplioju, bet jie tokie siek tiek lyg tepantys butu, o jai dar karsciai, tai bijau vaizdas is ju bus nelabai apetitiskas  biggrin.gif

Ir dar svociuciu noreciau paklausti. Jai mano jaunoji pati namie puosis, t.y. ir sukuosena ir makijaza pati darisis (na ten tokia situacija ir pageidavimai  doh.gif ), tai ar deretu man makijazintis salone?  unsure.gif  Nu as siaip tai ir pati nestrosna esu  doh.gif  lotuliukas.gif  ir pasidazyti moku, tik aisku jau profesionaliu priemoniu ir igudziu tikrai nera  blush2.gif Tai nezinau ar taktiska butu  blush2.gif Sukuosena, tai pacia paprasciausia sumasciau, tai mama man supins  wub.gif

Lisk tu lauk is tu senu temu - neber laiko jas skaityt lotuliukas.gif As to jau nebedarau kuris laikas, nes kad ir ka ten rasciau, nebus laiko igyvendinimui mirksiukas.gif

Isduodu didele paslapti (kiek as vargau su tom galvom...). Ta paslaptis yra Dr.Oetker. Yra bet kurioj Maximoj tikrai - dziuna moment ir jokiu tepliojimu
user posted image

Makijazo as su jaunaja nerisciau - juk paprastu sveciu einant turbut jei noretum, tai ir nueitum i salona pasidaryt... As manyciau taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 05 10, 17:29)
Lisk tu lauk is tu senu temu - neber laiko jas skaityt  lotuliukas.gif As to jau nebedarau kuris laikas, nes kad ir ka ten rasciau, nebus laiko igyvendinimui  mirksiukas.gif

Isduodu didele paslapti (kiek as vargau su tom galvom...). Ta paslaptis yra Dr.Oetker. Yra bet kurioj Maximoj tikrai - dziuna moment ir jokiu tepliojimu
user posted image

Makijazo as su jaunaja nerisciau - juk paprastu sveciu einant turbut jei noretum, tai ir nueitum i salona pasidaryt... As manyciau taip  4u.gif

Rimtai? g.gif O as dar nieko neturiu pasiruosus doh.gif O dar paskaiciau temose, kad nekurios svociutes vos ne per savaite sugeba padoriai pasiruosti, tai dar nestresuoju biggrin.gif Ale jauciu tuoj pradesiu, kai taip prigasdinai lotuliukas.gif


Nu bliamba, reiskias as situo dalyku nemoku naudotis, nes man ir jis netobulas pasirode blink.gif Kiba kazkoks nekokybiskas buvo pakliuves, nes cia grybuku temoje mergaites irgi ji gyre g.gif Bandysiu kada dar syki 4u.gif


Tai matai, turbut as didybes manija sergu, kad vis bijau uz jaunaja grazesne pasirodyti doh.gif lotuliukas.gif O jai rimtai, tai pirma namie pabandysiu kelis variantus, jai sugebesiu ka padoresnio, tai pati pasimaliavosiu, o jai ne, tai eisiu salonan blush2.gif
Atsakyti
Visada ir visur buna studentu, kur paskutine nakti valandu pritruksta lotuliukas.gif As taip nemoku, tai labai ramiai uzverciau tas senas temas ir nebesuku smegenu... Ne mano charakteriui paskutine minute viska daryt, oi ne mano...
Noriu ramiai issimiegot, kiek jau miegosis ir bent del kazko nebaigto daryt nestresuot...

Na nezinau, man jis idealus - kiek dariau, tikrai super. Pala ikelsiu viena foto su jais daryta. Matosi vienos galvutes lyg sviesesnes uz kitas. Tai tos sviesesnes su pienisku darytos, o tamsesnes - su sokoladiniu. Gali dar zinoma balta glaju dazyt, bet man sitie skanesni
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 10 gegužės 2012 - 16:42
QUOTE(ziulyte @ 2012 05 10, 17:37)
Visada ir visur buna studentu, kur paskutine nakti valandu pritruksta  lotuliukas.gif As taip nemoku, tai labai ramiai uzverciau tas senas temas ir nebesuku smegenu... Ne mano charakteriui paskutine minute viska daryt, oi ne mano...
Noriu ramiai issimiegot, kiek jau miegosis ir bent del kazko nebaigto daryt nestresuot...

As ir ne is tokiu zmoniu jai ka mirksiukas.gif Bet kad siuo atveju mes tik pries menesi suzinojom, kad teks pirsliauti. O jokio konkretumo, plano iki siol kaip ir nera is jaunuju puses. Dar tik pries savaite suzinojom kur vyks svente. O nei zmoniu skaiciaus nei kiek poru bus (nes pradzioje lyg ir neplanavo ju visai) nezinia doh.gif Ech... sunku man labai su tuo pirsliavimu, kai nezinia kas ir kaip verysad.gif
Gerai, kad suknute ir bateliais is anksto pasirupinau, nes siu dalyku reiketu bet kuriuo atveju biggrin.gif Vat taip ir ruosiames, idejas rankioju, mintis delioju, bet rimciau kol kas nieko...
Papildyta:
Oi, ziulyt, kokie grazuciai bigsmile.gif wub.gif MAtosi, kad igudusiom rankom daryta thumbup.gif Mano tai tokie ne be trukumu buna blush2.gif bet kadangi jaunoji mano juos megsta bet kokiu pavydalu, tai pasistengsiu prikepti ir as biggrin.gif
Atsakyti
Tada taip, kai jaunieji nekonkretus. Man irgi sunku su tokiais zmonem susidurus, ale ka darysi... Viskas bus gerai - pasiruosi ir padarysi grazia svente 4u.gif

Nedaznai as juos kepu, oi nedaznai, bet jau kai kepu, tai be 300 vnt neapseinu lotuliukas.gif Tai tos rankos tokios kaip cia pasakius...
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 10, 16:49)
As ir ne is tokiu zmoniu jai ka  mirksiukas.gif  Bet kad siuo atveju mes tik pries menesi suzinojom, kad teks pirsliauti. O jokio konkretumo, plano iki siol kaip ir nera is jaunuju puses. Dar tik pries savaite suzinojom kur vyks svente. O nei zmoniu skaiciaus nei kiek poru bus (nes pradzioje lyg ir neplanavo ju visai) nezinia  doh.gif  Ech... sunku man labai su tuo pirsliavimu, kai nezinia kas ir kaip  verysad.gif
Gerai, kad suknute ir bateliais is anksto pasirupinau, nes siu dalyku reiketu bet kuriuo atveju  biggrin.gif  Vat taip ir ruosiames, idejas rankioju, mintis delioju, bet rimciau kol kas nieko...
Papildyta:
Oi, ziulyt, kokie grazuciai  bigsmile.gif  wub.gif MAtosi, kad igudusiom rankom daryta  thumbup.gif  Mano tai tokie ne be trukumu buna  blush2.gif  bet kadangi jaunoji mano juos megsta bet kokiu pavydalu, tai pasistengsiu prikepti ir as  biggrin.gif

Viskas bus gerai, pasiruosi puikiai ir lai nebando neiks priekaistaut busi verta tik pagyru juk tu supresvociute smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti