Įkraunama...
Įkraunama...

Koks valgis gali papuošti stalą?

sakykit paneles gal zinot kur galima butu uzsakyti visu tu grozybiu? na idaryta zuvi, ar parsiuka.. nes i vestuviu meniu tai tos grozybes neieina.

dekoju
Atsakyti
Va tau paršiukas mirksiukas.gif Vakar suvalgytas lotuliukas.gif O jei rimtai- iš kur esi, gal ir galėtume padėt

Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 12, 20:42)
Va tau paršiukas  mirksiukas.gif Vakar suvalgytas  lotuliukas.gif O jei rimtai- iš kur esi, gal ir galėtume padėt



siaip esu is Kauno, bet suzadetinis is Vilniaus. o vestuves svesim per vidury - Trakuose biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 12, 20:42)
Va tau paršiukas  mirksiukas.gif Vakar suvalgytas  lotuliukas.gif O jei rimtai- iš kur esi, gal ir galėtume padėt



padžiūvęs toks lotuliukas.gif
Atsakyti
Na man baisiau uz keptus parsiukus ant stalo tikrai nieko nera blink.gif cia tikrai ne puosmena. Tik neisizeiskin as cia tik savo nuomone pasakiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE
siaip esu is Kauno, bet suzadetinis is Vilniaus. o vestuves svesim per vidury - Trakuose biggrin.gif

Tolokai unsure.gif
QUOTE
padžiūvęs toks lotuliukas.gif

Vat ir nepadžiūvęs mirksiukas.gif Visi kiauliukai juk taip atrodo, kai išrūko
QUOTE
Na man baisiau uz keptus parsiukus ant stalo tikrai nieko nera blink.gif cia tikrai ne puosmena. Tik neisizeiskin as cia tik savo nuomone pasakiau wink.gif

Nieks neįsižeis irnesakyk.gif Bet tada baisu turėtų būti ir kepta višta, ir įdarytas karpis...
Atsakyti
Na istikruju baisu, pasijausciau kaip kokiam iskamsu muziejuje kur visos butybes ziuri i mane negyvomis akimis (na gal jos ir neziuri) blink.gif gal as cia jau ir perdedu, bet.................
Atsakyti
tiesa, man tie kiauliukai irgi baisu kaip atrodo. jauciu ziureciau per visa svente ir liudeciau, kad toks jaunas buvo nugalabytas del mano vestuviu. juk yra ir maziau skausmingu budu papuosti stala.
musu vestuvem zuvis labai graziai buvo farsiruotos, jas ruose tos pacios virejos kur sventeme. taip pat visokie kumpiukai pjaustyti ir graziai dekoruotos misraines. buvo grazu bent jau man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotaka @ 2006 06 20, 12:09)
man tie kiauliukai irgi baisu kaip atrodo. jauciu ziureciau per visa svente ir liudeciau, kad toks jaunas buvo nugalabytas del mano vestuviu. juk yra ir maziau skausmingu budu papuosti stala.
musu vestuvem zuvis labai graziai buvo farsiruotos, jas ruose tos pacios virejos kur sventeme. taip pat visokie kumpiukai pjaustyti

O tai žuvis nenugalabyta? Pati nudvėsė? Nuo senatvės... lotuliukas.gif Arba kumpiukai? juk tai to paties paršiuko mėsa!!!
Atsakyti
nu jo man tas parselis irgi patiko , gal galit parasyt kontaktus kur galima gaut, nes tokie nebuna i meniu itraukti ir mano brangiausiui labai patiktu, nes jis vis norejo kiaule pamaut is iscirskint ant lauzo biggrin.gif
hestija tikrai prajuokinai su savo kometaru apie zuvi , nu toks taiklus biggrin.gif
Papildyta:
tikslios vestuviu vietos dar nezinau, nes ziurinejam po visa lt, bet bus tikriausia kas kas aukstaitijoj , speju smile.gif hestija, o tu kaskur dirbi sitoj srity?maisto tiekimas ar pobuviu organizavimas ?
Atsakyti
QUOTE(Astaiciuke @ 2006 06 20, 13:53)
nu jo man tas parselis irgi patiko , gal galit parasyt kontaktus kur galima gaut, nes tokie nebuna i meniu itraukti ir mano brangiausiui labai patiktu, nes jis vis norejo kiaule pamaut is iscirskint ant lauzo  biggrin.gif

Geriau maut ne kiaulę, o ėriuką, bet tada turėtumėt samdyt žmogų, kuris jums iškeptų, nes tai nėra lengvas darbas ir ne kiekvienas tai padarytų unsure.gif Iš kur tu esi?
Atsakyti
nu jo tada reiketu samdyt , bet mes kaskaip atsisakem sitos idejos ...
bet mes labai pasisakom uz ant lauzo kepta mesa, tai dar gali but , kad teks samdyti kad keptu lauke ivairia mesa , o viduj tiesiog daryt bufeta ir zmones isirinkut ko pageidauja pagrindiniam patiekalui..bet tas geriausia daryt kai nuomojiesi patalpas be virtuves paslaugu , kaskai tada lengviaus sudaryt toki meniu , kokio nori ...o patalpu dar neisirinkau , bes mes jau norim greitu metu viska uzsakyt , tada darbai labai pasistumtu i prieki
Atsakyti