Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

Jei 120 dienų iš eilės jau sirgta, galit atleist, tik reik pasikonsultuot su VDI cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2012 07 10, 12:46)
Ne po lygiai, o proporcingai skolai  mirksiukas.gif
Turiu ir aš tokį... ir visur greitieji kreditai... sakau, kam tu ėmi tuos pinigus, jeigu nesugebi atiduot. Atsakymas: Jūs iš manęs išskaičiuojate, aš neturiu už ką gyventi, vat ir imu  doh.gif  Ir ką tu jam padarysi  blink.gif

Proporcingai skolai.. tai čia formulę susikurti? unsure.gif T.y. jei yra 200 lt ir 100 lt. išieškojimai, tai tam, kur 200 lt., reik daugiau mokėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2012 07 10, 13:46)
Ne po lygiai, o proporcingai skolai  mirksiukas.gif
Turiu ir aš tokį... ir visur greitieji kreditai... sakau, kam tu ėmi tuos pinigus, jeigu nesugebi atiduot. Atsakymas: Jūs iš manęs išskaičiuojate, aš neturiu už ką gyventi, vat ir imu  doh.gif  Ir ką tu jam padarysi  blink.gif

aš irgi taip supratau skaitydama civilinio proceso kodeksą drinks_cheers.gif
man tai pikta ir ant tų greitųjų kreditų doh.gif dalina į kairę į dešinę doh.gif

QUOTE(liepsnelee @ 2012 07 11, 10:53)
Proporcingai skolai.. tai čia formulę susikurti?  unsure.gif T.y. jei yra 200 lt ir 100 lt. išieškojimai, tai tam, kur 200 lt., reik daugiau mokėt?  g.gif

tikrai taip drinks_cheers.gif

300 lt-100 proc
200 - 67
100 - 33

ir tada atitinkamai iškaičiuotą atlyginimo dalį ir padalini į 67 ir 33 proc smile.gif
Atsakyti
Supratau, dėkui už paaiškinimus 4u.gif
Atsakyti
Klausimėlis dėl IV.
Jei žmogus dirba tik pagal IV, bet nedirba niekur kitur pagal DS, tai pagal ką jam skaičiuotųsi dekreto pinigai? g.gif
Atsakyti
Mergai susibalamutijau blush2.gif MMA gaunantis darbuotojas eina atostogų liepos rugpjūčio mėn, tai dalei už rugpjūti jau reikia mokėt pagal padidintą MMA g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2012 07 11, 12:01)
Mergai susibalamutijau  blush2.gif  MMA gaunantis darbuotojas eina atostogų liepos rugpjūčio mėn, tai dalei už rugpjūti jau reikia mokėt pagal padidintą MMA  g.gif

Pagalvojus... Atostoginiai skaičiuojami nuo paskutinių 3 mėn. DU vidurkio, tai už rugpjūtį imsis 05, 06, 07 mėnesiai, todėl manau nieko didint nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2012 07 11, 12:01)
tai dalei už rugpjūti jau reikia mokėt pagal padidintą MMA  g.gif

Kodėl? Juk skaičiuoji iš trijų paskutinių vidurkį.
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2012 07 11, 12:01)
Mergai susibalamutijau  blush2.gif  MMA gaunantis darbuotojas eina atostogų liepos rugpjūčio mėn, tai dalei už rugpjūti jau reikia mokėt pagal padidintą MMA  g.gif

o tai atostoginiai skaičiuojami ne iš paskutiniųjų dirbtų trijų mėn g.gif šiuo atveju gaunas 04,05,06 unsure.gif o kai skaičiuosi atlyginimą už rugpjūtį, taikysi jau 850 rolleyes.gif žmogus gaunas kaip ir nuskriaustas, bet tvarka yra tvarka, sakyčiau g.gif nors jei nusipaisčiau, tai nepykit, nes atlyginimų neskaičiuoju jau senai blush2.gif o šiandien dirbt tingiu, tai va ir naršau biggrin.gif
Atsakyti
Kad iš vidurkių tai žinau, bet kažkur viena ausim girdėjau, kad negali būt mažesnis nei nustatytas MMA, tik va nerandu kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2012 07 11, 12:27)
Kad iš vidurkių tai žinau, bet kažkur viena ausim girdėjau, kad negali būt mažesnis nei nustatytas MMA, tik va nerandu kur  g.gif

Iš- Dėl Darbuotojo ir valstybės tarnautojo vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimo tvarkos aprašo patvirtinimo

6.12. Pagal šį Aprašą dienos (valandos) vidutinis darbo užmokestis negali būti mažesnis už skaičiuojamąjį mėnesį teisės aktuose ar kolektyvinėje sutartyje (jeigu jos nėra – darbo sutartyje) nustatytą toms pareigoms, profesijai ar atitinkamos kategorijos darbams minimalų valandinį (dienos) atlygį arba minimalios mėnesinės algos pagrindu apskaičiuotą to mėnesio valandinį (dienos) užmokestį pagal darbuotojo ar įmonės darbo (pamainos) grafiką, o jeigu šie dydžiai nenustatyti – negali būti mažesnis už Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintus atitinkamus minimalius darbo užmokesčio dydžius.


Todėl atostoginiai už rugpjūčio mėn. turi būti "pritempti"iki MMA- 850 Lt
Atsakyti
Oi, šiandien supratau, kaip nekenčiu būti buhaltere doh.gif
apsiėmiau tvarkyti įmonę, kuri kelis metus nevykdė veiklos, balansų nepridavinėjo. vadovė prieš priimdama mane, paprašė senosios buhės priduot 2009-2011m balansus, tai ta padarė tep lept..banko mokėjimai nesuvesti, paskolos neįtrauktos, skolos nepadengtos...pamačiau ir išsigandau.. net nežinau ką toliau daryti.

Gal kas patars, kaip elgtųsi mano situacijoje? g.gif ką daryti su tom netiksliom FA? Įmonė kitą mėnesį atnaujins veiklą, norisi susitvarkyti, bet kartu siutas ima, kodėl turiu daryt darbą už kurį pinigus gavo kita mad.gif
Atsakyti