Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

Susimėčiau ax.gif Žmogus su administracijos sutikimu mėnesį buvo išvykęs (ND) ir nedirbo. Atleidžiant iš darbo ir skaičiuojant kompensaciją už NA, tas laikas įeina ar neįeina?
Atsakyti
QUOTE(moranda @ 2012 08 13, 23:56)
nežinau, maniau prašysiu pradžiai bent kokiu 1300, nes nesu tokia jau visiškai žalia, baigiau apskaitos specialybę, tik kad nemoku su programomis dirbti. o buhaltere vis vien šalia sėdės, balansų aš turbūt nesudarinėsiu ten smile.gif

gerai save vertinate blush2.gif aš pamenu ką tik bebaigianti mokslus ėjau darbintis tai sutikau su 200 Lt alga, nes man atrodė nesąžininga prašyti iš darbdavio už tai ko nesupranti ir nemoki, o jis dar gaišta savo laiką apmokymams

Siūlyčiau tiesiog pasižiūrėti darbo pasiūlymų skelbimus pagal specialybę ir Jūsų gyvenamąją vietą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 14 rugpjūčio 2012 - 07:48
QUOTE(Kolekcionierė @ 2012 08 14, 08:45)
gerai save vertinate  blush2.gif aš pamenu ką tik bebaigianti mokslus ėjau darbintis tai sutikau su 200 Lt alga, nes man atrodė nesąžininga prašyti iš darbdavio už tai ko nesupranti ir nemoki, o jis dar gaišta savo laiką apmokymams




drinks_cheers.gif Tikrai 1300 daugoka be patirties darbinantis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 08 14, 08:05)
drinks_cheers.gif  Tikrai 1300 daugoka be patirties darbinantis  ax.gif

esu su patirtimi. Dirbau ir administratore, vėliau ir eiline buhaltere, ir vyr buhaltere, ir finansininke. Dabar ėjau į susitikimą dėl darbo (vyr buhalterės, pilna darbo diena) ir alga bandomuoju į rankas 1200lt. Tad kaip eilinei apskaitininkei, be patirties ir minimumas yra labai puiku. nes tikrai kitas asmuo turės skirti nemažai laiko mokymams. Kol mokaisi viskas aišku, atrodo viską moki. Iš tikro nemoki beveik nieko, nes jie išmoko tik eilinių situacijų, o įmonėse niekas nevyksta pagal standartus, daug įvairių niuansų. Ir net eilinis tabelio pildymas gali sukelti daug klausimų
Atsakyti
Aš pradėjau nuo MMA, pradžioj dirbau pusę dienos už pusę MMA, paskui po truputį įsivažiavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 08 14, 07:01)
Susimėčiau  ax.gif  Žmogus su administracijos sutikimu mėnesį buvo išvykęs (ND) ir nedirbo. Atleidžiant iš darbo ir skaičiuojant kompensaciją už NA, tas laikas įeina ar neįeina?


Neįeina.

QUOTE(Tučka @ 2012 08 14, 08:05)
drinks_cheers.gif  Tikrai 1300 daugoka be patirties darbinantis  ax.gif

drinks_cheers.gif Pradžioj ir aš dirbau už minimumą ir taip pat visus savaitgalius iki nakties praleidau darbo vietoj analizuodama ir aiškindamasi.
Taip pat esu baigusi finansininkės specialybę, bet nuėjus į įmonę, supratau, kad nieko nemoku biggrin.gif
Atsakyti
Pirmą kartą teks mokėti PVM. ar jūs mokate su centais, tiek kiek tiksliai yra apskaitoje, ar reikia apvalinti lito tikslumu?
Atsakyti
Be centų.
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2012 08 14, 10:37)
Pirmą kartą teks mokėti PVM. ar jūs mokate su centais, tiek kiek tiksliai yra apskaitoje, ar reikia apvalinti lito tikslumu?

aš su centais
Atsakyti
VMI nemato centų, nes deklaracija irgi susiapvalina iki lito.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti