Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)

QUOTE(ValSve @ 2012 06 18, 13:26)
Mamyčiukas, na tikrai nedėkingas išplanavimas. ir dar tiek lovų sutalpint. O kaip atrodys vaikų lovytė, už kurios balkono durys?  g.gif Įtariu įėjimas dar pro kitur į balkoną yra, ane? Kiatip taip nedarytumėte...

Siūlau va tokį variantą, tik klausimas ar iškeisit plačią lovą į siauresnę...
user posted image

Dar ir prie vaikų lovytės tilps kokia komodėlė daiktams susidėt smile.gif

Ir dar, beje, kadangi jūsų variante proporcijos nėra išlaikytos, tai turiu įtarimą, kad abiejų lovų kampai sueis ir neliks praėjimo. Nors gal aš ir klystu  g.gif

taip,i balkona dar yra vienos durys is kito kambario,tad sitos nelabai reikalingos biggrin.gif musu lova butinai reikia keisti,galvojame net apie 120/200 lova g.gif vakare bandysiu turima lova pastatyti i jusu siuloma vieta,paziuresim daug maz ar telpa g.gif
taip,jeigu paliktume lovas tose paciose vietose tai ju kampai sueitu ir nebutu praejimo doh.gif
as dar mastau daryti dviaukste lova 180 ilgio ir statyti prie tos sienos kur spinta g.gif
Papildyta:
QUOTE(inkava @ 2012 06 18, 13:39)
as gal taip statyciau  mirksiukas.gif

user posted image

netilps taip schmoll.gif spintos durys neatsidarys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mamyčiukas@: 18 birželio 2012 - 13:51
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2012 06 18, 14:46)
taip,i balkona dar yra vienos durys is kito kambario,tad sitos nelabai reikalingos biggrin.gif musu lova butinai reikia keisti,galvojame net apie 120/200 lova g.gif vakare bandysiu turima lova pastatyti i jusu siuloma vieta,paziuresim daug maz ar telpa g.gif
taip,jeigu paliktume lovas tose paciose vietose tai ju kampai sueitu ir nebutu praejimo doh.gif
as dar mastau daryti dviaukste lova 180 ilgio ir statyti prie tos sienos kur spinta g.gif


Jus pamatuokit būtinai, jei tik yra galimybė. O šiaip 120 cm lova gal ir siauroka g.gif Na aišku tai priklauso ir nuo to kokio sudėjimo su vyru jus esat. Mums idealus variantas - 160 cm. Bet jei reikėtų siauresnės, sutikčiau tik 140 cm smile.gif Ir siūlau aukštais baldais neužstatyt lango ar balkono durų. Vaizdelis bus tikrai nekoks. O jei vaikų lovytę pastatysit ten kur spinta, tai nemažą dalį lango užims. Juk ji neprisiglaus prie sienos... Ir bent jau aš nestatyčiau spintos prie tos sienos kur pavaizdavo inkava vien dėl to, kad tik atidarius duris susidarys įspudis, jog įeinatę į kamūrkę.

O pas jus du vaikučiai? Kur antrasis miega jei pirmas vaikas dabar ant ištiesiamo foteliuko?
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2012 06 18, 13:51)
netilps taip schmoll.gif spintos durys neatsidarys g.gif


o kokiu ismatavimu jus spinta?
nas mano brezinys mastelyje ir spinta ten 120*58 , lova 180*200
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inkava: 18 birželio 2012 - 13:57
QUOTE(ValSve @ 2012 06 18, 13:53)
Jus pamatuokit būtinai, jei tik yra galimybė. O šiaip 120 cm  lova gal ir siauroka  g.gif Na aišku tai priklauso ir nuo to kokio sudėjimo su vyru jus esat. Mums idealus variantas - 160 cm. Bet jei reikėtų siauresnės, sutikčiau tik 140 cm smile.gif Ir siūlau aukštais baldais neužstatyt lango ar balkono durų. Vaizdelis bus tikrai nekoks. O jei vaikų lovytę pastatysit ten kur spinta, tai nemažą dalį lango užims. Juk ji neprisiglaus prie sienos... Ir bent jau aš nestatyčiau spintos prie tos sienos kur pavaizdavo inkava vien dėl to, kad tik atidarius duris susidarys įspudis, jog įeinatę į kamūrkę.

O pas jus du vaikučiai? Kur antrasis miega jei pirmas vaikas dabar ant ištiesiamo foteliuko?

ir mes norime kuo platesnes,bet tenka aukotis,nes butinai reikia vaikam lovu.
dvi paneles,viena dar su mumis lovoje miega ir pats laikas jai jau keliauti i savo lova biggrin.gif

QUOTE(inkava @ 2012 06 18, 13:55)
o kokiu ismatavimu jus spinta?
nas mano brezinys mastelyje ir spinta ten 120*58 , lova 180*200

pamatavau pagal jusu brezinuka,telpa ir durys atsidaro,bet man ta spinta toje vietoje visa vaizda gadina g.gif

Papildyta:
dar apie toki apstatyma mastau,bet ir vel teks lipti per lovos gala doh.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2012 06 18, 15:13)
dar apie toki apstatyma mastau,bet ir vel teks lipti per lovos gala doh.gif
user posted image


Aišku čia jūsų pasirinkimas, bet vis nesuprantu - kam užstatyt balkono duris jeigu galima to nedaryt? O vaizdas ir patogumas nuo to tikrai nukentės... Ir nesvarbu, kad yra įėjimas į balkoną pro kitur, bet sugrūst viską į skirtingus kampus irgi ne išeitis
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 06 18, 14:24)
Aišku čia jūsų pasirinkimas, bet vis nesuprantu - kam užstatyt balkono duris jeigu galima to nedaryt? O vaizdas ir patogumas nuo to tikrai nukentės... Ir nesvarbu, kad yra įėjimas į balkoną pro kitur, bet sugrūst viską į skirtingus kampus irgi ne išeitis

jus teisi mirksiukas.gif ir jusu brezinukas man atrodo pats geriausias ir net lova 140 plocio tilps thumbup.gif ir nereikes pagal uzsakyma daryti lovos vaikams,nes reikia kuo greiciau baldus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 06 17, 22:47)
Įkėliau į virtuvių temą, bet kadangi ji pas mus kaip kišenytė, tai rodausi ir čia blush2.gif  Dar ne visai viskas užbaigta, dar dėsis plytelės į tarpą, tai į smulkmenas nekreipkit dėmesio  biggrin.gif


smagiai virtuvyte pasidaret, o visi tilpsit pietauti prie stalo? klausiu nes kaip tik planuose virtuvyte pasitvarkyti, ir ji tokia kaip Jusu.. bet va idomu jai visa seima 4 zmoniu susestu - ar butu kur susest g.gif siaip labiai smagiai baltukai padelioti.. tik man dar i ta virtuve riektu skalbimo masina ikist blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Gal patiktų toks variantas?

user posted image

dėl vaiko lovos matmenų nesu tikra,nes reikia gyvai matuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mayja: 19 birželio 2012 - 08:49
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 06 18, 23:27)
smagiai virtuvyte pasidaret, o visi tilpsit pietauti prie stalo? klausiu nes kaip tik planuose virtuvyte pasitvarkyti, ir ji tokia kaip Jusu.. bet va idomu jai visa seima 4 zmoniu susestu - ar butu kur susest  g.gif  siaip labiai smagiai baltukai padelioti.. tik man dar i ta virtuve riektu skalbimo masina ikist  blush2.gif  doh.gif

Dėkui, mes jau su SB svajojam kaip suguldę princeses vakarosim prie to staliuko su žvakėm biggrin.gif O dėl visos šeimos tai kažkaip telpam, kol mažoji sėdi savo soste biggrin.gif
Pas mus skalbiamoji irgi virtuvėj, tik tiek, kad mūsų butas prieš kokius 20 metų buvo truputį perplanuotas va taip:
user posted image
Ten kur raudonai pažymėta, būdavo įėjimai į virtuvę ir kambarį, dabar tas užsukimukas prijungtas prie virtuvės ir toje nišoje stovi skalbyklė. Dar projektuosim ten spintą, bet tokią, kad kada nors iškėlus agregatą į vonią ir įdėjus dureles gautųsi normali ūkinė spinta.
Atsakyti
Sveiki, na ką, pirmadienį jau pradedam remontą savo butuko, pasirodo, suradus reikiamų žmonių, įmanoma per du mėnesius padaryt, taigi šviečia, kad rugsėjo 1 d. pavyks išsikraustyti smile.gif Nors remontai dar neprasidėjo, jau buvau beveik iki ašarų priėjusi. Gi nusprendėm legaliai su popieriais nelaikančiąją sieną išgriaut ir radiatorius pasikeist. Tai niekur neradau projektuotojo, kuris padarytų radiatorių keitimo projektą, buvau puolusi į neviltį, bet šiandien pats mane susirado thumbup.gif
Nuo kitos savaitės pradeda dirbti elektrikas ir santechnikas, bus valomos sienos, griaunamos, kurios nereikalingos. Šiaip darbų vykdytojas sakė, kad tas mūsų butukas realiai 4-5 savaitės darbo. Tik bijau, kad nespės per tiek laiko man virtuvės baldų pagamint, mes patys užstabdysim pasirodo, nes nespėsim visko supirkt, o ne meistrai thumbup.gif

Planelis:
user posted image

Bus mazdaug taip:
user posted image

Nebent pasiūlytumėte kažką kitaip smile.gif

Į baldų spalvas ir formas nekreipkite dėmesio. Šiaip taikysiu į klasikinį stilių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 29 birželio 2012 - 10:17
QUOTE(groovy @ 2012 06 29, 11:14)

Džiaugiuosi už jus thumbup.gif
Jei viską darai pagal popierius-tai oi oi kainuoja nervų.
Tik va 4-5 savaitės nemanau, kad realu, bet pagyvensim pamatysim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 06 29, 11:33)
Džiaugiuosi už jus  thumbup.gif
Jei viską darai pagal popierius-tai oi oi kainuoja nervų.
Tik va 4-5 savaitės nemanau, kad realu, bet pagyvensim pamatysim  mirksiukas.gif

Na, paskolą pasiėmėm, visas sutartis su energijom, vandenim ir t. t. pasirašėm, pas namo administratorių nuvarėm, tai iš popierių liko architekto plano paprašyt ir šilumos prietaisų projektuotojo plano paprašyt, tada nuvežt namo administratoriui ir registrų centrui naują planelį. Ne tiek daug nervų, kiek laiko doh.gif Bet bus ramuma, kad viskas teisėtai ir legaliai.
Aha, aš ir manau, kad nerealu, nes mes dar pusei liepos dingsim iš Lietuvos ax.gif Bet gi gali būti ir 8 savaitės, man negaila rolleyes.gif Arba per tas 8 savaites bent kad gyvent galėtume įsikelt be didelių remontų ir pasibaigsim jau gyvendami, o ką darysi...
Atsakyti