Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)

QUOTE(groovy @ 2012 06 29, 10:14)
Sveiki, na ką, pirmadienį jau pradedam remontą savo butuko, pasirodo, suradus reikiamų žmonių, įmanoma per du mėnesius padaryt, taigi šviečia, kad rugsėjo 1 d. pavyks išsikraustyti smile.gif Nors remontai dar neprasidėjo, jau buvau beveik iki ašarų priėjusi. Gi nusprendėm legaliai su popieriais nelaikančiąją sieną išgriaut ir radiatorius pasikeist. Tai niekur neradau projektuotojo, kuris padarytų radiatorių keitimo projektą, buvau puolusi į neviltį, bet šiandien pats mane susirado thumbup.gif
Nuo kitos savaitės pradeda dirbti elektrikas ir santechnikas, bus valomos sienos, griaunamos, kurios nereikalingos. Šiaip darbų vykdytojas sakė, kad tas mūsų butukas realiai 4-5 savaitės darbo. Tik bijau, kad nespės per tiek laiko man virtuvės baldų pagamint, mes patys užstabdysim pasirodo, nes nespėsim visko supirkt, o ne meistrai thumbup.gif

Planelis:
user posted image

Bus mazdaug taip:
user posted image

Nebent pasiūlytumėte kažką kitaip smile.gif

Į baldų spalvas ir formas nekreipkite dėmesio. Šiaip taikysiu į klasikinį stilių ax.gif


puikiai suplanavote thumbup.gif as gal tik siulyciau kompiuterio stala (jei teisingai supratau, kad ten toks) statyti i pati kampa, nebent daug dirbate ir norite matyti kambari, bet as is savo patirties galiu pasakyt, kad kazkada buvau susiplanavus panasiai pastatyt, o galiausiai jis vistiek atsidure kampe, o paskui is viso jo atsisakiau, kadangi laptopas su belaidziu internetu patogiau, o vietoj darbo stalo atsirado praktiskiau naudojama spintele smile.gif bet siaip cia jau gal pagal kiekvieno asmeninius poreikius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yellowlady @ 2012 06 29, 17:41)
puikiai suplanavote  thumbup.gif  as gal tik siulyciau kompiuterio stala (jei teisingai supratau, kad ten toks) statyti i pati kampa, nebent daug dirbate ir norite matyti kambari, bet as is savo patirties galiu pasakyt, kad kazkada buvau susiplanavus panasiai pastatyt, o galiausiai jis vistiek atsidure kampe, o paskui is viso jo atsisakiau, kadangi laptopas su belaidziu internetu patogiau, o vietoj darbo stalo atsirado praktiskiau naudojama spintele smile.gif bet siaip  cia jau gal pagal kiekvieno asmeninius poreikius  smile.gif

Ačiū blush2.gif

Aš prie kompiuterio praleidžiu apie 14 val. per parą, man nelabai kol kas su nešiojamuoju patogu. O ne į patį kampą, nes ten ant sienos senovinis laikrodis kabos (tik nebuvo toje programoje kažko panašaus blush2.gif), tai nesinori po juo sėdėt, sunkus vis dėlto daiktas lotuliukas.gif Išsikišęs turbūt kokius 25 cm bus g.gif Ir dar teliką norėčiau bent kampu kartais matyt, kai aš vis dar dirbu, o MB žiūri biggrin.gif Nenorėjau tiesiai prieš koridorių, bet ten dar indauja bus, tai gal nieko smile.gif ir prie sienos nenorėjau statyti, nes nenoriu būti nuo visų nusisukusi, kaip į kampą pastatyta biggrin.gif Štai tokios mano priežastys lotuliukas.gif

Toje programoje yra ir 3D vaizdas, tik visko neapimu nufotografuot, nesusimažina, bandysiu bent dalimis kažkaip įmesti.

user posted image

user posted image

user posted image

Į spalvas ir baldų stilių nekreipkite dėmesio, vonioje nėra veidrodžio, svetainėje veidrodis be rėmelių, laikrodžio nėra pakabinto, gartraukio programoje neradau, langai ne iki grindų, po jais radiatoriai, išskyrus virtuvėje, ten radiatorius ant sienos ( doh.gif)... na, bet daugmaž, kitaip jau niekaip nesugalvojau, vis dėlto erdvės mažos, o viską reikia kažkaip sutalpinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 29 birželio 2012 - 19:33
QUOTE(groovy @ 2012 06 29, 20:17)


Kaip Simsų žaidime wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 06 29, 19:58)
Kaip Simsų žaidime wub.gif

Geras, rimtai biggrin.gif Tiesa, mediniai baldai ir bus tamsis.
Atsakyti
O mes jau baigėm dėti parketą thumbup.gif , kitą sav (manau pradžioj , nes pirmadienį jau skambinsiu ) atveš mano lovą wub.gif

Dar noriu kambary kabinti rėmą kuriame bus mūsų , senelių, tėvų foto, dar kažkokie mažmožiai suklijuoti, jaučiu jau čia Lachesės prašysiu konsultacijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 06 29, 20:12)
O mes jau baigėm dėti parketą  thumbup.gif , kitą sav (manau pradžioj , nes pirmadienį jau skambinsiu ) atveš mano lovą  wub.gif

Dar noriu kambary kabinti rėmą kuriame bus mūsų , senelių, tėvų foto, dar kažkokie mažmožiai suklijuoti, jaučiu jau čia Lachesės prašysiu konsultacijos  blush2.gif

Kiek kv.m ir kiek laiko dejot? Sorry is tel. rasau.
Atsakyti
groovy - o ne per daug balduku - nes pagal planeli labai nedaug vietos atrodo - svetaines "kamputis" ir iskart salia valgomojo "kamputis", manau galima valgomojo stalo atsisakyti viska perkeliant i svetaine, ir nebus tiek baldu prikimsta, bus daugiau erdves g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 07 01, 10:31)
groovy - o ne per daug balduku - nes pagal planeli labai nedaug vietos atrodo - svetaines "kamputis" ir iskart salia valgomojo "kamputis", manau galima valgomojo stalo atsisakyti viska perkeliant i svetaine, ir nebus tiek baldu prikimsta, bus daugiau erdves  g.gif

Nežinau, atsibodo pasilenkus valgyti prie svetaininio staliuko, aš kažkodėl būtinai noriu normalaus valgomojo stalo, nors ir mažo doh.gif Be to, ten svetainės baldai bus gal tokie geresni, brangesni, antikvariniai, taip pat kilimėlis šviesus patiestas, tai nesinori ten valgyt, tik ką nors pagurkšnot. Sunku, nenoriu nieko atsisakyt lotuliukas.gif Beje, baldai bus grakštesni, ne kokia gremėzdiška sofa ar pan.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 07 01, 10:54)
Nežinau, atsibodo pasilenkus valgyti prie svetaininio staliuko, aš kažkodėl būtinai noriu normalaus valgomojo stalo, nors ir mažo doh.gif Be to, ten svetainės baldai bus gal tokie geresni, brangesni, antikvariniai, taip pat kilimėlis šviesus patiestas, tai nesinori ten valgyt, tik ką nors pagurkšnot. Sunku, nenoriu nieko atsisakyt lotuliukas.gif Beje, baldai bus grakštesni, ne kokia gremėzdiška sofa ar pan.



Esu buvusi tokiam bute kaip jusu, vilijampoleje drauge gyvena, neries krantineje, tai nera toks jau mazas tas kambarys svetaines g.gif , man rodos jus teisingai galvojate, stalas valgomojo butinai reikalingas, va musu kambarys panasaus dydzio, tai telpa ir virtuve ir stalas ir baldai odiniai (va jie per dideli truputi), juk ne sveciam darome , ar kam nors parodyti, juk sau gyventi darom, o valgyti pasilenkus prie mazo staliuko nesamone.
labai idomu bus jei pasidalinsite foto kai baigsit darbus bigsmile.gif


Skambanti tyla, o mums vakar miegama jau isdaze, o kita sav atves jau visas spintas thumbup.gif , tai remontas-rekonstrukcija jau bus galutinai baigta, aisku liks tulikas su vonia ir balkonas, bet jie palauks irnesakyk.gif . Gal jau kada fotosesija darysit ax.gif
Atsakyti
Sveiki. Noreciau Jusu patarimu, pamastymu 4u.gif . PAbandziau papiesti musu buto plana, 3kambariu, apie 64kvm. Planuojam isirengti miegamaji ir vaikams po atskira kambari. TIk neapsisprendziam kur darytis sau miegamaji, renkames ar kamabarys salia virtuves ar didziausias kambarys su balkonu g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaki: 01 liepos 2012 - 15:22
QUOTE(kaki @ 2012 07 01, 16:21)
TIk neapsisprendziam kur darytis sau miegamaji, renkames ar kamabarys salia virtuves ar didziausias kambarys su balkonu  g.gif
user posted image


As asmeniskai svetaine daryciau salia virtuves, gal net siena griauciau, ar kokia ale arka.. zodziu platesni praejima i virtuve smile.gif Jei noras yra galima ir ta dabartini iejima i virtuve uzmuryti ir vonia prasidininti (vieni taip yra pasidare tokio plano bute) thumbup.gif tada aisku vaiksciojimas gaunasi pro svetaine pagrindinis g.gif miegama daryciau arba didiji kambari arba ta 14 kv, cia jau ziurint ka kitam darytumet. Jei vaikai yra tai vaikams palikciau didiji kambari, o miegama mazesni smile.gif
Na o jei griaut nieko nenorit ir perdaryt, tik pasirinkti kur miegamas.. tai sakyciau dar atsizvelkit i tai kas uz lango. Musu identiskas butas buvo, miegamas buvo salia virtuves, ale toj pusej gatve, tai persikelem po metu i didiji kambari, ten tyla ir ramybe, absoliuti tyla smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 01 liepos 2012 - 16:11
QUOTE(groovy @ 2012 07 01, 10:54)
Nežinau, atsibodo pasilenkus valgyti prie svetaininio staliuko, aš kažkodėl būtinai noriu normalaus valgomojo stalo, nors ir mažo doh.gif Be to, ten svetainės baldai bus gal tokie geresni, brangesni, antikvariniai, taip pat kilimėlis šviesus patiestas, tai nesinori ten valgyt, tik ką nors pagurkšnot. Sunku, nenoriu nieko atsisakyt lotuliukas.gif Beje, baldai bus grakštesni, ne kokia gremėzdiška sofa ar pan.


Manau, kad pasirinkot puikiai ir viskas graziai atrodys ir tikrai tilps wink.gif esu kazkada miegamaji, atskira svetaine ir virtuve su valgomuoju i 44kv.m. sutalpinus ir viskam vietos uzteko, be to realybeje kai jau baldai susideda tai vietos pradeda atrodyti siek tiek daugiau nei breziny mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yellowlady: 01 liepos 2012 - 18:50