Įkraunama...
Įkraunama...

ROMA

QUOTE(Thea! @ 2012 12 02, 14:51)
Buvom prieš kelias savaites ir tarkim Vatikane aplamai net nesupratau kur tos eilės turi būti ax.gif  Žmonių muziejuj, taip, daug, bet tik tiek. Gyvenom prie Termini, ideali vieta, tik ten ir gyvenčiau ax.gif kita vertus yra tam metro, kad be vargo nuvažiuoti,galima ir anksčiau atsidarymo jau laukti, jei jau taip bijot eilių. O planuojat tik į Vatikano muziejų eiti? Nes tarkim aš girdėjau kad ir į Koliziejų didžiulės eilės biggrin.gif

I Kolizieju galima nusipirkti internetu bilietus. O i Vatikana ar yra tokia galimybe? Kiek bilietas kainuoja?
Atsakyti
Nesidomėjau ar galima, nes visai netikėtai sugalvojau ten apsilankyti paskutinę minutę, kaina pilno bilieto berods 15eurų.
O dėl koliziejaus, gal eilė ir buvo didelė bet labai greitai judėjo, max 5min pastovėjom ax.gif
Atsakyti
Buvau jau Romoj pries pora metu, bet mes tada atskridom i Fumicino oro uosta, todel pasidomejau del Campino.
Gyvenom termini rajone, bet man ten labai jau triuksmingas pasirode, ir purvinas pakankamai. Kambari turejom i gatves puse, tai is tokio "kaimo" kaip Vilnius nuvaziavus- nakti akiu nesudejom. Atrode, kad po langais vyksta lenktynes visa nakti,-pilnas eismas visom kelio juostom doh.gif . Apie miega gali ir nesvajot, o ateini nusikales, taip norisi ramios nakties g.gif
Todel si karta issirinkom prie pat Vatikano, labai geri atsiliepimai ir nera labai brangu. Si karta vykstam su vaikais. Busime tris su puse dienos, todel, nors kelione dar negreit, mintyse jau delioju kaip cia aplankyti graziausias vietas. I kolizieju vargu ar eisim, i vatikana - taip. Internete bilietai maciau yra- www.vatican.va
Manau kad verta pirkti internete. Praeita karta buvom balandzio vidury,tai eiles buvo milziniskos. Bet ten daug siulanciu bilietus ir prisijungti prie ekskursiju, kurios eina be eiles. Mes taip ir padarem,o kai iejom i vidu, atsiskyrem nuo tos grupes, ir klausem pasakojimo per ausines, kol paskaudo ausys nuo triuksmo, pavargom, ir tada tiesiog vaiksciojom ir aikciojom nuo Vatikano turtu.
Idomu ar verta pavazineti tais miesto ekskursiju autobusais? Kazkaip neatkreipiau demesio Romoj i juos, net nemaciau.Barselonoj kai buvom, tai labai faini tie apzvalgos autobusai-kur nori islipi, poto vel ilipi. O Romoj ar verta? Ir is kur jie pradeda vazineti?

Atsakyti
http://www.romeopentour.com/index.html

nevaziavau, bet irgi pagalvodavau.

Cia lyg daugiau variantu
http://www.rometoolk...on_tour_bus.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zipsius: 02 gruodžio 2012 - 21:47
QUOTE(R&D @ 2012 12 02, 22:11)
Buvau jau Romoj pries pora metu, bet mes tada atskridom i Fumicino oro uosta, todel pasidomejau del Campino.
Gyvenom termini rajone, bet man ten labai jau triuksmingas pasirode, ir purvinas pakankamai. Kambari turejom i gatves puse, tai is tokio "kaimo" kaip Vilnius nuvaziavus- nakti akiu nesudejom. Atrode, kad po langais vyksta lenktynes visa nakti,-pilnas eismas visom kelio juostom doh.gif . Apie miega  gali ir nesvajot, o ateini nusikales, taip norisi ramios nakties  g.gif
Todel si karta issirinkom prie pat Vatikano, labai geri atsiliepimai ir nera labai brangu. Si karta vykstam su vaikais. Busime tris su puse dienos, todel, nors kelione dar negreit, mintyse jau delioju kaip cia aplankyti graziausias vietas. I kolizieju vargu ar eisim, i vatikana - taip. Internete bilietai maciau yra- www.vatican.va 
Manau kad verta pirkti internete. Praeita karta  buvom balandzio vidury,tai eiles buvo milziniskos. Bet ten daug siulanciu bilietus ir prisijungti prie ekskursiju, kurios eina be eiles. Mes taip ir padarem,o kai iejom i vidu, atsiskyrem nuo tos grupes, ir klausem pasakojimo per ausines, kol paskaudo ausys nuo triuksmo, pavargom, ir tada tiesiog vaiksciojom ir aikciojom nuo Vatikano turtu.
Idomu ar verta pavazineti tais miesto ekskursiju autobusais? Kazkaip neatkreipiau demesio Romoj i juos, net nemaciau.Barselonoj kai buvom, tai labai faini tie apzvalgos autobusai-kur nori islipi, poto vel ilipi. O Romoj ar verta? Ir is kur jie pradeda vazineti?


Mes važinėjomės tais autobusais-super pavargus įšokti pailsint kojas,pasidairyti ir pailsėjus toliau keliaut smile.gif Važinėt pradeda praktiškai nuo visų pagrindinių objektų-Vatikano,Koliziejaus,Santa Maria Maggiore bazilikos ir pan.Nemažai skirtingų firmų siūlo tuos turus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Thea! @ 2012 12 02, 15:51)
Buvom prieš kelias savaites ir tarkim Vatikane aplamai net nesupratau kur tos eilės turi būti ax.gif  Žmonių muziejuj, taip, daug, bet tik tiek. Gyvenom prie Termini, ideali vieta, tik ten ir gyvenčiau ax.gif kita vertus yra tam metro, kad be vargo nuvažiuoti,galima ir anksčiau atsidarymo jau laukti, jei jau taip bijot eilių. O planuojat tik į Vatikano muziejų eiti? Nes tarkim aš girdėjau kad ir į Koliziejų didžiulės eilės biggrin.gif


Aha,didžiulės doh.gif Balandį kai buvom tai ilga ilga eilė buvo,ilgokai prastovėjom kol bilietų kasas priėjom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 02 gruodžio 2012 - 21:46
QUOTE(klaara @ 2012 12 02, 21:48)

Aha,didžiulės doh.gif Balandį kai buvom tai ilga ilga eilė buvo,ilgokai prastovėjom kol bilietų kasas priėjom

na o mes irgi radom didžiulę eilę, bet kaip minėjau maksimum 5 minutes prastovėjom ax.gif turbūt labai jau čia individualu, gal kitiems tos 5 min eilėj ir numirimas ax.gif o gal man tiesiog pasisekė niekur tų baisinių eilių nematyti?
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 12 02, 23:10)
na o mes irgi radom didžiulę eilę, bet kaip minėjau maksimum 5 minutes prastovėjom ax.gif  turbūt labai jau čia individualu, gal kitiems tos 5 min eilėj ir numirimas ax.gif  o gal man tiesiog pasisekė niekur tų baisinių eilių nematyti?


lotuliukas.gif mes stovėjom kokias 50min. minimum mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=klaara,2012 12 02, 22:48]
Mes važinėjomės tais autobusais-super pavargus įšokti pailsint kojas,pasidairyti ir pailsėjus toliau keliaut smile.gif Važinėt pradeda praktiškai nuo visų pagrindinių objektų-Vatikano,Koliziejaus,Santa Maria Maggiore bazilikos ir pan.Nemažai skirtingų firmų siūlo tuos turus mirksiukas.gif
Papildyta:
Sveiki, noriu paklausti dėl autobusų "hop on hop off":
1. ar pati pvz 24 val bilieta galima nupirkti paciame autobuse?
2. kiek supratau, autobusai gali būti skirtingu įmoniu. Ar tas pats bilietas galios ir kitos įmonės "hop on hop off" autobusams?
3. Ar Termini stotyje yra kurnors spec stotele šitiems autobusams?

Mano kelionė į Roma jau labai greitai-tai norisi gerai pasiruošti smile.gif
Atsakyti
Mes jau ryt aplankysime Roma smile.gif
Atsakyti
Geros kelionės, lauksim atsiliepimų, patarimų smile.gif
Atsakyti
[quote=baturina,2012 12 05, 14:46]
[quote=klaara,2012 12 02, 22:48]
Mes važinėjomės tais autobusais-super pavargus įšokti pailsint kojas,pasidairyti ir pailsėjus toliau keliaut smile.gif Važinėt pradeda praktiškai nuo visų pagrindinių objektų-Vatikano,Koliziejaus,Santa Maria Maggiore bazilikos ir pan.Nemažai skirtingų firmų siūlo tuos turus mirksiukas.gif
Papildyta:
Sveiki, noriu paklausti dėl autobusų "hop on hop off":
1. ar pati pvz 24 val bilieta galima nupirkti paciame autobuse?
2. kiek supratau, autobusai gali būti skirtingu įmoniu. Ar tas pats bilietas galios ir kitos įmonės "hop on hop off" autobusams?
3. Ar Termini stotyje yra kurnors spec stotele šitiems autobusams?

Mano kelionė į Roma jau labai greitai-tai norisi gerai pasiruošti smile.gif
[/quote]

1.Galima,mes pirkom dviejų dienų bilietą smile.gif
2.negalios-skirtingos firmos,skirtingi bilietai smile.gif
3.Yra,bent jau mūsų firmos autobusas turėjo sustojimą prie Piaza de Republica(tai labai arti Termini)
Atsakyti
sveiki,noreciau pasiteirauti kaip butu patogiau nakti nuo Romos nusigaut iki ciampino aerouosto ?
Atsakyti