Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(Inetux @ 2012 05 31, 17:10)
morkų jau esu pasisėjus 3 vagas,užteks biggrin.gif

tada sėčiau serenčius, medetkas ar prieskonius. Bus visapusiška nauda daržui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2012 06 01, 16:24)
tada sėčiau serenčius, medetkas ar prieskonius. Bus visapusiška nauda daržui thumbup.gif

Serenčiai sėdi tarp kopūstų ir šalia bulvių, medetkom atskira vagelė išskirta ax.gif O jei šparagines pupeles g.gif Atrodo, visko ko reikia jau turiu, nieks į galvą nebešauna, o tučią vagą grieks palikt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2012 06 01, 19:54)
*Serenčiai sėdi tarp kopūstų ir šalia bulvių, medetkom atskira vagelė išskirta ax.gif 
**o tučią vagą grieks palikt doh.gif

*šių augalų darže niekada nebus per daug mirksiukas.gif
**tai tada galima sėti bet ką. Padaryti miksą iš atlikusių sėklų. Tuščios dirvos nepatartina palikti.
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2012 06 01, 19:54)
Serenčiai sėdi tarp kopūstų ir šalia bulvių, medetkom atskira vagelė išskirta ax.gif  O jei šparagines pupeles g.gif Atrodo, visko ko reikia jau turiu, nieks į galvą nebešauna, o tučią vagą grieks palikt doh.gif


*kaliaropės (jas galima kas 2 savaites sėt - kad šviežių turėt) - aš pirmais metais kai susėjau visas vienu kartu... nesuvalgėm, neišlaikėm... sumedėjo. Dabar jau mokinuos protingiau smile.gif
*ropė - savotiškas skonis - paįvairinmui sriubon dėdavau vietoj bulvių.
*margosios didžiosios pupos - vijoklinės tokios - reik pagaliukų kad jos lipt galėtų- skanuuuuu tongue.gif , vaikai pastoviai visas sriuboj išžvejoja.
*laiškiniai česnakai (nors jiem jau pastovią vietą parinkt reik) - man jie daaaug skaniau už paprastų svogūnų laiškus, anie man per aštrūs, o va laiškinio česnako - niam tongue.gif
Oi, man tik duokit lyšną žemės vagelę biggrin.gif

*dar prisiminiau - mėtų trijų rūšių užsisėjau - jau keli metai ir sau arbatom turim ir dalinam - laaabai thumbup.gif
*niu, irgi prieskonis, bet naudingas ir gražus - šalavijas. Arbata sergant kosuliu labai gerai, kojų vėsinamom-dezinfekcinėm vonelėm super.
* raudonėliu ar čiobreliais užsėt - žiemą visad savo . O čiobrelis man apskritai visur tinka - vištą kepant, mėsytes marinuojant, o kur jau ten arbatom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 01 birželio 2012 - 19:11
Inetux, ir šparagines, ir paprastas pupeles dar gali sėti 4u.gif Man labai patinka paprastos pupelės - auginu jų daaaaug, patinka pupelių troškinys, čili sriuba su pupelėm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2012 06 01, 19:07)


*kaliaropės (jas galima kas 2 savaites sėt - kad šviežių turėt) - aš pirmais metais kai susėjau visas vienu kartu... nesuvalgėm, neišlaikėm... sumedėjo. Dabar jau mokinuos protingiau smile.gif
*ropė - savotiškas skonis - paįvairinmui sriubon dėdavau vietoj bulvių.
*margosios didžiosios pupos - vijoklinės tokios - reik pagaliukų kad jos lipt galėtų- skanuuuuu  tongue.gif , vaikai pastoviai visas sriuboj išžvejoja.
*laiškiniai česnakai (nors jiem jau pastovią vietą parinkt reik) - man jie daaaug skaniau už paprastų svogūnų laiškus, anie man per aštrūs, o va laiškinio česnako - niam  tongue.gif
Oi, man tik duokit lyšną žemės vagelę  biggrin.gif

Labai ačiū už patarimus. Maniau,kad kaliaropėmir ropėm jau per vėlu thumbup.gif Margų pupų turiu, vaikai nevalgo, bet man tai laaaabai skanu, aplamai labai mėgstu pupeles essen.gif
Papildyta:
QUOTE(Otaip @ 2012 06 01, 19:07)
*dar prisiminiau - mėtų trijų rūšių užsisėjau - jau keli metai ir sau arbatom turim ir dalinam - laaabai  thumbup.gif
*niu, irgi prieskonis, bet naudingas ir gražus - šalavijas. Arbata sergant kosuliu labai gerai, kojų vėsinamom-dezinfekcinėm vonelėm super.
* raudonėliu ar čiobreliais užsėt - žiemą visad savo . O čiobrelis man apskritai visur tinka - vištą kepant, mėsytes marinuojant, o kur jau ten arbatom  thumbup.gif

Visuos šituos irgi turiu, prieskoniai, pas mane šiltnamio gale tupi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 01 birželio 2012 - 19:14
QUOTE(Asese @ 2012 06 01, 20:11)
Inetux, ir šparagines, ir paprastas pupeles dar gali sėti  4u.gif  Man labai patinka paprastos pupelės - auginu jų daaaaug, patinka pupelių troškinys, čili sriuba su pupelėm  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif .. viskas, apie čili paskaičius, seilė iki grindų...... lotuliukas.gif
Mes irgi - "pupeliniai". Aš ir troškinių prisidarau žiemai (sriubon po to tiesiai pilam), ir džiovinam, ir šaldom (šparagines čia) - essen.gif ..einu virtuvėn, ko tai nebesisėdi prie kompo.
Papildyta:
QUOTE(Inetux @ 2012 06 01, 20:16)
Visuos šituos irgi turiu, prieskoniai, pas mane šiltnamio gale tupi biggrin.gif

vyrui negalima to skaityt - laugh.gif man šiltnamio vos pomidorams užtenka, ir jau bandau įkalbinėt antram. o jei dar ten ką nors be šių daržovių įkišt... doh.gif - dabar šiltnamy visi tarpai salotom , špinatais užkišti, o dar morkos.. lotuliukas.gif niu, niekaip neužtenka ten niekam man vietos. Pas jus, matyt, ne vienas šiltnamis?
Aš sukišau šiuos prieskoniu gėlynan - šalavijo lapai labai gražūs forma, o ir žiedai liuks, čiobrelių smulkūs lapiukai irgi gražu, kol nežydi. Tik va mėtos - grobuonys bigsmile.gif - jas neinas su kuom nors drauge sodint - užgožia viską!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 01 birželio 2012 - 19:26
QUOTE(Otaip @ 2012 06 01, 19:24)
vyrui negalima to skaityt -  laugh.gif man šiltnamio vos pomidorams užtenka, ir jau bandau įkalbinėt antram. o jei dar ten ką nors be šių daržovių įkišt...  doh.gif  - dabar šiltnamy visi tarpai salotom , špinatais užkišti, o dar morkos..  lotuliukas.gif  niu, niekaip neužtenka ten niekam man vietos. Pas jus, matyt, ne vienas šiltnamis?
Aš sukišau šiuos prieskoniu gėlynan - šalavijo lapai labai gražūs forma, o ir žiedai liuks, čiobrelių smulkūs lapiukai irgi gražu, kol nežydi. Tik va mėtos - grobuonys  bigsmile.gif  - jas neinas su kuom nors drauge sodint - užgožia viską!

Ne taip išsireiškiau biggrin.gif už šiltnamio galo, ne pačiame šiltnamyje, ten ir man norėtusi daugiau sukišt biggrin.gif
Atsakyti
pas mane zirniai labai prastai isdygo, gal del to kad velai sodinti ir per gyliai... galvoju ka dabar kartu prie ju dar galima pasodinti g.gif
Atsakyti
Pas mane su zirniais ir sparaginem isvis nesamone siemet gaunasi sad.gif - pirmo sejimo zirniu puse seklu prasmego (i kurmio takus), antro sejimo irgi ne visi isdygo, plius atsirado namuose suo, kuris kelis nulauze gulinedamas doh.gif O sparagines apede (kelias iki saknu). Kita savaite eisiu dar karta bandyt atseti tuscias vietas.
Atsakyti
o dar nevelu zirnius seti? ant pakelio tai raso isvis III-IV menesi sodinti
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 06 02, 08:13)
o dar nevelu zirnius seti? ant pakelio tai raso isvis III-IV menesi sodinti

Pas mane irgi taip raso. Bet pabandyti galima.
Cia citata is interneto platybiu: "Kada sėti žirnius? Jei norite kiaurą vasarą turėti žaliųjų žirnelių, sėkite juos visą birželį, bet atminkite, kad vėliau pasėti žirneliai duoda mažesnį derlių."
http://www.sodininky...arze-ir-gelyne/

Pernai sejau viena karta -geguzes antroj pusej. Uzaugo gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 02 birželio 2012 - 08:06