Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

Agurkus namuose persėjau jau trečiąkart. Auginsiu daigais, nes sėtų dirvoje nebesimato. Stovi kai kurie lauke su dviem skilčapiaisantra savaitė, nei pirmyn nei atgal. Taip ir laukia, kol sraigės sugrauš.
Vilniuje Pilaitėj turiu kelis vėlyvų baltagūž kopūstų daigus ant palangės, nebetilpo į daržą, tai mesiu lauk. Gal kas norėtų pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 06 27, 13:38)
Klausykit, ar man vienai agurkai neauga lauke? Pasejau is naujo, sudygo jau, ziuresim kaip cia bus...uzmeciau agro dar, gal gi turesim derlliaus nors vasaros pabaigai..

Kazkokia parodija siemet su agurkais doh.gif tris kartus sejau ir nieko gero.Iki vasaros galo gal ir spes uzaugt g.gif

Svogunu laiskuose ura mazu geltonu kirmelyciu-ka daryt?Laistyt druskos tirpalu ar ka kita patartumet?
Atsakyti
Man siais metais su darzu irgi kosmaras kazkoks doh.gif kazkoks bjaurybe grauzia morkas po 2 per diena. Pirsto storumo morka po nakties belieka nuvytusiu lapeliu kruva. Butu ne taip baisu, bet to darzo pas mane kelios zaislines lysves po 1 m2, tai tikrai liksim morku neparagave. Maniau kad kurkliai siauteja, tai viena puse nurovem ir perkasem - tiksliai viena egzemplioriu pagavom, bet daugiau nebuvo. Vel atsejau morkas, kuri laika buvo ramu, o dabar - vel doh.gif
Gaudvile rase, kad sie veikejai nevalgo darzoviu, tik nukarpo, o pas mane nic nieko nelieka - tik lapukai. Kas cia dar toks edrus galetu but? Ir jokiu urveliu aplinkui nesimato.. Kitais metais teks tinkla i dugna tiesti, bet ka siais metais daryt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 28 birželio 2012 - 14:06
QUOTE(mot99 @ 2012 06 28, 15:05)
Man siais metais su darzu irgi kosmaras kazkoks  doh.gif ....................
Gaudvile rase, kad sie veikejai nevalgo darzoviu, tik nukarpo, o pas mane nic nieko nelieka - tik lapukai. Kas cia dar toks edrus galetu but? Ir jokiu urveliu aplinkui nesimato.. Kitais metais teks tinkla i dugna tiesti, bet ka siais metais daryt? g.gif



Nemanau, kad tinklas padės - čia tikriausiai šliužų darbeliai, kurie žemėje gyvena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2012 06 28, 15:39)
Nemanau, kad tinklas padės - čia tikriausiai šliužų darbeliai, kurie žemėje gyvena  doh.gif


Ar gali taip būt? g.gif Man tiesiog nesitiki, kad jie taip tvarkingai nuo pradžios iki galo vieną morką sugraužtų, o ne nuo visų atsikąstų rolleyes.gif O tai ką su šliužais daryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 28 birželio 2012 - 14:45
Pas mane pernai kazkas tvarke morkas ir burokelius ziauriai. Bet kadangi urvai buvo mano rankos storumo tai tikrai ne sliuzai. Taip ir nesupratau kas. Jausmas tai kaip is to filmuko kur kiskis mutantas ede viska.
Atsakyti
QUOTE(linaslinelis @ 2012 06 27, 20:08)
Agurkus namuose persėjau jau trečiąkart. Auginsiu daigais, nes sėtų dirvoje nebesimato. Stovi kai kurie lauke su dviem skilčapiaisantra savaitė, nei pirmyn nei atgal. Taip ir laukia, kol sraigės sugrauš.



praitą sekmadienį kaimynė atidavė agurkų daigų likutį -16vnt- vakar buvo likę du - likusius lietingų orų dėka sutvarkė sraigės verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Nauja tema! - 14 yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2012 06 28, 21:38)
praitą sekmadienį kaimynė atidavė agurkų daigų likutį -16vnt- vakar buvo likę du - likusius lietingų orų dėka sutvarkė sraigės  verysad.gif  verysad.gif

Sėkit staigiai dar kartą. Dar spėsit paragaut.
Aš saviškius šįkart paauginsiu gerokai ant palangės. Kas iš to, kad lauke sudygo, bet visiškai neauga. Namie sudygsta visi alei vieno sėti šimtu proc.
Gerai paaugusių sraigės nespėja nugraužt. Pernai vasarą užėjus karščiams sraigės išsislapstė, tai ir šiemet naiviai tikiuosi sulaukt bent kelių karštų dienų, tada persodinsiu lauke. Ir dar kiaušų lukštų patrupinsiu.
Atsakyti
Kaip skaitau tų sraigių visur pilna. Aš jas renku ir renku. Ir iš kur jos atsirado, anksčiau jų nebūdavo. Kaip jūs su jom kovojat?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti