Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 06 22, 15:10)
O kas čia juokingo?  4u.gif Tikrai labai gerai auga morkos, kai turi pakankamai ploto ir nėra išjudinamos retinant  mirksiukas.gif

O cia rimtai tas seklas klijuojat? bigsmile.gif Ar naujokems bajerius sukurpiat ir prunksciat i sauja?Taigi tokios mizernos tos sekliukes.Bet kiek pirkau suklijuotas,tai tikrai derlius geresnis,nors ir brangesnes seklos.Bandysiu kitamet klijuot nors ridikelius,nes pastoviai per tankiai suseju fool.gif ir tik lapus turiu.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 06 20, 11:39)
As dar po taves pasejau i siltnami-kaip ir rekomendavai...

malonu, kad mano praktika ir kitiems daržininkams pasiteisina mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2012 06 22, 10:53)
o ne per velu butu paseti velyvas morkas?

gali drąsiai sėti.
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2012 06 22, 15:51)
O cia rimtai tas seklas klijuojat? bigsmile.gif Ar naujokems bajerius sukurpiat ir prunksciat i sauja?Taigi tokios mizernos tos sekliukes.Bet kiek pirkau  suklijuotas,tai tikrai derlius geresnis,nors ir brangesnes seklos.Bandysiu kitamet klijuot nors ridikelius,nes pastoviai per tankiai suseju fool.gif ir tik lapus turiu.


Aišku, kad rimtai. Keista, kad nesat girdėję g.gif Senas jau čia išmislas, ilgiems žiemos vakarams trumpint lotuliukas.gif Morkas gal ir sudėtingiau, tikrai labai jau smulkios tos sėklelės, bet ridikėliai tai kuo puikiausiai.
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2012 06 22, 15:51)
O cia rimtai tas seklas klijuojat? bigsmile.gif Ar naujokems bajerius sukurpiat ir prunksciat i sauja?Taigi tokios mizernos tos sekliukes.Bet kiek pirkau  suklijuotas,tai tikrai derlius geresnis,nors ir brangesnes seklos.Bandysiu kitamet klijuot nors ridikelius,nes pastoviai per tankiai suseju fool.gif ir tik lapus turiu.

Oi, nea, čia rimtai klijuoju biggrin.gif Kiek marudnas darbas, bet pavasarį savaitgaliais ir taip visokių neplanuotų reikalų atsiranda, tai pasigamintos juostelės leidžiai greičiau žemės darbus apsidirbt 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 06 22, 16:20)
Oi, nea, čia rimtai klijuoju  biggrin.gif Kiek marudnas darbas, bet pavasarį savaitgaliais ir taip visokių neplanuotų reikalų atsiranda, tai pasigamintos juostelės leidžiai greičiau žemės darbus apsidirbt  4u.gif

Nu jomajo kaip susinervinau mad.gif Taigi pirkau avies galva seklas Sperli firmos po 8 litus,kad tik juostelej butu,o pasirodo reikia tik kisieliaus,sikpopierio ir kantrybes doh.gif Oi klijuosiu kitamet net issisiepus ir tas morku mizerijas.
Atsakyti
Oi, aciu, tai ramiai rytoj sesiu 4u.gif Butu gaila, jei liktumeme be morku... Ale sejau po viena seklyte, retai, kad nereiktu retinti ir suds... Yra, bet nedaug.. geriau buciau daugiau papylusi-butu daugiau isdyge blush2.gif
O del tu juosteliu.. pamenu, kad nemazai skundesi, kad sunkiai dygsta g.gif
Atsakyti
pirktinės juostelės ir man nepatiko, paskutiniu metu klijavau Semo f sėklas, tai daigumas geras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 06 22, 17:48)
pirktinės juostelės ir man nepatiko, paskutiniu metu klijavau Semo f sėklas, tai daigumas geras  mirksiukas.gif


Kantrybe pavydetina 4u.gif Man geriau po viena seklyte paberti blush2.gif
Atsakyti
nepasiteisino ir man
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 06 22, 18:17)
Oi, aciu, tai ramiai rytoj sesiu 4u.gif Butu gaila, jei liktumeme be morku... Ale sejau po viena seklyte, retai, kad nereiktu retinti ir suds... Yra, bet nedaug.. geriau buciau daugiau papylusi-butu daugiau isdyge blush2.gif
O del tu juosteliu.. pamenu, kad nemazai skundesi, kad sunkiai dygsta g.gif


O aš patenkinta suklijuotomis sėklomis, klijavau kažkur kas 2-3 cm, schahmatine tvarka, gal kai ptadeda dygti ir atrodo, kad bus per retai, bet kai dabar jau morkytės kokiu10-15 cm, tai kai kur netgi ir per tankiai, bet bus ankstyvam pavalgymui biggrin.gif . Klijus viriau kaip kisieliu, iš vandens ir krakmolo, paskui švirkštu su stora adata išspausdavau ant pačio pigiausio tualetinio poperiaus nedidelius lašiukus ir tą pačia adata paimdavau sėklyte ir iterpdavau į tą lašiuką, ir taip iki galo biggrin.gif . Paskui tas juosta išdėliodavau džiovinimui teisiog ant grindu, ryte jau budavo viskas išdžiuve, tada suvinioji į ruloniukus ir lauki pavasario biggrin.gif Sudygo man labai puikiai, gal tai priklauso nuo sėklu. Nes praeitais metais pirkau sėklas ant juostos, tai š gavosi, kur ne kur sudygė, o šiais metai atsidžiaugt negaliu savo juostomis (aišku dar reik derliaus sulaukt) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 06 22, 19:00)
Kantrybe pavydetina 4u.gif  Man geriau po viena seklyte paberti blush2.gif

Tai jusu kantrybe gelezine bigsmile.gif Po viena sekliuke morku atsitupus ar pasilenkus berti g.gif ?As iki penkiolikos suskaiciuoju,o paskui kaip dievas duos paberiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2012 06 23, 02:05)
Po viena sekliuke morku atsitupus ar pasilenkus berti g.gif ?

aš po vieną neberiu. paimu tarp pirštų truputį sėklų ir greitai moju su ranka į griovelį. man, kaip suvalkietei, visiškai neekonomiška sėti tankiai, o po to retinti morkas, burokėlius, ridikus, salotas, agurkus ax.gif
Atsakyti