Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos virimo aparatai

QUOTE(iride @ 2008 02 07, 14:36)
Tai taip supratau, kad late kavos gėlyte iš pieno putos nė viena nepuošiate? g.gif  Tik pieną iki putų išplakate ir užpilate?

Isigyjau praejusiais metais DeLonghi espresso aparata, mokejau kazkur apie 500Lt. Jau isigudrinau kaip padaryti skania kava su pieno puta. Pirmiausiai susiplaku piena ( geriau Tetra pakuose 2,5% ) ir ipilu putas i puodeli silta. Tuomet pastatau puodeliu po kavos rankenele ir ijungiu kavos mygtuka. Nereikia ilgai laukti ir graziai gaunasi. Kai kada pienas ne itin geria susiplaka, matyt nuo pieno priklauso. Jei pirma darysite kava, tad veliau reikia laukti kol prietaisas ikais, kad garais plaktume piena.
Atsakyti
QUOTE(margarita10 @ 2008 02 24, 19:22)
Isigyjau praejusiais metais DeLonghi espresso aparata, mokejau kazkur apie 500Lt. Jau isigudrinau kaip padaryti skania kava su pieno puta. Pirmiausiai susiplaku piena ( geriau Tetra pakuose 2,5% ) ir ipilu putas i puodeli silta. Tuomet pastatau puodeliu po kavos rankenele ir ijungiu kavos mygtuka. Nereikia ilgai laukti ir graziai gaunasi. Kai kada pienas ne itin geria susiplaka, matyt nuo pieno priklauso. Jei pirma darysite kava, tad veliau reikia laukti kol prietaisas ikais, kad garais plaktume piena.


Matyt nuo aparato priklauso, nes man laukti nereikia g.gif
Atsakyti
Mergaitės,patarkit ar apsimoka pirkti tokį aparatą?
ČIA
Atsakyti
Manu kaina padori mirksiukas.gif
Apie firmą nieko negaliu pasakyti g.gif
Atsakyti
savaitgalį knygų mugėje įsigijau labai simpatišką knygutę:

"365 kavos dienos"

Knyga manau nauja, nerandu internete jokios nuorodos, išskyrus šią informaciją: [receptai] / sudarytoja Lina Karalienė. - Kaunas : Norekso valdos, 2007. - 384 p. - ISBN 978-9955-715-58-0

Tai yra įvairūs kavos receptai, kavos gėrimai ir net patiekalai su kava. Nemažai tarp jų egzotiškų, bet nemažai ir paprastų, tokių kurie tik ir prašosi būti išmėginami.

kadangi šitoje temoje renkasi daug kavos mėgėjų - pasidairykite knygynuose, turėtų patikti! wink.gif


tai gali būti ir kaip dovanėlės idėja kavą mėgstančiam žmogui didis.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2008 02 25, 17:07)
Mergaitės,patarkit ar apsimoka pirkti tokį aparatą?
ČIA


pries pirkdama butinai paprasyciau,kad padarytu juoda kava ir latte ar capucina,ir jei ju kokybe tenkintu-pikrciau,nes kaina manau tikrai nebloga.
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 02 26, 15:17)
pries pirkdama butinai paprasyciau,kad padarytu juoda kava ir latte ar capucina,ir jei ju kokybe tenkintu-pikrciau,nes kaina manau tikrai nebloga.

tai va,kad tektų tiktai siųstis,bet sako,kad dar yra garantija...Ar nieks neturit tokio ?
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2008 02 25, 17:07)
Mergaitės,patarkit ar apsimoka pirkti tokį aparatą?
ČIA

Ko tu tikiesi is kavos aparato. Kiek suprantu nori automatinio, kad vargo butu maziau. Siaip Lietuvoje populiariausi yra DeLonghi, Saeco, Siemens. Del AEG, aisku is antru ranku kaina gera, bet toki prietaisa reikia nauja pirkti, nes laikui begant susidevi kavos malunelis, jei vandeni bloga naudojo ir nevale nuo kalkiu laiku, tai ir uzkalkeja. Siulau nauja aparata. Man patinka DeLonghi, nes paprasta naudotis ir priziureti. Kavos kokybe priklauso ir nuo kavos pupeliu. Nupirkau parduotuveje kazkokios espresso, o veliau specializuotoje parduotuveje. Skirtumas matesi tiek puta tirsta, tiek ir skonis geras.
Papildyta:
QUOTE(margarita10 @ 2008 02 28, 18:04)
Ko tu tikiesi is kavos aparato. Kiek suprantu nori automatinio, kad vargo butu maziau. Siaip Lietuvoje populiariausi yra DeLonghi, Saeco, Siemens. Del AEG, aisku is antru ranku kaina gera, bet toki prietaisa reikia nauja pirkti, nes laikui begant susidevi kavos malunelis, jei vandeni bloga naudojo ir nevale nuo kalkiu laiku, tai ir uzkalkeja. Siulau nauja aparata. Man patinka DeLonghi, nes paprasta naudotis ir priziureti. Kavos kokybe priklauso ir nuo kavos pupeliu. Nupirkau parduotuveje kazkokios espresso, o veliau specializuotoje parduotuveje. Skirtumas matesi tiek puta tirsta, tiek ir skonis geras.

AEG stiprus virtuves technikoje kaip orkaites, indaploves, bet ne kaip espresso kavos aparatu gamintojai. Siulyciau i didesnes parduotuves uzsukti ir paklausyti ivairiu nuomoniu is pardaveju.
Atsakyti
Sveikos ,
norėčiau ir aš skanios kavos . . Bet finansai - nelabai šiuo metu verysad.gif O dar tiek visko reikia , dar statybas šiokias tokias pradėjom. Tai nežinau , kaip čia bus . Bandysiu po kažkiek atidėti , kad labai nesijaustų ir kai jau sutaupysiu - pirksiu. Tada nei šeimos nenuskriausiu ir pačiai daiktas bus, kaip dovana . Tik nežinau kiek reikės taupyti g.gif . Gal galit patarti. Kažin ar galėčiau ką nors padoraus nupirkti iki 1000 Lt. Norėčiau , kad atsilieptų tos , kurios panašius turi . Ir ar labai brangu juos išlaikyti . O , be to , gal perkant ,,žemišką " t.y nebrangę kavą ( nes jei reikės dar po 80-50 Lt) už 1 kg. sumokėt , tada tikrai pradėsiu gert mėtų arbatą iš patvorio ir bus man kavos aparatas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lorkutė @ 2008 02 28, 21:43)
norėčiau ir aš skanios kavos . .

Žiūrint kokio nori mirksiukas.gif Jei pilnai automatinio, tai gal sunkoka rasti už tokią kainą, bet jei ne pilnai automatinio, tai ir perpus pigiau gali nusipirkti mirksiukas.gif
O kavos kokybė labai priklauso nuo to, kokią kavą pirksi 4u.gif Aš parduotuvėje buvau radusi vieną neblogą maltą, bet kai paskaičiuoju kiek jos kg kainuoja, tai gaunasi tas pats, kaip pirkti normalią pupelių kavą, tik tiek, kad iškart visą sumą reikia sumokėti.
Atsakyti
Man atrodo , kad su pilnai automatiniu būtų daugiau vargelio g.gif . Visi tie išvalymai , nukalkinimai - ar neužknis vėliau verysad.gif . Bet jei ne automatinis - tai kažin ar yra skirtumas tarp to kuris kainuoja 500 Lt ir 900 Lt . Vistiek reikės įjungti , valyti , laikyti pieno puodelį rankoje. Nebent kapučino ne visi vienodai ruošia ir kavos stiprumą . Nors kiek žiūrinėjau, ir automatinai ir ne , beveik visi , turi apie 15 bar spaudimą O tu pati ar naudojiesi tokiu daiktu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lorkutė @ 2008 02 28, 21:56)
Man atrodo , kad su pilnai automatiniu būtų daugiau vargelio  g.gif . Visi tie išvalymai , nukalkinimai - ar neužknis vėliau  verysad.gif . Bet jei ne automatinis - tai kažin ar yra skirtumas tarp to kuris kainuoja 500 Lt ir 900 Lt . Vistiek reikės įjungti , valyti , laikyti pieno puodelį rankoje. Nebent kapučino ne visi vienodai ruošia ir kavos stiprumą . Nors kiek žiūrinėjau, ir automatinai ir ne , beveik visi , turi apie 15 bar spaudimą  O tu pati ar naudojiesi tokiu daiktu ? smile.gif

Nedaug ten to valymo irnesakyk.gif
Kainos dažnai labiausiai skiriasi nuo gamintojo vardo ir dar kartais dėl papildomų funkcijų ar priedų (pvz DeLonghi turi tokį modelį, kuriame galima ir su filtru kavą darytis, ir su kaušeliu), o šiaip... išties turi būti nemažiau 15 bar spaudimas ir svarbu, kad kaušelis, į kurį dedama kava, būtų sunkus (nepamenu kodėl blush2.gif bet rinkausi su sunkiu, o vėliau teko ragauti iš lengvo darytos kavos, tai išties ne tokia schmoll.gif ). Beje, neautomatiniam kavą teks susimalti, reikės atskiro aparačiuko, automatinis gali sumalti tongue.gif
Namie aš turiu paprastą neautomatinį kaušelinį, tuo metu kai pirkom, kitokio nelabai galėjom sau leisti, be to namie kavą tik aš geriu, tai dėl vieno puodelio per dieną nelabai apsimoka daug mokėti, bet esu juo labai patenkinta wub.gif
Atsakyti