Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

Teko stovykloj dirbti vadove kzkada, buvo mergyte ( labai grazi) vardu Skolastika. Sunkiai kol varda atsiminiau, o asocijuojasi jis su skola ir svastika man.

Mano tecio vardas Kozmas ir tai suzinojau budama beveik 30 metu, o iki tol galvojau ir visi vadino Kostu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita_K_P: 17 rugpjūčio 2012 - 12:58
Valdimantas - reikšmė graži, pats vardas - labai šiaip sau.
Atsakyti
Vardyne aptikau lietuviska varda Alkis ( nieko tokiu vardu nepazistu, bet jei vardyne yra, tai gal ne isgalvotas? g.gif )

Liuminata, Edna
Atsakyti
Is spaudos- Pragiedrulis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 08 17, 10:19)
nu gewras su ta Hotena biggrin.gif karšta moteris smile.gif bet va šiandie Jackaus vardadienis,nu man tas vardas...buvo jau čia rašyta,kad pavardė,tai ir man taip ax.gif o dar ir tarmiškai -Jackauyra kažkas panašaus į Jėzau smile.gif įdomu yra dabar gyvų žmonių tokiu vardu,ar tik vardyne belikęs vardas g.gif

Apie gyvus žmones nežinau, bet tarpukariu Šiaulių burmistras buvo Jackus Sondeckis (1893-1989), socialdemokratas, dabar yra jo vardo stotelė Šiauliuose smile.gif
Atsakyti
FB fotostudija kažkokia šventė įdėta, mergaitės vardas Nėja wacko.gif
Atsakyti
Ursnė. Mjooooooo....
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 08 20, 11:14)
Ursnė. Mjooooooo....


grynai kaip klaidingai surinkta Rusnė g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 08 20, 11:54)
FB fotostudija kažkokia šventė įdėta, mergaitės vardas Nėja wacko.gif

čia viena iš skystaliukų bangos, manau greit bus ir rėjų, pėjų, dėjų, jėjų, kėjų, zėjų, cėjų, bėjų ir kitokių, ilgesnių variantų biggrin.gif
Atsakyti
Dabar tai sakysit, kad nusišneku, bet... drybsant prie vandens teko išgirsti, kaip į berniuką kreipiasi Ruduo doh.gif. Iš pradžių galvojau, kad vaidenasi, ar ką (sakysit - perkaitau tongue.gif ), bet girdėjau į jį taip kreipiantis kelias valandas ne vieną kartą ir iš skirtingų šeimos narių - "ooo labas Ruduo, kur Rudenėlis" ir t.t.
Tiesa, berniukas tamsaus gymio, gal gimęs ne LT...
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 08 20, 13:09)
Dabar tai sakysit, kad nusišneku, bet... drybsant prie vandens teko išgirsti, kaip į berniuką kreipiasi Ruduo  doh.gif. Iš pradžių galvojau, kad vaidenasi, ar ką (sakysit - perkaitau  tongue.gif ), bet girdėjau į jį taip kreipiantis kelias valandas ne vieną kartą ir iš skirtingų šeimos narių - "ooo labas Ruduo, kur Rudenėlis" ir t.t.
Tiesa, berniukas tamsaus gymio, gal gimęs ne LT...


Ruduo? nu jo.... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Jei jau Vėjas, Vasarė tampa vis įprastesni ausiai, tai ir Ruduo, Pūga, Šlapdriba ateis į madą.

Šį rytą girdėjau kalbant per ,,Labas rytas", jog sparčiai populiarėja vardai su kitų vardų priesagomis. Kaip pavyzdį pateikė Matautą, Ugnitą ir Ugnetą...
Turėsim perliukų. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 20 rugpjūčio 2012 - 18:14