Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

Naudoju china jau kelis metus labai jis man patinka, o pabandziau loreal gelini tai gan trumpai laikesi, china daug geresnis, nors teptukas geresnis lorealio. 4u.gif
Atsakyti
Kur perkate Essie lakus Lietuvoje?
Atsakyti
O man kol kas labiausiai patinka Orly nagų lakai, paskutinis įsigytas iš kolekcijos Electronica, Synchro spalvytė wub.gif

Orly
Papildyta:
QUOTE(scalia @ 2012 07 24, 20:50)
as tai irgi uz Orly,nes jie patys paciausi smile.gif


balsuoju už Orly biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Visai čia neseniai deklaravau meilę OPI, bet kai išbandžiau Orly, įsimylėjau - nuostabiai dengiasi, super patogus šepetėlis, ilgai išlieka wub.gif Jau turiu vieną - planuouse dar keli 4u.gif
Atsakyti
O kiek jums loreal tie geliniai lakai išlieka skysti, nesudžiūna buteliuke? Mano lakui +- 2savaitės, o jau beveik neįmanoma tepti, tirštas jau, tįsta, bjauriai tepasi, kaip košė doh.gif
Atsakyti
Geliniai lakai sviesai jautrus. Tereikia tik prie lango sviesia diena lakuot ir tuoj sepetelis kieteja.

Reikia ir tamsoje laikyti buteliukus.

Gal del to? g.gif
Atsakyti
Man tai pradėjo tirštėti, kai buteliuke lako buvo likę vienam kartui nusilakuoti visus nagus, tai ne taip ir gaila buvo išmesti rolleyes.gif Manau, kad nuo dažno darinėjimo oro gavo per daug, dar jeigu šviesa ir tirštėja lakas smile.gif
Atsakyti
Oi ne, su Loreal'io tais geliniais mistika - vienos spalvos laikosi puikiai, kitos jau kitą dieną apsilupinėja. Tirštėjimas irgi skirtingas. Vieną nusipirkau, jau buvo truputį tirštesnis iškart ir su kiekvienu lakavimu vis tirštėjo, bet puikiai laikėsi ant nagų. Kitos spalvos net per skystos ir ne tirštėja. Laikymo salygos tokios pat ir darinėjamas tikrai ne per daug, lakuojuosi greitai.
Atsakyti
kaip tik atejau i tema pasiklausti del Loreal nagu lako su geliu... na laikosi man jie tikrai neblogai(nors bandziau tik 2 spalvas), bet stai ka tik paimiau buteliuka nusilakuoti nagucius, ir ka...lakas sutirstejes neduok dieve, taip negraziai pasidenge, tirstai, netolygiai.... doh.gif o lakui kazkur tik 2 savaites kai pirkau, lakavau gal tik tris kartus, buteliukas pilnas o jau sutirstejo doh.gif
nervas jama, galvojau pagaliau radau nagu laka kuris gerai laikosi, ir se tau minusas- sutirsteja kai dar pilnas buteliukas... doh.gif velniava doh.gif

mastau db apie orly nagu laka, ar galima ji nusipirkti internetu? ir ar gerai laiko smile.gif
Atsakyti
Bet tikrai įdomu nuo ko priklauso čia tas tirštėjimas g.gif 3 spalvas nuo vasaros turiu ir joms viskas gerai, o va ketvirtą išmečiau, nes sutirštėjo g.gif
Atsakyti
dabar mastau, kurie geresni... ORLY ar OPI....??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2012 10 05, 13:16)
dabar mastau, kurie geresni... ORLY ar OPI....??? biggrin.gif


Man asmeniškai ORLY spalvų gama labiau patinka ir kolekcijų įvairovė, o dėl lako atsparumo dar irgi neteko nusivilti, bet čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti