Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Visa tiesa apie nagų lakus - 4
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Dekoratyvinė kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Pinavija Nuostabioji
QUOTE(Murka* @ 2012 10 17, 10:07)
mergaites, reikia pagalbos!!!
isimylejau OPI nagu lako atspalvi "boris and natasha" (pamaciusi internete), ir dabar man jo zutbut reikia!!! bet is kur jo galeciau uzsisakyti....???? doh.gif  nagavitos internetiniame puslapyje yra tiktai numeriukai nagu laku, o ne atspalvio pavadinimas zodziais doh.gif  g.gif
user posted image
*

paskambink į parduotuvę mirksiukas.gif
Murka*
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 10 17, 10:15)
paskambink į parduotuvę  mirksiukas.gif
*

jau gavau atsakyma, pasirodo tai senos kolekcijos nagu lakas, ir tokiu jau net nebegamina.... g.gif bet ar taip gali buti... tai ka daryti jei man patinka butent sis atspalvis, tai nera glimybiu jau gauti..... g.gif
Gisana
QUOTE(Murka* @ 2012 10 17, 11:52)
jau gavau atsakyma, pasirodo tai senos kolekcijos nagu lakas, ir tokiu jau net nebegamina.... g.gif  bet ar taip gali buti... tai ka daryti jei man patinka butent sis atspalvis, tai nera glimybiu jau gauti..... g.gif
*

čia yra
dar čia
Murka*
cia biskuti ne i tema, bet kur pigiau galimetu parsisiusti nagu laku?? tokiu kaip OPI,ORLY,CHINA GLAZE?? Nes LT kainos uzlankstytos doh.gif
lotta23
Pabandykit ebay!

O siaip tai manau galima tokia spalva panašia rasti kiekviename brand'e!
Murka*
o kiek siaip realiai parduotuveje kainuoja CHINA GLAZE ar ORLY? nes galvoju ar apsimoka labiau internetu ar gyvai nusipirkti smile.gif
_sala_
QUOTE(Murka* @ 2012 10 17, 11:07)
mergaites, reikia pagalbos!!!
isimylejau OPI nagu lako atspalvi "boris and natasha" (pamaciusi internete), ir dabar man jo zutbut reikia!!! bet is kur jo galeciau uzsisakyti....???? doh.gif  nagavitos internetiniame puslapyje yra tiktai numeriukai nagu laku, o ne atspalvio pavadinimas zodziais doh.gif  g.gif

Manau tikrai įmanoma tokią spalvą rasti, va keli pavyzdžiai:
Lygina su China glaze VII
user posted image
Essie ~ Bahama Mama
user posted image
OPI We’ll Always Have Paris
user posted image
user posted image
Hiver
OPI We’ll Always Have Paris yra tamsesnis uz Boris ir Natasha.4u.gif

QUOTE(Prietarai @ 2012 10 09, 23:51)
Loreal Color Riche (tepimasis, laikymasis ir džiūvimas super)
*

Mano piniginei sie lakai per brangus. schmoll.gif 5 ml kaina 17 Lt, o ir savybem nelikau suzaveta. Profesionalus kur kas pigiau iseina tad juos ir renkuosi.
cindy
QUOTE(Hiver @ 2012 10 18, 22:06)

Mano piniginei sie lakai per brangus. schmoll.gif  5 ml kaina 17 Lt, o ir savybem nelikau suzaveta. Profesionalus kur kas pigiau iseina tad juos ir renkuosi.
*

Jiems labai dažnai akcijos būna smile.gif Pakaitomis, tai Droge, tai Eurokos.
-Alice-
QUOTE(Murka* @ 2012 10 17, 10:52)
jau gavau atsakyma, pasirodo tai senos kolekcijos nagu lakas, ir tokiu jau net nebegamina.... g.gif  bet ar taip gali buti... tai ka daryti jei man patinka butent sis atspalvis, tai nera glimybiu jau gauti..... g.gif
*

jei norite būtent to lako, tai ir nusipirkite iš ebay arba kokia amazon. Atitikmens aš nelabai įsivaizduoju, esu turėjusi šį laką, įdomi spalva. Geras pasirinkimas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gisana @ 2012 10 17, 11:04)
čia yra
dar
*

nu va yra, dar net nupigintas biggrin.gif
Murka*
QUOTE(-Alice- @ 2012 10 19, 15:37)
jei norite būtent to lako, tai ir nusipirkite iš ebay arba kokia amazon.  Atitikmens aš nelabai įsivaizduoju, esu turėjusi šį laką, įdomi spalva. Geras pasirinkimas  4u.gif
Papildyta:
nu va yra, dar net nupigintas biggrin.gif
*

o is to puslapio amazon.com siuncia i lietuva?? neesu niekad dar siuntusis, atsiprasau uz offtopica tongue.gif
Galadrielė
Merginos, kur geriausia pirkti Essie lakus? Iš kur pigiausia siųstis?
Papildyta:
Beje, gal matėte ar Orly arba OPI turi tokių spalvų nagų lakų?
user posted image
user posted image
_sala_
QUOTE(Galadrielė @ 2012 10 24, 14:43)
Merginos, kur geriausia pirkti Essie lakus? Iš kur pigiausia siųstis?

manau Opi Gouda gouda panašiausias wink.gif Tik gal ne toks rausvas, truputi rusvesnis.
user posted image

OPI Schnapps Out Of It irgi panašus, bet daugiau perlamutro turintis ir ryžesnis.
user posted image

O čia dar su Chanel lygina:
user posted image
lotta23
Is užsienio siustis brangu.
Dabar bent uk labai uzkilo pašto kainos.

O kaip žinia, į LT retas laiškas, ką jau kalbėt apie siuntini jei paprastu paštu skiustas - nenueina! Dingsta, ispleso.

Reikia tik tuo kur su parašu. O tai kainuoja, vien tik paslauga £5. Plius ipokavimas, ir svoris.

Kazkuri klausė kiek OPI lakas kainuoja - grožio srities spec parduotuvej apie ~£6.
4u.gif
Galadrielė
QUOTE(_sala_ @ 2012 10 26, 15:58)
user posted image
*

Man tas Chanelis tai tobulas wub.gif
user posted image

Essie kiek per rausvas, o Schnaps pernelyg rudai oranžinis, tai reikia imti arba Gouda Gouda, arba ieškoti gal kitos firmos kažką pan turi, kuo esi linkusi abejoti biggrin.gif
Dioryte
QUOTE(_sala_ @ 2012 10 26, 14:58)
manau Opi Gouda gouda panašiausias wink.gif Tik gal ne toks rausvas, truputi rusvesnis.
user posted image

labai grazi spalvyte wub.gif lekiu i paieskas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lotta23 @ 2012 10 26, 16:25)
Kazkuri klausė kiek OPI lakas kainuoja - grožio srities spec parduotuvej apie ~£6.
4u.gif

o kur tiksliau? 4u.gif
Pinavija Nuostabioji
QUOTE(Dioryte @ 2012 10 26, 22:36)
labai grazi spalvyte  wub.gif  lekiu i paieskas  biggrin.gif
Papildyta:

o kur tiksliau?  4u.gif
*

tai tiek pat kiek ir LT - nagavitoj, vitrinoj ir pan. 24-25 lt
_sala_
QUOTE(Galadrielė @ 2012 10 26, 17:54)

Essie kiek per rausvas, o Schnaps pernelyg rudai oranžinis, tai reikia imti arba Gouda Gouda, arba ieškoti gal kitos firmos kažką pan turi, kuo esi linkusi abejoti  biggrin.gif
*

QUOTE(Dioryte @ 2012 10 26, 23:36)
labai grazi spalvyte  wub.gif  lekiu i paieskas  biggrin.gif

Tas Gouda Gouda Two Shoes (pilnas pavadinimas) yra iš limituotos praėjusio pavasario Holland kolekcijos, ieškokit, nes paskui turbūt dings iš prekybos wink.gif
Galadrielė
QUOTE(_sala_ @ 2012 10 27, 13:57)
Tas Gouda Gouda Two Shoes (pilnas pavadinimas) yra iš limituotos praėjusio pavasario Holland kolekcijos, ieškokit, nes paskui turbūt dings iš prekybos wink.gif
*

Skaičiau, kad Nagavita Hollandą jau atsivežė, bet nebuvau dar apžiūrėti
Karickike
[quote=_sala_,2012 10 26, 14:58]
user posted image

Šitas tai labai gražus wub.gif
_sala_
Šiandien Droge mačiau naujus Golden Rose rich color nagų lakus (su plačiu šepetuku), panašu, kad gražių spalvų yra, niekas nebandėt dar? Nes senieji man labai patiko kiek esu turėjusi.
user posted image
Kelios gražios spalvos:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Jolkuce
QUOTE(_sala_ @ 2012 10 29, 19:15)
Šiandien Droge mačiau naujus Golden Rose rich color nagų lakus (su plačiu šepetuku), panašu, kad gražių spalvų yra, niekas nebandėt dar? Nes senieji man labai patiko kiek esu turėjusi.
[
*

bigsmile.gif Aciu uz naujienas ir info, butinai reiks kokia spalva pagriebti pasibandyti thumbup.gif
_sala_
QUOTE(Jolkuce @ 2012 10 31, 00:07)
bigsmile.gif  Aciu uz naujienas ir info, butinai reiks kokia spalva pagriebti pasibandyti thumbup.gif
*

Man irgi labai įdomu pabandyti, gal kokią akciją kada užmatysiu, tada ir griebsiu (mačiau vyšninį gražų). Laukiu ir tavo atsiliepimų wink.gif
Murka*
ieskau nagu lako virsutinio sluoksnio, kad ypatingai suteiktu blizgesi, gal ka rekomenduotumete? tarkim is china glaze arba opi....? g.gif
gal esate kas bandziusi si? cia ir pagrindas ir virsutinis sluoksnis viename, manau labai ekonomiska, tik idomu realiai kaip jis, ar suteikia spindesio kaip virutinis sluoksnis...? g.gif
http://www.manikiuras.eu/index.php?sid=5ec...ksnis-14ml&
Malena
QUOTE(Murka* @ 2012 10 31, 20:37)
ieskau nagu lako virsutinio sluoksnio, kad ypatingai suteiktu blizgesi, gal ka rekomenduotumete? tarkim is china glaze arba opi....? g.gif
gal esate kas bandziusi si? cia ir pagrindas ir virsutinis sluoksnis viename, manau labai ekonomiska, tik idomu realiai kaip jis, ar suteikia spindesio kaip virutinis sluoksnis...? g.gif
*

Turėjau, nelabai patiko ne tik man.
Galadrielė
QUOTE(Murka* @ 2012 10 31, 22:37)
*

Kaip base coat jis geras, bet kaip top coat ne schmoll.gif Nes kai lakuojamas kaip topas, šitas CG suskystina spalvoto lako sluoksnį ir padaro tokius baltus dryželius, tarpelius ir kitokio plauko nelygumus. Vienintelis pliusas, kad labai greitai džiūna ir taupiai naudojasi (naudoju tik kaip pagrindą).

Šiandien buvau Nagavitoje, apžiūrėjau Hollandą. Goudos nebeturėjo, bet apžiūrėjus paletėje spalva man nepasirodė nei graži, nei verta dėmesio - gal buteliuke ar ant tikrų nagų kitaip žiūrėtųsi, nes internetiniuose swatchuose tai gražus lakas atrodo.
Dioryte
QUOTE(Murka* @ 2012 10 31, 21:37)

as turiu si ir esu patenkinta. Ir blizgesys geras, ir isdziusta tai labai greitai
user posted image
horos
QUOTE(Dioryte @ 2012 10 31, 22:59)
as turiu si ir esu patenkinta. Ir blizgesys geras, ir isdziusta tai labai greitai
user posted image
*

Ir iki 10ies dienų padeda išlaikyt?
Dioryte
QUOTE(horos @ 2012 11 03, 11:30)
Ir iki 10ies dienų padeda išlaikyt?
*

as ji kaip bespalvi laka lakuoju, ne ant kitos spalvos, o tiesiog ant nago, tai nepasakyciau kad islaiko tas 10 dienu smile.gif vistiek, rankos daug dregmes gauna, tai cia joks neislaikytu tiek smile.gif
illuminated
Gal galit parekomenduot konkrečiai juodą nagų lako spalvą, kuri būtų tikrai kaip tik įmanoma kokybiškesnė? Turiu top coat'ą, bet jis be galo lėtai džiūna man, nors ir yra geras. Loreal lakai nesilaiko man, OPI turiu tik vieną, bet laiko labai vidutiniškai man, o ORLY laikos normaliai, bet noriu ką nors kito išbandyt biggrin.gif Galvoju apie China Glaze, bet pas mus tik Klaipėdos Akropolio Medinėse šukose jų yra (ar klystu?), o ten juodos spalvos nebuvo.
_sala_
QUOTE(illuminated @ 2012 11 08, 20:55)
Gal galit parekomenduot konkrečiai juodą nagų lako spalvą, kuri būtų tikrai kaip tik įmanoma kokybiškesnė? Turiu top coat'ą, bet jis be galo lėtai džiūna man, nors ir yra geras. Loreal lakai nesilaiko man, OPI turiu tik vieną, bet laiko labai vidutiniškai man, o ORLY laikos normaliai, bet noriu ką nors kito išbandyt  biggrin.gif Galvoju apie China Glaze, bet pas mus tik Klaipėdos Akropolio Medinėse šukose jų yra (ar klystu?), o ten juodos spalvos nebuvo.
*

Nagavitoje man rodos dar yra, tik nžn kaip Klaipėdoje. O China glaze juodas nagų lakas - liquid leather. Atrodo tikrai juodas smile.gif
user posted image
Gal dar Zoya pabandykit, atsirado neseniai Baltic Hair parduotuvėse.
Zoya raven ( tik rodos su blizgesiuku)
user posted image
venus*from*mars
gal zinot kur klaipedoj galima rasti tokios spalvos china glaze ar kitos firmos nagu laka?
user posted image
11alpina
Parekomenduokit kokį LT prieinamą laką su geltonais blizgučiais 4u.gif
Dioryte
Gal kam teko toki tureti? smile.gif tamsoje svieciantis nagu lakas bigsmile.gif
user posted image
-Alice-
QUOTE(Dioryte @ 2012 11 14, 09:56)
Gal kam teko toki tureti? smile.gif tamsoje svieciantis nagu lakas  bigsmile.gif
*

o čia šviečia tamsoje ar neoniniame apšvietime?
Dioryte
QUOTE(-Alice- @ 2012 11 15, 12:48)
o čia šviečia tamsoje ar neoniniame apšvietime?
*

manau kad tiesiog tamsoje smile.gif
Ameera
Neoniniam šviesdavo beveik bet koks skaidrus lakas, kiek pamenu, o jei tiesiog tamsoje, tai sakyčiau nematytas dar toks smile.gif
Prietarai
gal patarsit koki purskala ar tepama priemone, kad greitai isdziutu nagu lakas? LT parduotuves netinka..
Ameera
QUOTE(Prietarai @ 2012 11 16, 01:07)
gal patarsit koki purskala ar tepama priemone, kad greitai isdziutu nagu lakas? LT parduotuves netinka..
*

Man labai patiko Nail Tek 10-speed. Kaip aliejukas, lašinasi su pipete po lašą ant nago.
lotta23
QUOTE(Prietarai @ 2012 11 16, 01:07)
*

Alieju!
Paprasta kepimui valgymui ar kūnui ax.gif

Nusilakuojat nagus, po minutes pavilgot vestuvinio žiedo piršta ir tepat (tapnojant) ant nulakuoto nago paviršiaus! Kartojat vėliau ta pati jei reikia.
4u.gif
cindy
O yra skirtumas kuriuo pirštu tepti? biggrin.gif
lotta23
Aha yra mirksiukas.gif

Žiedo pirstas yra pats 'atsargiausias' ir patariamas t.p. akių kremą ir kitus produktus apie akis tepti.

O tepant juo ant nago, 'nesuzeisi' ką tik svieziai uztepto lako!
Balalaika.
Gal galit patarti laką, tokio atspalvio kaip nuotraukoje, kad dengtųsi idealiai, kurio dviejų sluoksnių pilnai užtektų, ir kurį būtų galima įsigyti lietuvoje?
Kiek esu pirkusi nude lakų, visi tragiškai dengiasi, ruožais, baisu žiūrėti. schmoll.gif
Tad patarkit tik tos, kurios turi, ir yra patenkintos dengimu. Būsiu dėkinga
user posted image
Zhaltvyksle
QUOTE(Balalaika. @ 2012 11 22, 00:29)
Gal galit patarti laką, tokio atspalvio kaip nuotraukoje, kad dengtųsi idealiai, kurio dviejų sluoksnių pilnai užtektų, ir kurį būtų galima įsigyti lietuvoje?
Kiek esu pirkusi nude lakų, visi tragiškai dengiasi, ruožais, baisu žiūrėti.  schmoll.gif
Tad patarkit tik tos, kurios turi, ir yra patenkintos dengimu. Būsiu dėkinga
*

Loreal Macaron noisette
Dengiasi gerai, užtenka dviejų sluoksnių, nėra dryžių. Spalva nude, bet tokia biški į rausvumą ax.gif
Balalaika.
ai turėjau, dengiasi gerai, bet netenkina tai, kad keliem kartam tik nusilakuot užteko, max 5, ta reiškia iki mėnesio laiko. Paskui jau ir labai sunkiai pasikabina, ir lyg patirštėjo. Bet va dengimasis tikrai superinis.
someday...
QUOTE(Murka* @ 2012 10 31, 21:37)
*

Aš turejau INM looks wet, man lb patiko!
Zhaltvyksle
QUOTE(Balalaika. @ 2012 11 22, 12:14)
ai turėjau, dengiasi gerai, bet netenkina tai, kad keliem kartam tik nusilakuot užteko, max 5, ta reiškia iki mėnesio laiko. Paskui jau ir labai sunkiai pasikabina, ir lyg patirštėjo. Bet va dengimasis tikrai superinis.
*

drinks_cheers.gif teisybė, užtenka tai trumpam. Bet man tai ne 5, o kokiai 10 kartų užteks.
Malena
Balalaika, o tau OPI "Tickle My France Y" netinka? Dengiasi ruoželiais, bet ant nago išsilygina ir išdžiūsta gražiai. Aš be jokiu pagrindų tepu tiesiai ant nago vieną arba du sluoksnius. Pigmentacijai tai OPI nieko neprikiši thumbup.gif
Balalaika.
QUOTE(Malena @ 2012 11 22, 16:22)
Balalaika, o tau OPI "Tickle My France Y" netinka? Dengiasi ruoželiais, bet ant nago išsilygina ir išdžiūsta gražiai. Aš be jokiu pagrindų tepu tiesiai ant nago vieną arba du sluoksnius. Pigmentacijai tai OPI nieko neprikiši thumbup.gif
*

nu ryt nueisiu į Nagavitą, pasižiūrėsiu kaip ten realiai ta spalva, nes internete kiek swach'ų žiūrėjau, tai daug kur tokia papilkėjus atrodo, arba pernelyg ruda, nesuprasi kokia ten ta tikroji spalva.
mimi88
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 11 22, 12:00)
drinks_cheers.gif teisybė, užtenka tai trumpam. Bet man tai ne 5, o kokiai 10 kartų užteks.
*

drinks_cheers.gif bet man tai tas patin ka nes iki siol nei vieno lako nesu pabaigusi iki galo biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.