Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

QUOTE(Realybe @ 2012 09 07, 22:03)
man tai geriausiai laikosi nauji lorealio lakai su geliu. Turiu ir raudona,dvi savaites vaiksciojau thumbup.gif

jam reikia lempos ar nea? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Future-bride @ 2012 09 08, 23:00)
jam reikia lempos ar nea?  g.gif

Ne, tai kaip paprasti nagų lakai smile.gif
Atsakyti
Negaliu atsižiūrėti nauja OPI nagų lakų kolekcija, skirta Džeimso Bondo 50osioms metinėms wub.gif Visų norėčiau...
user posted image
user posted image
user posted image
Laaabai gražios raudonos...
Atsakyti
O man nė viena nepatiko blush2.gif Nebent kelios spalvos iš bėdos ax.gif
Atsakyti
kur perkate nagu lakus stampavimui? (isskyrus konad) jei turite pardavimui , i az
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2012 09 07, 21:03)
man tai geriausiai laikosi nauji lorealio lakai su geliu. Turiu ir raudona,dvi savaites vaiksciojau thumbup.gif

China glaze,OPI
Papildyta:
QUOTE(Gisana @ 2012 07 24, 14:24)
Man asmeniškai China  smile.gif

man irgi china
Papildyta:
QUOTE(_sala_ @ 2012 09 26, 15:06)
Negaliu atsižiūrėti nauja OPI nagų lakų kolekcija, skirta Džeimso Bondo 50osioms metinėms  wub.gif  Visų norėčiau...
user posted image
user posted image
user posted image
Laaabai gražios raudonos...

nu labai jau grazios spalvos, tik naguciu reikia kaip bondo merginu smile.gif
Atsakyti
Wawawywa, ką Seche išleido bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 28 rugsėjo 2012 - 15:51
Man geriausi OPI lakai. Bet mano pasirinkima visada lemia ir pats lako teptukas. OPI laku teptukas man labai patinka - plokscias ir platus. Per du kartus gali nagoplokstele nulakuoti. Turiu ir China Glaze laku ne viena. Bet kai lakuoju, skirtumas akivaizdus, teptukas plonas, reikia kelis kartus dengti. Man nepatinka. Aisku, galima isigyti profo teptuka, skirta lakavimui...
O del laikimosi, tai man ir OPI ir China Glaze laiko gerai. Ne maziau svarbu, kaip paruostas nagas. Nuo to labai daug priklauso ax.gif Reikia nuimti blizgesi nuo nago ploksteles (labai svarbu), paskui kaip ir priklauso-deti baze. Tada lakuojam. O tada jau virsutini/apsaugini lako sluoksni dedam.
Be to, kadangi dirbu sioj srity (su grozio priemonem profesionalams dirbu), tai galiu pasakyti, kad vieno gamintojo lakas gali skirtingom moterim skirtingai laikytis ax.gif Nes daug kas priklauso nuo pacios moters is nago ploksteles isskiriamo riebaliuko kiekio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 09 28, 16:51)
Wawawywa, ką Seche išleido  bigsmile.gif

bigsmile.gif pirmą kartą matau nagų lakų seriją, kurios beveik visos spalvos pagal mane yra vartotinos. Ypatingai graži ta švelni prie pat pavadinimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 09 28, 16:51)
Wawawywa, ką Seche išleido  bigsmile.gif

[img]http://

bigsmile.gif bigsmile.gif olialia naujiena kokia faina, reiks koki butinai pamegint ateityje rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai gera naujiena is Seche 4u.gif Skaičiau, kad bus 33 spalvos pradžiai. Radau ir kelias foto smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
O kuo ypatingi tie Seche lakai? blush2.gif
Atsakyti