Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

QUOTE(Hiver @ 2013 04 20, 12:11)


apžiūrėjau aukščiau įkeltą paletę ir slideshow nuorodoje, tai man yra labai gražių spalvų bent kelios. Aš tai įsigyčiau tą chameleoninį pilkai-vieletinį. Iš raudonų, tai labai gražios visos, išskyrus tas "ryžai-rudai-bronzines" ar kaip jas pavadinti biggrin.gif Bet gal iš raudonų įsigyčiau tą "Miur-miur..." ir "In the cable..." 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2013 04 24, 18:01)
Pelenes parodoje man atrodo, kad maciau Nagavitos stende smile.gif

Na, šitas jau nelabai ir pagelbės man.. Nagavitos e. shopą išnarsiau skersai išilgai, bet neradau šitos kolekcijos (nebent prastokai man sekasi atsekti pagal tą numeraciją, nes pavadinimų jie nerašo :/)
Atsakyti
ateinu pagirti dior vernis lako, jau trecia savaite nagus lakuoju tik dior lakais tai kazkaip pastebejau kad mano nago plokstele nebe tokia susirietusi - ta prasme mano nagai paauge susisukdavo nuo sausumo ir issitiesdavo tik suslapinus rankas, o dabar jie tokie visada, esu ziauriai patenkinta nes anksciau ir kremais tryniau tuos nagus ir ko nedariau kad tik jie nesisuktu ir drekikliais nagu aliejais tepiau nieks nepadejo o cia savaime smile.gif
Atsakyti
Deborah Lippmann Summer 2013 Mermaids Collection Swatches

Do The Mermaid
user posted image

Mermaid's Kiss
user posted image

Million Dollar Mermaid
user posted image

Visi yra 'Mermaid's Dream' tęsinys (iš 2012)

user posted image
Atsakyti
Visai dailūs blizgesiukai, bet man vis nekyla ranka taip blizgiai lakuotis.
O čia Essie resort 2013 kolekcija wub.gif Atsiprašau jei pasikartosiu
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image

Aš gal parašysiu, ką manau apie Orly Nailtrition.

Pirmiausia bandžiau naudoti pagal instrukciją. Pagal ją, reikia savaitę kas dieną ant nagų užlakuoti po 1-2 lako sluoksnius, po savaitės nusivalyti, po to tą patį pakartoti kitą savaitę. Aš bandžiau lakuoti ant viršaus pirmas 5 dienas, bet po to nusivaliau, nes taip lakuojant šis lakas labai pastorina viršutinį nago sluoksnį, kuris pas mane nusilupa, nes nagai sluoksniuojasi, del to jis tik dar greičiau ir daugiau nusilupo. Jei gerai paaiškinau smile.gif Manau, toks naudojimas tinkamesnis sugadintiems nagams, o ne blogiems iš prigimties, kurių būklę reikia gerinti iš vidaus. Šiaip jis labai gražiai atrodo ant nagų ir blizga.

Dėl to aš jį sugalvojau naudoti kaip base coat, nes jame vis tiek yra naudingų medžiagų. Pastebėjau, kad nagų lakai su juo man laikosi žymiai ilgiau, nei paprastai. Manau, dėl to, kad jis taip sukurtas, kad viršutinis lako sluoksnis labai gerai įsigertų į ankstesnį (nes visą savaitę jį reikia lakuoti ant viršaus). Po savaitės tokio naudojimo, mano nagai pasidarė šiek tiek tvirtesni, ypač tas plonesnis sluoksnis.

Visai nesigailiu nusipirkusi, nes buteliukas gan didelis ir su juo man lakai išsilaiko maždaug 3-4 dienas (anksčiau ilgiausiai ištverdavo 1-2), bet čia su intensyviu vandens naudojimu. Apskritai, juo džiaugiuosi, nors ir nenaudosiu tiksliai pagal instrukciją. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 05 01, 12:48)

Aš gal parašysiu, ką manau apie Orly Nailtrition.

Aciu uz naudinga informacija 4u.gif


Papildyta:
China Glaze vasariniai:

user posted image

Puse laku kremines teksturos, puse gelines

Sun Of A Peach is a bright orange creme
Neon and On and On is a pink creme
Bottom’s Up is a pink-purple creme
That’s Shore Bright is a purple creme
Too Yacht To Handle is a blue-green creme
Highlight Of My Summer is a mint creme
Shell-O is coral pink jelly
You Drive Me Coconuts is a purple panic jelly
Heat Index is a hot pink jelly
Are You Jelly? is a purple jelly
Isle See You Later is a blue jelly
Keepin’ It Teal is a turquoise jelly

user posted image
Atsakyti
Chanel lakai is sios kolekcijos

user posted image

ant nagu
Bel-Argus http://www.weekendra...eview-notd.html
Chanel Azure, ir palyginimas su Dior Samba
http://www.theraevie...657-review.html

Atsakyti
Gal kas galit parekomenduoti kokį gerą top coat'ą, kuris spartintų džiovinimą ir pailgintų nagų lako laikymąsi? Iškart pasakysiu, jog apie Seche Vite TIKRAI žinau, bet jo nenoriu, kadangi na nesu natūralios kosmetikos maniakė, bet šitas tai jau tikrai gąsdina..
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 05 08, 18:23)
Gal kas galit parekomenduoti kokį gerą top coat'ą, kuris spartintų džiovinimą ir pailgintų nagų lako laikymąsi? Iškart pasakysiu, jog apie Seche Vite TIKRAI žinau, bet jo nenoriu, kadangi na nesu natūralios kosmetikos maniakė, bet šitas tai jau tikrai gąsdina..

labas, pabandykit Sally Hansen, man patinka šios priemonės, turiu top coat'ą ir stiprintoją, tai po kelių lakavimų jau nagas sustiprėjęs.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2013 05 08, 20:14)
labas, pabandykit Sally Hansen, man patinka šios priemonės, turiu top coat'ą ir  stiprintoją, tai po kelių lakavimų jau nagas sustiprėjęs.
user posted image

O kur galima šito nusipirkt/kiek kainuoja? Prailgina nagų lako laikymąsi? Nes pas mane tai gan tragiškai laikosi, nesvarbu ar lakas ten koks norfinis, ar koks OPI doh.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 05 08, 21:20)
O kur galima šito nusipirkt/kiek kainuoja? Prailgina nagų lako laikymąsi? Nes pas mane tai gan tragiškai laikosi, nesvarbu ar lakas ten koks norfinis, ar koks OPI  doh.gif

Sarmoj pirkau, kaina tuomet buvo su nuolaida 22 Lt. lyg, bet jie brangesni paprastai apie 40 Lt. Na man išsilaikė apie 1,5 savaitės kažkur, tai sakyčiau neblogai. Na dar žiūrint kiek daug tenka vandeny laikyti, indus plauti ir t.t.

Čia pažiurekit S.Hansen priemonių.
http://www.kruzas.lt...l...-priemonės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Gin**: 08 gegužės 2013 - 23:00