Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

QUOTE(mėlynakė| @ 2013 04 18, 14:17)
Tai kad visi jį žino ir taip smile.gif Vienas is dažniausiai minimų top coat'ų internete. Tik tiek, kad jame yra Tolueno ir jis klasifikuojamas kaip šiek tiek toksiškesnis.  Čia neblogai mergina išanalizuoja. Dar dažnai apie jį minima, kad jis sutraukia nagų laką. Dėl šių priežasčių aš jo vis dar nenoriu išbandyti.

Na, forume yra man labai daug idomiu temu, o ju visu negaliu perskaityti, todel nezinau apie ka buvo daug diskutuojama. Sorry, kad pasikartojau mirksiukas.gif
O ka reiskia sutraukia laka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limni @ 2013 04 18, 14:21)
Na, forume yra man labai daug idomiu temu, o ju visu negaliu perskaityti, todel nezinau apie ka buvo daug diskutuojama. Sorry, kad pasikartojau  mirksiukas.gif
O ka reiskia sutraukia laka?  g.gif

Shrinkage yra, kai top coat'as daugiau ar mažiau atitraukia nagų laką nuo viršaus.

Maždaug taip, čia ir buvo naudotas SV. Gali būti, kad tik vos matosi, ne taip kaip čia rolleyes.gif

user posted image

Nuotrauka iš čia.
Atsakyti
Artėjančio rudens Opi rudens kolekcija-San Francisko
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 04 18, 14:55)
Shrinkage yra, kai top coat'as daugiau ar mažiau atitraukia nagų laką nuo viršaus.

Maždaug taip, čia ir buvo naudotas SV. Gali būti, kad tik vos matosi, ne taip kaip čia  rolleyes.gif


Geras, niekada tokio dalyko nepastebejau ant savo nagu g.gif Gal dar nuo lako priklauso mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2013 04 19, 10:23)
Artėjančio rudens Opi rudens kolekcija-San Francisko

Aš kaip tik norėjau tamsaus sidabrinio, labai gražus tas 'Haven't The Foggiest' heart.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 04 18, 13:17)
Tai kad visi jį žino ir taip smile.gif Vienas is dažniausiai minimų top coat'ų internete. Tik tiek, kad jame yra Tolueno ir jis klasifikuojamas kaip šiek tiek toksiškesnis.  Čia neblogai mergina išanalizuoja. Dar dažnai apie jį minima, kad jis sutraukia nagų laką. Dėl šių priežasčių aš jo vis dar nenoriu išbandyti.

Na taip, kvapelis jo tikrai toksinis doh.gif Anksčiau neitariau, bet dabar galvoju, gal tai jo kalte, kad nagai labai nusilpo, niekada taip nesisluoksniavo kaip dabar doh.gif Anksčiau kartais sluoksniavosi, pagerdavau vitaminu ir nagu bukle gerejo, bet dabar ir vitaminai padeda. doh.gif Nors man nagu lako jis nesutraukia ir savo darba puikiai atlieka, greitai džiovina, gražiai blizga ant nagu, bet matyt teks ji mesti lauk dėl tos toksines medžiagos doh.gif

Esu patenkinta KIKO nagu lakais. Kaina gera, spalvu pasirinkimas didelis, laikosi gerai ir svarbiausia laaabai pigmentuoti, nežinau ar visos spalvos, kol kas nusipirkau tik 2 spalvas ir tos dvi labai pigmentuotos, užtenka 1 sluoksnio. Butinai pirksiu dar.
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2013 04 19, 09:23)
Artėjančio rudens Opi rudens kolekcija
San Francisko

user posted image

thumbup.gif As juos uzvakar irgi pastebejau, buvo mintis det i OPI tema, bet pagalvojau kad susilaikysiu dar kazkaip pavasaris... biggrin.gif Bet tada gal einu idesiu.
Siaip, grazios spalvos laukia rudeni 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 19, 13:11)
Siaip, grazios spalvos laukia rudeni 4u.gif  wub.gif


daug raudonų atspalvių g.gif
Atsakyti
Peace&Love&OPI wub.gif wub.gif wub.gif
Reiks griebt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 04 19, 11:14)
Aš kaip tik norėjau tamsaus sidabrinio, labai gražus tas 'Haven't The Foggiest'  heart.gif

Grazus, drinks_cheers.gif Pas OPI jau buvo panasus Sveicariskoje kolekcijoje (atrodo 2010 rudens)

QUOTE(-Alice- @ 2013 04 19, 19:18)
daug raudonų atspalvių  g.gif

Aha, lygiai puse raudonu ir bordo.

QUOTE(smaggiuke @ 2013 04 20, 09:17)
Peace&Love&OPI  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Reiks griebt  bigsmile.gif

Jis toks chameleonas tarp zalios ir violetines paziurekit slideshow cia: http://imabeautygeek...allwinter-2013/

Man atrodo tas melynas Keeping Suzi At Bay bus grazus, itariu jis gelines teksturos tai atrodys kaip spalvotas stiklas ant nagu. wub.gif
Labai idomus karamelinis atspalvis A-Piers To Be Tan idomu bus paziuret ant nagu.
Incognito In Sausalito efektingai turetu ziuretis, aisku kas megsta pusiau juodus lakus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 20 balandžio 2013 - 12:18
Merginos, nežinot ar nėra pas mus LT dar China Glaze Hologlam kolekcijos?
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 04 24, 11:20)
Merginos, nežinot ar nėra pas mus LT dar China Glaze Hologlam kolekcijos?

Pelenes parodoje man atrodo, kad maciau Nagavitos stende smile.gif
Atsakyti