Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

QUOTE(damke11 @ 2012 08 23, 18:59)
vakar uz ausu uzkliuvo , ziniu metu, viceministres komentaras apie PET veikima. T.y - tiriamajam i vena bus suleidziamas gliukozes tirpalas su radiaktyviom daleles, tokiu budu onkologines lasteles, susurbusios gliukoze, pasisavins sau ir minetas daleles, kurios PET tyrimo metu bus matomos. Gal apsirikau  g.gif bet perziuredama  sprendima del sio tyrimo apmokejimo, kruties vezio sifro nepastebejau t.y C50...  blink.gif


todėl, kad jį tikslinga atlikinėt, kai yra išplitimas prie krūties vėžio, senesnėse temose liko Adis žinutės apie tai, ji vyko į Lenkiją, kol nebuvo liga išplitus tai nebuvo tikslo, reiktų daug pasiskaityti, bet kiek esu anksčiau skaičius, tai daryčiau tokias išvadas ( skaičiau ne lietuvišką info), čia kaip su tais vaistais va atrado harmoninę terapija, ji yra ir hematologijoj, deja taikoma tik esant tam tikrai ligos kombinacijai, kaip ir prie krūtų, kai her teigiamas ar neigiamas, taip ir su šiuo tyrimu, yra ligos kuriom tai tikrai reikalinga ir kurioms tinka ir kiti būdai.
Atsakyti
[quote=SVETA K.,2012 08 23, 19:12]
[/quote]
Man nuo koju visi nagai buvo nukrite,o ant ranku kazkiek buo like,ar du ar trys,jau nepamenu,labai buvo nemalonu,pradzioje net issigandau,bet nieko,pripratau,greit ataugo.
[/quote]

O po kurios chemijos taip atsitiko? Nesinorėtų, kad praėjus visas buvo kaip ir gerai, o paskutinioji parodytų visus savo šalutinius poveikius. Jau dvi sav praėjo nuo paskutinės....
Visgi su kalciu po taxotere kažkas negerai - nors aš Grybo gatvej po chemijų pasidariau Ca kiekį, rodė, jog normoj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 23 rugpjūčio 2012 - 19:58
QUOTE(willow @ 2012 08 23, 21:55)

O po kurios chemijos taip atsitiko? Nesinorėtų, kad praėjus visas buvo kaip ir gerai, o paskutinioji parodytų visus savo šalutinius poveikius. Jau dvi sav praėjo nuo paskutinės....
Visgi su kalciu po taxotere kažkas negerai - nors aš Grybo gatvej po chemijų pasidariau Ca kiekį, rodė, jog normoj

Man taip atsitiko jau po paskutines chemijos
Atsakyti
Na, dėl nagų tai aš irgi buvau girdėjusi, kad kaikam nukrenta. Man po chemijos jie buvo labai trapūs ir silpni, o dabar tai tikros kanopos. thumbup.gif Kažkas netgi klausė ar čia aš juos prisiklijavusi ar savus užsiauginusi. Matyt, reikia truputį laiko ir viskas bus gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 08 23, 20:00)
Man taip atsitiko jau po paskutines chemijos

Na va, ko aš ir bijau...
Merginos, kaip jūs žiūrite į www.oncoforum.ru? Perskaičiau štai tokį Berzojaus patarimą: Осень-зима кальций с витамином Д нужен всем женщинам. После лечения РМЖ - 800 ед витамина Д в сутки.
Man skeptiškai apie tai atsakė: nuo tokio kiekio taxotere jokio kalcio negali kritiškai sumažėt (tyrimai kaip ir parodė tai), o apie D vit net neatsakė. na dar turiu laiko pagalvot per radioterapiją, bet ką daryt? Pas ką dar būtų galima pasikonsultuot? Pas J. Ruolią?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 23 rugpjūčio 2012 - 20:30

labas. neseniai pati su tokia pat problema blaskiausi po parduotuves. viskas puikiausiai issisprende, kai Klaipedos turguj sestadieni pastebejau man reikalinga iskaba. butinai apsilankyk, ten puiki kirpeja Tau parinks kas labiausiai tinka. dar galiu parasyti jos telef nr. 860898126, 860505753 ....nes dave vizitine, jei kartais kokiu klausimu iskiltu. priderino puikiai, retai kas itaria, kad cia ne mano plaukuciai.
[/quote]
Ačiū damke11 4u.gif . Susiskambinau ir trečiadienį važiuosiu laimės ieškoti. Neįsivaizduoju kur tas turgus, bet tikrai rasiu.
Atsakyti
Jei po chemijos galva skauda, ar bet kokius vaistus galima gerti? Pvz. iburufeną?
Ar bandyti nieko negerti?
Papildyta:
ibuprufeną
Atsakyti
QUOTE(Druida @ 2012 08 24, 17:08)
Jei po chemijos galva skauda, ar bet kokius vaistus galima gerti? Pvz. iburufeną?
Ar bandyti nieko negerti?
Papildyta:
ibuprufeną

labukas.kokia chemija dabar gavai?ar lengvai pernesei?del galvos skausmo tai nezinau ka patart nes paciai neskaudejo,bet turbut kad galima isgert vaistu jeigu jau labai skauda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 08 24, 19:58)
labukas.kokia chemija dabar gavai?ar lengvai pernesei?del galvos skausmo tai nezinau ka patart nes paciai neskaudejo,bet turbut kad galima isgert vaistu jeigu jau labai skauda verysad.gif

Labas. Čia trečiadienį pirmą kartą gavau. Ten trijų rūšių vaistai buvo + nuo pykinimo, bet neįsidėmėjau pavadinimų. Žinau tik, kad viena raudoną. Šiek tiek pykina, skauduliuoja galva, silpna, bet jau dabar bijau, kad po sekančių bus daug blogiau verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės. Atsiprašau kad įsibroviau bet labai reikia bent trumpo paaiškinimo. Kas yra raudona chemija? Čia ji labai stipri ar kokia? Sužinojau kad mylimai giminaitei krūties vėžys ir kad šiandien pradėjo tos chemijos kursą. Tikrai jai neskambinsiu ir neklausinėsiu bet bandau kažkaip susigaudyt situacijoj... Esu šoke... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2012 08 24, 20:14)
Sveikutės. Atsiprašau kad įsibroviau bet labai reikia bent trumpo paaiškinimo. Kas yra raudona chemija? Čia ji labai stipri ar kokia? Sužinojau kad mylimai giminaitei krūties vėžys ir kad šiandien pradėjo tos chemijos kursą. Tikrai jai neskambinsiu ir neklausinėsiu bet bandau kažkaip susigaudyt situacijoj... Esu šoke... unsure.gif

Esu gavusi "raudonąją" pagal schemą FAC:
Fluorouracili
Doxorubicini.
Cyclophosphamidi
Jei neklystu , CAF irgi raudona, tik lašinimo seka kita, ir koncentracijos.
Jei giminaitė artima, tai gal ir galėtumėt pakalbėti, paskambinti, gal pagalbos reikia. Nebėkit kaip nuo raupsuotosios....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 24 rugpjūčio 2012 - 21:07
QUOTE(willow @ 2012 08 23, 21:27)
Na va, ko aš ir bijau...
Merginos, kaip jūs žiūrite į  www.oncoforum.ru? Perskaičiau štai tokį Berzojaus patarimą: Осень-зима кальций с витамином Д нужен всем женщинам. После лечения РМЖ - 800 ед витамина Д в сутки.
Man skeptiškai apie tai atsakė: nuo tokio kiekio taxotere jokio kalcio negali kritiškai sumažėt (tyrimai kaip ir parodė tai), o apie D vit net neatsakė. na dar turiu laiko pagalvot per radioterapiją, bet ką daryt? Pas ką dar būtų galima pasikonsultuot? Pas J. Ruolią?


Man chemoterapeute irgi liepe vit D naudoti. Saltuoju metu laiku geriau po 3 zirnelius (nepamenu tikslios dozes), veliau - po 1. Vasara negeriau, bet dabar vel pradesiu. Pastaruoju metu teko daug informacijos gauti apie vit D. Tai kad jis lb. svarbus onkologiniu ligoniu gydyme jau patvirtinta. Bet blogiausia yra tai, kad Lietuvoje tiriant vit D kieki, norma yra tik vos ne vienam is desimties. Arba norma uzkelta iki nerealiu aukstumu, arba is tiesu tragiska situacija ir to vitamino reikia papildomai is kazkur gauti g.gif

O nagai man abieju chemiju metu buvo kaip vanago - juokiausi, kad galiu duona raikyti lotuliukas.gif Dabar - vel normalus thumbup.gif

Is stiklo, palaikykit giminaite. Ziauriai tos pagalbos reikia. Nors pasidomekit, kaip laikosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 24 rugpjūčio 2012 - 21:23