Įkraunama...
Įkraunama...

L'oreal professional

Sveiki 4u.gif gal kas naudojat si brenda? Kokie atsiliepimai?
user posted image
user posted image
user posted image

linija asostimento
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=672340
Atsakyti
thumbup.gif man pacios geriausios priemones ,ypac absolute repair linija , puikiai atstato pazeistus plaukus, maitina, atgaivina, sugrazina dregme, plaukai slysta tarp pirstu, ir aliejukai plauku galams labai geri , dabar turiu ta nauja mystic wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 07 01, 21:36)



sioje temoje manau saunu butu padiskutuoti apie profesonalias plauku prieziuros priemones. Jusu pateiktoje nuorodoje diskusija vyksta labiau apie dekoratyvine kosmetika-bendra tema 4u.gif
Papildyta:
Mane pacia labiausiai suintrigavo ju nauja linija. Be parabenu,silikonu ir t.t. su makadamiju aliejais:)

L'oreal Professionnel natūrali, ekologiška kosmetika sudaro: šampūnai, kaukės, aliejus plaukams.
user posted image
isbandziau sia kauke. Patiko. Bet efektingesne buvo turbut ta geltona kauke. Bet ir sita lb gera thumbup.gif

gal kas bandet kauke su kakava? ar glotinancia?
user posted image

user posted image

daugiau eko gaminiu
Atsakyti


ar cia man tiktai taip,bet loreal eko linija be silikonu geresne nei produktai su silikonais? g.gif
Atsakyti
Gal kas kaukes sudety nurasytu cia, is tos eko serijos? Noris pasiziuret, kas ten prideta 4u.gif
Atsakyti
loreal kaukes sudetis su makadamijom raso:aqua/water,cetearyl/paraffinum liquidum/mineral oil,dipalmitoyehyl hydroxyethlmonium methosulfate,cetyl esters,cetrimonium chloride, macadamia ternifolia seed oil, caprlyl glycol,citric acid,linalool,caramel,parfum/fragrance.

kas ten zino, gal su tais parabenais ir silikonais ir kenkia, o su pakaitinem medziagom gal 10 kart kenksmingiau nei su jais? lotuliukas.gif mokslas tu pakaitiniu ekologisku medziagu pilnai dar neistyre?
Atsakyti
as isbandziau Sampuna su makadamijomis ir ta kita, kur rudas buteliukas, persvieciamas.

tai sampunas su makadamijomis labai patiko:) Svelnus, neagresyvus, neissausina, neputoja, kvapas malonus. Mano plaukai labai ilgi, sausi, stori, tankus ir like pustis.

O tas rudo buteliuko sampunas - paliko ne toki gera ispudi, bet irgi tikrai neblogas.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 06, 13:02)
loreal kaukes sudetis su makadamijom raso:aqua/water,cetearyl/paraffinum liquidum/mineral oil,dipalmitoyehyl hydroxyethlmonium methosulfate,cetyl esters,cetrimonium chloride, macadamia ternifolia seed oil, caprlyl glycol,citric acid,linalool,caramel,parfum/fragrance.

kas ten zino, gal su tais parabenais ir silikonais ir kenkia, o su pakaitinem medziagom gal 10 kart kenksmingiau nei su jais? lotuliukas.gif  mokslas tu pakaitiniu ekologisku medziagu pilnai dar neistyre?


Kad ne tik tie parabenai ir silikonai, kur tie aliejai visi dar, sulfatai ir t.t. Sudetis ne kazka aisku, nesitikejau visiskai naturalaus smile.gif Man nepatinka, kad kosmetika vadinama eko, kai tie aliejai macadamios sudaro mazaja daly tik schmoll.gif Plius taip, eko kosmetika irgi alergizuoja, gi stiprus ekstraktai ten smile.gif Esu turejus krema su lino ekstraktais, tai vaje vaje kokia grazi buvau biggrin.gif
Kalbant y tema - VitaminoColor linija nepatiko, nes pleiskanu daug atsirado.
Esu bandziusi sampuna su spalva, beige atspalvio - neblogai palaiko sviesia spalva.
Absolut Repair - nebloga, bet labiau patiko Intense Repair. Patiko sampunas zaliam buteliuke riebiems plaukams. Lumino Contrast aliejukas patiko, Shine Blonde nebloga linija. Ir aisku dazai buvo vieni mylimiausiu ilga laika smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 06 liepos 2012 - 23:02

baisiausi tai parabenai sudety 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mane taip pat domina loreal profesional plauku priemones,ar vertos demesio? labiausiai mano megstamos priemones joico,kazkaip sunaudoju iki galo o tigi vis kazkas lieka nebenaudojama. Beja pas mus nerandu loreal ever sleek,turbut net nera,jenifer lopez reklamuoja,amerikoj buvau nusipirkus kauke,bet cia net neprofesionali linija,na zinokit kokybes net nenupasakociau,toli grazu iki musu parduotuviniu sampunu..
Atsakyti
Gal galite pasidalinti, kur perkates Loreal Professional? Nes anksciau pirkdavau pas savo kirpeja, o dabar ji naudoja Matrix, bet man labai patiko Loreal, tad basibaigus manajam buteliukui, noriu isigyti nauja...
Atsakyti