Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems

manieji biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
labamba, labai grazus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ir tokie tvirti, standus atrodo, tikri batai, veltinukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 12 15, 10:51)
labamba, labai grazus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif ir tokie tvirti, standus atrodo, tikri batai, veltinukai  wub.gif

aciu,stori ir standus jie gaunas del savo rasto 4u.gif
Atsakyti
Labai faini nerti batukai, bet sakykit, iš praktiškos pusės, ar patogu, pvz. mažiems lelyčiams nertus batukus dėt, kurie va būtent tokie standūs gaunasi? Nes mat nėrus ir aš esu tokius kaubojinukus, nu ir tokie jau man standus gavos (aš ir apskritai taip postandžiai neriu), gražu tai gražu, bet užmaut net nebuvau užmovus, nes man per kieta, nepatogu, sunkiai lenda.. Daug patogiau megzti, nes jie tampos kiek tik nori, o tos kojytes dar kai makaluojas, spardos į visus šonus, tai daug paprasčiau... Ar čia tik man taip.... g.gif blush2.gif
Na čia aišku ne esmė.. smile.gif Tik mano pamastymai.... Geriau, mažiau šnekėjus, pasirodau su krūva mažyčių vilnonų kojinyčių. smile.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vilnos darbeliai mūsų mažyliui:

user posted image user posted image

Atsakyti
neradau atskiros temsos blauzdinems, tai cia pasigirsiu smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2012 12 20, 16:52)
neradau atskiros temsos blauzdinems, tai cia pasigirsiu smile.gif

kaip suprantu cia blauzdinukes ar ne g.gif siaip tokia temele yra bet vistiek grazus darbelis kad ir cia parodytas smile.gif
Atsakyti
Naujausios: wink.gif

user posted image
Atsakyti
Nunėriau tapukus sesei. Dydis 41 smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2012 12 22, 18:30)
Nunėriau tapukus sesei. Dydis 41 smile.gif

thumbup.gif Turėtų labai dailiai ant kojos atrodyti.

Dažniausiai niekas neatsako, bet vis tiek paklausiu - iš ko darei padus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2012 12 22, 19:30)
Nunėriau tapukus sesei. Dydis 41 smile.gif
user posted image


Sveika , padas kiek suprantu cia tas vidpadis kur i batus dedamas ? Kaip skylutes padarot pirmai eilei nerti ?
Beja su sventem smile.gif
Atsakyti