Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems

Su šventėm visas!!!
Padus pirkau turguje. 2 Lt kainuoja. Pirmai eilei skylutes dariau su virbalu, maždaug kas 3-4 mm dūriau. Vargas. Patogiau būtų ylą turėti.
Atsakyti
nezinau ar LT yra,bet IRL pirkau adatu rinkini ir ten buvo tokia lenkta adata batsiuvio tai su ja labai patogu tas skyles padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2012 12 25, 14:50)
Su šventėm visas!!!
Padus pirkau turguje. 2 Lt kainuoja. Pirmai eilei skylutes dariau su virbalu, maždaug kas 3-4 mm dūriau. Vargas. Patogiau būtų ylą turėti.

Ačiū! (Ko gero prisiruošiu ir aš pabandyti ax.gif )

Su šventėm visas 4u.gif
Atsakyti
Su sventemis mielosios mezgejos ir nerejos smile.gif
Pasirodau ir as ka buvau nunarpliojus savo angeleliui,jau spejom ir issaugti, nes gimem ilgapedziai, arba mamyte labai jau mini numezge smile.gif
user posted image
Papildyta:
ir dar vienos
user posted image
Atsakyti
Mano pries pora savaiciu nerti batukai (ant foto parasytas tikrasis mano vardas blush2.gif )

user posted image
Atsakyti
Carollina Pagal kokia schemyte nerete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2012 12 27, 22:13)
Carollina Pagal kokia schemyte nerete?  4u.gif



Paduka ir iki nariuku neriau is galvos.. du padukus nuneriau, juos paskui susiuvau kartu..veliau neriau 'apkabinamais' stulpeliais, tiksliau kas antra: vienas normalus stulpelis su 1 uzmetimu, kitas apkabinamas stulpelis su 1 uzmetimu. O virsus tai jau cia tu populiariuju lapeliu (uzmirsau kaip vadinasi tiksliai). Sioje temoje pavarciau pora puslapiu atgal maciau merginos jau nerusios siuo rastu. FB priklausau grupei 'auksarankes lietuvaites' - ten issaugotos visos tu lapeliu schemutes ir pan.
Dar aisku iveriau raistelius, kad nenusispardytu mazylis. Ir aisku visa grozi batuku duoda vaikiskas svelnus siuliukas ALIZE firmos. Realiai tai ten tikrai paprasta nunerti. Sekmes kuryboje smile.gif
Atsakyti
kojinytes dovanu buvo po kaledine eglute smile.gif labai patenkinta seimininke jas gavus smile.gif ir kuo tik dziaugiuosi smile.gif
user posted image
Atsakyti
Nu jo..... net seile nutyso i sitoki grozi beziurint. Tikrai verta demesio kaledine dovana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 12 28, 12:38)
Nu jo..... net seile nutyso i sitoki grozi beziurint. Tikrai verta demesio kaledine dovana  wub.gif

aciu, cia tik dalis buvo kaledines dovanos, dar yra salikas snoodukas ir kepure smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 12 28, 12:27)




Superines kojinytes thumbup.gif
Atsakyti
Labai fainuoliškos kojininės thumbup.gif mielai apsimaučiau biggrin.gif
Atsakyti