Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios priemonės pažeistiems plaukams

sveiki 4u.gif jusu geriausias penketukas priemoniu kurios geriausiai pagal jus atgaivina plauka 4u.gif
Papildyta:
mano mylimiausias penketukas wub.gif

1.macadamia oil (grynas)
user posted image

2.loreal su macadamijom
user posted image

3.loreal kauke
user posted image

4 keune sleek shine
user posted image

5l'oreal intense repair
user posted image
Atsakyti
user posted image
Kaaral kauke su biciu motineles pieneliu, 500ml apie 34lt
pač stiprus tonizuojamasis kompleksas labai pažeistiems plaukams. Bičių pienelis ir daugiau nei 110 aktyvių sudedamųjų dalių (aminorūgštys, proteinai, polivitaminų kompleksas ir kt.) padeda atgaivinti net ir labiausiai pažeistus plaukus. Lengvai nuplaunama vandeniu ir neapsunkina plaukų.

user posted image
12 ampuliu po 10ml apie 75lt
Atgaivina net ir labai pažeistus plaukus. Giliai įsiskverbia į plaukų struktūrą. Unikali daugiaspiritinė formulė garantuoja puikų rezultatą, jau po pirmojo panaudojimo plaukai tampa pastebimai gyvesni ir geriau prižiūrėti, o po 3 ir daugiau kartų igauna itin sveiką išvaizdą. Ekonomiškas. Sukuria termoefektą, putoja, kas palengvina priemonės paskirstymą ant ilgų plaukų, bei prasiskverbimą gilyn į plauką. Neišplauna iš plauko spalvos pigmento, todėl puikiai tinka net dažytų ir chemiškai paveiktų plaukų priežiūrai. Nuolat naudojant šį losjoną, pasiekiamas stiprus atkuriamasis efektas. Šį losjoną (~1/2 ampulės) galima įpilti į gaminamų dažų masę silpnų ir pažeistų plaukų dažymui, taip plaukas papildomai gaus drėgmės bei bus apsaugotas. Losjoną reiktų ipilti į paruoštą masę prieš pat dažymo procesą, masę gerai išmaišyti. Geriausias rezultatas bus pasiekiamas maišant losjoną ir dažant plaukus KAARAL dažais. Naudojimas: losjonu tepami drėgni, švarūs plaukai. Susidariusios putos tolygiai paskirstomos iki pat galiukų. Paliekama 3 minutėms ir nuskalaujama vandeniu. Stipresnio efekto galite pasiekti išteptus plaukus 5 minutes palaikę apvyniotus specialiu audeklu iš mikrofibros.

user posted image
Reale sampunas ir kondicionerius be sulfatu,be parabenu, 250ml-apie 30lt

user posted image
Baco serumas 115ml apie 59lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beautyland: 31 liepos 2012 - 08:48
pasisakykit koks jusu pats geriausias plauku priemoniu 5-tukas 4u.gif visgi lb idomu suzonot bigsmile.gif
Atsakyti
sunku pasakyt, nes aš pvz nuolat keičiu priemones, būna, kad antrą kartą perku tą pačią priemonę, bet trečią jau nebe. schmoll.gif Su kremais, kai kuriom dekoratyvinės kosmetikos priemonėm esu susidraugavusi tiek, kad nekeičiu jau labai ilgą laiką, ir nekeisiu ko gero ateinančius 5 metus. Bet plaukų priemonės kažkaip ima nebetikti, atsibosta, norisi vis ką naujo išbandyti.
Atsakyti
as tai irgi kol kas neatradau kazkokios stebuklingos priemones savo plaukams.brangios priemones daznai nuvilia, o toki kaip atradima del kainos ir kokybes gal isskirciau gaia kauke, tikrai galiu lyginti su brangesnem kaukem,efektas tas pats,tai kam permoketi smile.gif
Atsakyti
Paieskos tesiamos, wauuuuuuuuuuuuuuuuuuu dar nebuvo, nors bandziau nemazai. ax.gif
Atsakyti
as irgi nuolatinese paieskose..iki siol gal geriausia ispudi mano plaukams paliko JMO neroliu detangleris, Cutrin My code cashmere care kondicionierius, macadamia kauke... g.gif bet tokio super penketuko neturiu, visada pabaigiu buteliuka ir jau dairausi kazko naujo tai gal man ir neiseitu tureti kazkokiu priemoniu favoriciu nes megstu bandyti ir atrasti vis kazka naujo rolleyes.gif
Atsakyti
Kelios priemonės yra mano stipriai pamėgtos, šiam momentui tai:

Schwarzkopf plaukų kaukė
user posted image


Schwarzkopf purškiamas, nenuplaunamas kondicionierius
user posted image

Indola plaukų purškiklis su keratinu
user posted image

Kerastase Chroma Richie aliejukas. Bandžiau ir kitus Kerastase aliejukus, bet šis pasirodė mano plaukams tinkamiausias.
user posted image

Kerastase Serum Nuit naktinis kremas plaukams
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 08 30, 15:57)
Kerastase Serum Nuit naktinis kremas plaukams

Gal galėtum apie šio poveikį plačiau papasakoti? 4u.gif
Atsakyti
1. Joico color endure sampunas ir balzamas
user posted image first.gif
2. aliejus plaukams Brelil bio treatment
user posted image
3.Milk shake ampules
user posted image
4.Milk shake plauku dazai
5.dar neatradau biggrin.gif
Atsakyti
agnite, domina Indola plauku purskiklis - kuo ypatingas? 4u.gif Moisture kick purskiklis nuostabus kiek pamenu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2012 08 31, 09:03)
Gal galėtum apie šio poveikį plačiau papasakoti? 4u.gif

Poveikis toks, kad plaukai lieka nesuriebinti, švelnūs, žvilgus, lengvai šukuojami smile.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 31, 10:43)
agnite, domina Indola plauku purskiklis - kuo ypatingas? 4u.gif  Moisture kick purskiklis nuostabus kiek pamenu thumbup.gif

Juo purškiu drėgnus plaukus, pakaitom su Moisture Kick purškikliu smile.gif Indola sunkesnis, riebesnis, bet sausiems galams, šviesintam plaukui pats tas smile.gif Išdžiuvę plaukai krenta tiesiai, žvilga ir lengvai šukuojasi, kas man yra labai svarbu. Taip pat ir kvapas patinka, neerzina smile.gif
Produkto kiekis gana didelis, palyginus su tuo, kiek jo reikia, o kaina nedidelė. Nei 10 svarų nesiekia man atrodo. Todėl nesigailiu nusipirkusi, nes savo funkciją atlieka puikiai, su plaukais žymiai lengviau susitvarkyti smile.gif Gal ši priemonė labiau tiktų garbanų savininkėms, bet aš būdama visiška tiesiaplaukė kuo puikiaisiai tai pritaikau sau smile.gif Dar kartą noriu pasakyti, kad mano plaukas šviesintas, galai sausi, šaknys riebios, todėl neliečiant šaknų tepu ir kiek sunkesnes priemones išsausėjusiam plaukui.
Atsakyti