Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasario žieduos paskendęs pasakiškasis Krymas

==============================================================================================================
Mūsų kelionių fotoreportažai:

1. Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

2010 m. maršrutas: Lietuva - Lenkija - Vokietija - Šveicarija - Lichtenšteinas - Prancūzija - Monakas - Italija - Vatikanas - San Marinas - Italija - Austrija (tik pravažiavom blush2.gif) - Vokietija - Čekija (galiu sakyt irgi beveik tik pravažiavom blush2.gif) - Lenkija – Lietuva. Kelionės trukmė - 25 dienos, nuvažiuota - 8400 km.

2009 m. maršrutas: Lietuva - Lenkija - Vokietija - Danija - Švedija - Danija - Vokietija - Olandija - Belgija - Prancūzija - Liuksemburgas - Vokietija - Lenkija - Lietuva. Kelionės trukmė - 18 dienų, nuvažiuota - 7300 km.

2. Sugrįžimas į pasaką arba automobiliu po Europą 2011

2011 m. maršrutas: Lietuva - Lenkija - Čekija - Austrija - Slovėnija - Kroatija - Bosnija ir Hercegovina - Juodkalnija - Albanija - Graikija - Makedonija - Serbija - Vengrija - Slovakija - Lenkija – Lietuva. Kelionės trukmė - 25 dienos, nuvažiuota - 8200 km.

3. Trumputės pasakos arba idėjos šventinių savaitgalių kelionėms

Šventinių savaitgalių kelionės: Praha, Roma... ateity manau bus ir daugiau.... ne tik švenčių, bet ir kelionių lotuliukas.gif
==============================================================================================================

Na, ką gi, nors šiuo metu labai kamuoja "pokelioninė" depresija, laikas ir man pradėt vykdyt seniai duotus pažadus ax.gif Manau, šis fotoreportažas bus labai subjektyvus – mus tiesiog užbūrė Krymas, bet visiškai nereiškia, kad ir kitiems taip turėtų nutikti schmoll.gif Be to, ir pati nesu garantuota, kad apsilankius ten kitu laiku, jis būtų palikęs tokį neišdildomą įspūdį kaip šįkart schmoll.gif Tiesiog, šį pavasarį, fantastiškai gražiu metu, atsidūrėme nuostabiam rojaus kampely wub.gif Na, bet apie viską iš pradžių...
Atsakyti
Bet tikrai jau kokia , atsiverčiau skaityt, o čia tik tiek mažai verysad.gif Noriu dar, ir vaizdų - norėčiau ten grįžti pavasarį kai viskas žydi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 08 04, 20:45)
Bet tikrai jau kokia , atsiverčiau skaityt, o čia tik tiek mažai  verysad.gif Noriu dar, ir vaizdų - norėčiau ten grįžti pavasarį kai viskas žydi  biggrin.gif

Aruna, rašau rašau ax.gif Kadangi Ukrainoj ištiko trumpalaikis nokautas ir sugebėjau ilgą laiką nefotkint, tai dabar turiu nemažai parašyt ax.gif
Papildyta:
...Taip jau atsitiko, kad, vieną niūrią besibaigiančios lietuviškos žiemos dieną klajodama google Earth platybėse , netyčia nuspaudžiau nuotrauką su Krymo vaizdeliu ir tiesiog žaibas smegenis pervėrė doh.gif NORIU TEN yahoo.gif Tokia jau esu... sudarinėjant kelionių maršrutą man didžiausią įtaką daro ne keliautojų atsiliepimai, o visgi nuotraukos blush2.gif Jei užburia koks vaizdelis – visa kita nublanksta – visiškai nekreipiu dėmesio net į neigiamus atsiliepimus apie man patikusią vietą ax.gif Mintis užvaldo tik beprotiškas noras visa tai pamatyt savom akim thumbup.gif Negerų atsiliepimų apie Ukrainą nemažai teko ir perskaityt ir išgirst... Jaučiu prastesnius buvau skaičius tik apie Albaniją, bet juk nepabijojau jos... įtariu kad viskas bus gerai ir su Krymu g.gif Nuvažiuosiu ir susidarysiu SAVO nuomonę thumbup.gif Kalbu vienaskaita, nes kol kas apie savo svajones nesu niekam užsiminus ax.gif Suku galvą kada galėtume išvažiuot g.gif Dažniausiai į pavasarinę kelionę išvykdavom per Velykas, bet šiais metais Velykos gana ankstyvos... Didelė tikimybė, kad ir oras ne koks pasitaikys... Palankiausias metas pasirodo balandžio pabaiga – gegužės pradžia thumbup.gif Ir trumputes atostogas tuo metu visai įmanoma susiorganizuot thumbup.gif Ups, į galvą šauna dar viena mintis – juk mano brangiausiojo gimtadienis kaip tik tuo metu thumbup.gif Kelionė galėtų tapti puikia dovana. Paslapčia skaitau forumus, renku informaciją, nulekiu į knygyną ieškot Ukrainos žemėlapio. Na, nebeištveriu - gana jau vienai gyvent fantazijų pasauly, reikia svajonių „paslaptim“ pasidalint ir su savo vyrais ax.gif Su nerimu širdy per Velykas savo brangiausiajam įteikiu dovaną - vokelį, kuriame lapelis su vienu vieninteliu žodžiu – Krymas 4u.gif Reakcija nustebina – neprisimenu kada taip džiaugsmingai buvo reaguota į mano idėją bigsmile.gif Vasarą važiuosim į Krymą... Nustebinu dar kartą... Na, ne vasarą, už trijų savaičių - per tavo gimtadienį ax.gif Fantastika... be žado abu mano vyrukai – ko jau ko, o tokio siurprizo iš manęs tikrai nesitikėjo... be galo džiaugiasi neužilgo įvyksiančiom netikėtom atostogom thumbup.gif
Brangiausieji džiaugiasi, o mane kamuoja galvos skausmas – jei šią kelionę paverčiau dovana, reikia pasistengti kad ji taptų nepakartojama g.gif Suprantu, kad laiko turim nedaug, tai, sulaukus savo vyrukų pritarimo, nutariu negaišti laiko pakeliui esančiom lankytinom vietom – šįkart užteks tik Krymo... Beje, tai pirmoji tokia mūsų kelionė. Nė karto net Lenkijos nesam pravažiavę ko nors neaplankę, o čia dar didžiulė Ukraina... Bet, ai, visada būna pirmas kartas...kaip nors ištversim dvi dienas monotoniško važiavimo link tikslo ax.gif

Papildyta:
...Pagaliau išaušta ilgai lauktas paskutinysis balandžio penktadienis ax.gif Iki pietų dar kaip ant sparnų praskraidau darbe atlikdama būtiniausius darbus ir... pagaliau... prasideda mini atostogos thumbup.gif Išvažiuojam thumbup.gif Vieninga trijulė su šypsenom veiduos ir virpesiu širdy pasiruošus šturmuot Krymą... Kaip pasiilgom to nuostabaus pažinimo jausmo, miego palapinėse ant jūros kranto (tikimės, kad ir per šią kelionę teks patirti šį malonumą wub.gif ), to beprotiškai nuostabaus pojūčio kai ne žinai, o tik įsivaizduoji ką teks patirti ir išvysti realybėj thumbup.gif Ech, dabar, jau praėjus trims mėnesiams po kelionės rašau, o kūnu srovena šiurpuliukai ir širdis tiesiog dainuoja wub.gif Gera buvo wub.gif

Papildyta:
...Važiuojam važiuojam ... kol tą svajonių rojaus kampelį pasieksim, reikia dar nemažą kelelį įveikt doh.gif Vos ne visą Lietuvą pravažiuojam, ir Lenkiją pakankamai greitai įveikinėjam... visgi penktadienio vakaras... keliai gana tušti thumbup.gif Lenkijoj matos, kad pavasaris gana toli pažengęs – tokio žalumo net grįžę po savaitės namo savo gimtinėj neradom ax.gif Dar buvo slapta mintis stabtelti Liubline, bet ... telieka jis kitam kartui – tikrai nėra jokio noro trankytis po jį tamsoj... Važiuojam toliau... link Zamošč smile.gif Energijos tiek, kad galėtume važiuoti ir dar toliau, bet... nutariam naktį nesitrenkti iki netolies esančios muitinės. Didelė tikimybė kad joj teks praleisti visą naktį, neverta schmoll.gif Ryt laukia ilga kelionė per Ukrainą... noris pailsėti ax.gif Geriau tradiciškai numigsim kelias valandas netoli sienos esančioj degalinėj ir ryte stosim laukt savosios eilės...
Papildyta:
...Muitinė... Nepamenu kurioj šaly muitinėj teko praleisti net keturias valandas ... gal geriau sakyt tik keturias doh.gif Neseniai iš vieno pažystamo teko girdėti, kad Ukrainos pasieny vos ne visą dieną pratūnojo ax.gif Gaila kažkokioj beprasmybėj sugaišto laiko... Eilė nedidėlė, bet juda taip lėėėėėėėėėėėėėėėtai doh.gif doh.gif doh.gif Pasieniečiai neaišku ką veikia... Galu gale šiaip ne taip sulaukiam savosios eilės thumbup.gif Dokumentai tvarkoj, tik atsakius į klausimą kur važiuojam, sukeliam muitininkų ar pasieniečių įtarimą (jau galvojau, kad teks sugaišti dar kokią vieną kitą valandėlę muitininkų draugijoj doh.gif ) – jų reakcija tiesiog išmuša iš vėžių.... Į Krymą...dar ne sezonas... tokiam trumpam laikui....išprotėjot doh.gif Akimirką pagalvojau, gal apsiskaičiavau... gal iki Krymo ne 2000km, o kur kas daugiau g.gif Na, bet negali būti schmoll.gif Galų gale Rava Ruska muitinė šiaip ne taip mus palaimina ir suteikia teisę įvažiuot į Ukrainos teritoriją thumbup.gif
Papildyta:
...Įvažiuojam ir važiuojam toliau Ukraina thumbup.gif Lvovas – Ternopil – Chmelnicki – Vinytca – Uman ax.gif Aruna, labai taikliai esi aprašius šį kelią savo fotoreportaže thumbup.gif Aš ir žodis žodin galėčiau lygiai tą patį pakartot – nors mūsų keliones skiria visas penkmetis, bet... tikrai niekas nepasikeitė... duobė duobę veja – visą laiką turi atidžiai stebėt, kad į kokią kiaurymę neįsimontuotum doh.gif O kur dar daugybė milicijos postų, kelis kart užtaikėm ant nuleisto "šlagbaumo", kai buvo tikrinami visi automobiliai - pamatę mūsų numerius milicininkai tik pamodavo sukt iš eilės ir važiuot kur norėjom thumbup.gif Atvirai pasakius, važiuodama į Ukrainą labiausiai nerimavau dėl milicijos priekabių, bet , kaip suprantu, mums labai pasisekė - jokios neigiamos patirties neteko pasisemt bendraujant su tvarkos sergėtojais thumbup.gif
Papildyta:
Jaučiu daug kam kyla klausimas, kodėl nuvažiuojant rinkomės galbūt patį prasčiausią kelią pasiekti Krymui g.gif Iš tikro šiuo keliu važiavom sąmoningai tam, kad galėtume sugrįžti į praeitį ir pamatyti kaip iš tikro gyvena paprasti Ukrainos gyventojai ax.gif Nors įsivaizdavom ir daugmaž žinojom kas mūsų laukia – ilgai negalėjom savom akim patikėt ax.gif Mus pasitiko tiesiog laike sustojus Ukraina doh.gif Toks jausmas apėmė, kad patekom į kokius 1980 – 1985 metus ax.gif Nors tuo metu buvau tik pradinukė, bet atminty išliko daugybė nuotrupų iš to laikotarpio... Pilnos gatvės senutėlių tarybinių automobilių ax.gif Tarybinės autobusų stotelės su bobulytėm laukiančiom senutėlių autobusų kursuojančių po kaimus ax.gif Parduotuvės... tarybinės parduotuvės kur kiekvienam skyriuj tūno susiraukus pardavėja... gliaudanti saulėgrąžas doh.gif Tokio vaizdelio dar niekur nebuvau mačius.. net baisu tokios paklaust ko ieškai doh.gif Ir dar daugybė visokių smulkmenų - „gazorovkių“ automatai, geltonos giros statinės su tokia pat skania kaip mūsų vaikystėj gira ax.gif Mes abu su vyru kurį laiką praleidom lengvam šoke, o sūneliui viskas taip įdomu thumbup.gif Negali patikėt, kad mūsų vaikystė prabėgo panašioj aplinkoj...
Papildyta:
Tas, nelabai tikėtas sugrįžimas praeitin paveikė mane tiek, kad buvau užmiršus apie fotoaparato egzistavimą blush2.gif Labai gaila, neturiu nei vieno kadro, kuriuo galėčiau patvirtint tai, ką dabar aprašiau ax.gif Na,bet ką padarysi... visgi mūsų kelionės tikslas ne Ukraina, o Krymas thumbup.gif
Važiuojam toliau – palengva sugrįžtam į dabartį thumbup.gif Užvaldo noras kuo greičiau išsivirti kavos – gal Ukrainą pradėsim matyt kitom spalvom g.gif Aišku, apie poilsio aikšteles šioj kelio atkarpoj nėra ko ir svajot – sukam į kaimo keliuką ir pamiškėje degam savo viryklę smile.gif Na, ir iš tikro akyse prašviesėja – pirmą kartą per šią kelionę traukiu fotoaparatą.... fiksuoju pirmuosius pavasario žiedus wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
...Pakely daugybė turgelių, kuriuos pardavinėjama vietinė produkcija – marinuoti ir džiovinti grybai, riešutai, vėžiai, žuvys thumbup.gif Kad jau sugrįžau dabartin, galiu ir dar labiau savo muilinuke pasimosuot - vienam iš labiausiai man patikusiam ir įspūdingiausiu pasirodžiusiam žuvies turgui surengiu mini fotosesiją lotuliukas.gif Žmonės labai geranoriški, žuvis, ko visiškai nesitikėjau, beprotiškai skani ir ... pigi thumbup.gif Bijau pameluot, bet už gabaliuką šviežios rūkytos filė mokėjoj berods po 1,5 - 2 eurus thumbup.gif Beje, lygiai tokia pat žuvis, įvažiavus į Krymą buvo berods 4 ar 5 kartus brangesnė nei pačioj Ukrainoj doh.gif Žuvies ikrų "kotletai" (net dvejose mano nuotraukose juos galit užmatyt) - išvis dieviško skonio thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Sukeliu manekenų subruzdimą - vienas net ima slėptis nuo manęs po prekystalius, bet ... nespėja lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 04 rugpjūčio 2012 - 20:57
Miegot stojam pensione šalia Uman'io, (ten jų tikrai yra nemažai, tik iškilo klausimas kaip iš tikro jis vadinasi... jaučiu ne pensionas, o gotel'is ar gostel'is) smile.gif Kuriam, pasakyt tiksliai negaliu - radom jį neplanuotai, o savo kompiuterio su visa informacija nebeturiu ir greičiausiai nebeturėsiu ax.gif Kiek pamenu, ir kaina, ir pats pensionas (nors mes palapinių fanai ax.gif ) pasirodė visai mielas - ir grįžtant tame pačiame buvom apsistoję thumbup.gif

Išsimiegam ir keliaujam toliau smile.gif Na, kas dar paliko įspūdį Ukrainoj - ogi iš tolo šviečiantys cerkvių stogai thumbup.gif

user posted image

user posted image

...Ir keliai su pakėlėse augančiais medžiais... nudažytais baltais kamienais smile.gif

user posted image

user posted image

...Na, gal dar pakely žydinčios obelys - Lietuvoj tuo metu jokio žalumo, o tuo labiau žydėjimo negalėjai dar išvyst ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aidluka, ačiū už reportažą...kažkur giliai manyje taip pat tūno mintis aplankyti Krymą, tad manau, kad reportažas ne tik bus gražus, bet ir labai naudingas...bent man wub.gif 4u.gif ...o jau pavasarinių žiedų grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 04 rugpjūčio 2012 - 22:16
QUOTE(Aidluka @ 2012 08 04, 21:27)


...Įvažiuojam ir važiuojam toliau Ukraina thumbup.gif  Lvovas – Ternopil – Chmelnicki – Vinytca – Uman ax.gif  Aruna, labai taikliai esi aprašius šį kelią savo fotoreportaže  thumbup.gif Aš ir žodis žodin galėčiau lygiai tą patį pakartot – nors mūsų keliones skiria visas penkmetis, bet... tikrai niekas nepasikeitė... duobė duobę veja – visą laiką turi atidžiai  stebėt, kad į kokią kiaurymę neįsimontuotum doh.gif 

Sustojęs laikas biggrin.gif , bet gal tuo ir žavu.

Jau kaip žinok gera šį tavo reportažą skaityt. Taip seniai buvom ir ta kelionės tokia ekspromtu sugalvota, ir pakeliui dar visokių nukrypimų sugalvojom - labai geri prisiminimai iš jos. O čia dar žydinčio pavasario vaizdai. thumbup.gif

Žinai, pagalvojau, kad reik nulėkt į Ukrainą kol dar ji tokia, o ne sueuropėjus
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2012 08 04, 23:16)
Aidluka, ačiū už reportažą...kažkur giliai manyje taip pat tūno mintis aplankyti Krymą, tad manau, kad reportažas ne tik bus gražus, bet ir labai naudingas...bent man wub.gif  4u.gif ...o jau pavasarinių žiedų grožis wub.gif

Astrut, aš ir dar kartelį labai norėčiau sugrįžt į Krymą... rudenį wub.gif Širdis skaudėjo pravažiuojant... tuščius vaisių turgelius ax.gif Kuo puikiausiai įsivaizduoju koks gyvenimas juose verda vasaros pabaigoj ar ankstyvą rudenį thumbup.gif


...Na, ką gi, pagaliau įvažiuojam į Krymą thumbup.gif

user posted image

Šiandien nieko nenorim pamatyt – matom kempingo ženklą ir sukam link Portovoe smile.gif Tikslas vienas – noras pirmą kartą pasimaudyt Juodojoj jūroj ir... pailsėt thumbup.gif Pavargom - nesam, dar važiavę 2000 km visiškai nieko nelankydami schmoll.gif

user posted image

user posted image

Vakaras pasitaiko ne tik be galo romantiškas, bet ir labai šiltas thumbup.gif Jei atsimenat, Lietuvoj orelis tuo metu tikrai nedžiugino, o čia radom tikrų tikriausią vasarą su 32 laipsnių karščiu ir dar neįšilusia jūra thumbup.gif Tiksliau, normalia jūra - tuo metu ji buvo tokio šiltumo, kokia mūsų Baltija pačiam vidurvasary ne visada būna thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 08 04, 23:31)
Sustojęs laikas  biggrin.gif , bet gal tuo ir žavu.

Aruna - tikra tiesa - mums ir be galo žavu pasirodė drinks_cheers.gif Tikrai pasijutom kaip fantastiniam kine – atrodo įsėdai į laiko mašiną ir ji ėmė ir nubloškė keliais dešimtmečiais atgal ax.gif Visiems, kas nori tai patirti ir patariu važiuot į Krymą būtent mano minėtuoju keliu, arba jaučiu dar geriau – įlysti dar labiau į Ukrainos gilumą smile.gif Grįžom namo per Kijevą – tikrai toje kelio atkarpoj nieko panašaus neteko matyt kaip nuvažiuojant schmoll.gif

QUOTE(Aruna @ 2012 08 04, 23:31)
Jau kaip žinok gera šį tavo reportažą skaityt. Taip seniai buvom ir ta kelionės tokia ekspromtu sugalvota, ir pakeliui dar visokių nukrypimų sugalvojom - labai geri prisiminimai iš jos. O čia dar žydinčio  pavasario vaizdai.  thumbup.gif 

Ačiū Aruna - labai smagu kad fotoreportažas patinka smile.gif Žinok, tavasis buvo mano kelrodė žvaigždė visą kelionę - tai buvo vienintelė spaudintinė medžiaga ką šįkart važiuodama į Krymą turėjau thumbup.gif Visi net po kelis kartus jį perskaitėm thumbup.gif Žinai, skaityti informaciją iki ir po kelionės yra du skirtingi dalykai - atrodo tuos pačius įspūdžius visai kitom spalvom matai drinks_cheers.gif
QUOTE(Aruna @ 2012 08 04, 23:31)
Žinai, pagalvojau, kad reik nulėkt į Ukrainą kol dar ji tokia, o ne sueuropėjus

O po Ukrainą iš tikro dabar pats metas pakeliaut drinks_cheers.gif Gaila tik kad šalis labai didelė ir atstumai tarp lankytinų vietų nemaži doh.gif Aš prieš šią kelionę buvau įtraukus kelias sužavėjusias vieteles, bet... kadangi laikas labai ribotas – turėjom tik 10 dienų - tai vieningai nutarėm apart Krymo nieko nelankyt verysad.gif Tiksliau ir to Krymo tik labai mažą dalelę pamatėm, daug ko ką buvau numačius neaplankėm ax.gif Visiškai nesinorėjo niekur skubėt – o tik mėgautis tuom ką tuo metu prieš savo akis matėm thumbup.gif Bet dėlto visiškai nepergyvenu - juk visada ir visur galima sugrįžti thumbup.gif Svarbu kad tik noras būtų...
Atsakyti
Pirmadienis, 2012 m. balandžio 30 d.

Ryte pažadina malonus kavos aromatas thumbup.gif Mano brangusis kaip visada ankstyvas ir man ilgiau neleidžia pamiegot - bando bent kava priviliot lotuliukas.gif Nors ir labai tingisi - nesiginčiju - keliuosi - noris kiek galima naudingiau išnaudot tą trumpą kelionės laiką thumbup.gif Sėdžiu su kavos puodeliu rankose ir pagaliau susivokiu - juk būtent dabar prasideda mūsų mini atostogos thumbup.gif

user posted image

Vėl su savo šeimininku atlekia vakar beveik visą vyro vakarienę sudorojęs Baikalas lotuliukas.gif Draugelis ir vėl trinasi prie manojo - šįkart tik nedideliu dešros gabaliuku tenka pasitenkint lotuliukas.gif

user posted image

Pasikalbam su jo šeimininkais - gyvenimo sąlygos tikrai nekokios, bedarbystė didžiulė - jei ne žvejyba, kaži ar įmanoma būtų išgyvent g.gif Žmonės duoda kelias žuveles išsikept, bet, nors ir labai vilioja pasiūlymas, turim atsisakyt... ryte tikrai pietų visiškai nesinori valgyt, o iki vakaro šviežios žuvies neturim jokių šansų išlaikyt verysad.gif

user posted image

Vyrai pliuškenasi jūroj, o man vanduo pasirodė gana šaltas - tik trumpam galėjau prisidėt prie judviejų (matyt šiltosios jūros bus mane išlepinusios - neatsimenu net kada paskutinį kartą Baltijoj maudėmės blush2.gif ) smile.gif Na, kol jie maudosi, aš ir nenuobodžiauju - tyrinėju kriauklelėm nusėtą pajūrį smile.gif

user posted image

user posted image

Net pačiai keista - vakar galvojau kad vaikštom tik kriauklellių duženom, o pasirodo ... čia pilna tokių gražių mažyčių suktukių thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 05 rugpjūčio 2012 - 11:17
Keliaujam toliau - šios dienos tikslas Tarchankuto pussiasaly esanti Olenevka smile.gif Labai noris gražiąsias olas pamatyt thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Žvilgterim apačion - o jau medūzų tiek, kad atrodo kibirais galėtum semt lotuliukas.gif Niekada gyvenime tiek daug jų vienoj vietoj nesam matę lotuliukas.gif Leidžiamės į apačią norėdami jas iš arčiau apžiūrėt lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Apačioj randam ne tik medūzas, juk... čia ir nardytojų rojus thumbup.gif Šiek tiek nustebau, galvojau, kad nardymo sezonas dar neprasidėjęs, o čia pasirodo net keletas narų kaip tik ruošiasi pakeliaut po vandeninį pasaulį smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Jei kam įdomu, pažiūrėkit ką po vandeniu jie pamatys lotuliukas.gif

http://www.mytrips.l...deriu-aleja/724
Atsakyti
Na, į nardytojus prisižiūrėjom - dabar reikia ir po uolas pasikarstyt thumbup.gif Labai smagu, kad ne tik uolų viršum, bet ir apačia gali pavaikščiot thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Grįžtam atgal į viršų - ir čia iškyšulio vaizdas labai gražus thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Beje, jei kam reikia - visai šalia uolų yra ir kempingas smile.gif Galit pasirinkt kur norit gyvent - "namely" ar palapinėj lotuliukas.gif Aišku, visus kitų šalių kempinguos įprastus patogumus teks užmuršt, bet... pakentėt vieną kitą dieną tikrai įmanoma smile.gif Iš tikro, jei būtume turėję daugiau laiko, tikrai šį kempingą būtume išbandę - smagu būtų buvę visą iškyšulį apeiti thumbup.gif Šiaip pats Tarchankuto pusiasalis lyginant su visu likusiu Krymu mums gana nykus pasirodė blush2.gif Bet dėl šitų skardžių tikrai verta buvo jį aplankyt drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti