Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema

QUOTE(egliuchiux @ 2012 08 19, 10:34)
viskuo mes tikim  bigsmile.gif  sveikinam nugalėtoją  thumbup.gif
gaila neturiu nei tam tinkamo skorteles nei moku pirkti ebay  doh.gif  unsure.gif

jaučiu rieks per tarpininkes užsisakyt.


Aciu dar karteli Katu 4u.gif
Va ta pati problema ir man unsure.gif O kur uzsakineja per tarpininkes? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 rugpjūčio 2012 - 08:44
QUOTE(zuzanele @ 2012 08 19, 09:43)
Aciu dar karteli Katu 4u.gif
Va ta pati problema ir man unsure.gif O kur uzsakineja per tarpininkes? g.gif


yr aforume keleta tarpininkiu kuriso perka iš ebay. 4u.gif

http://www.supermama...?...863559&st=0

http://www.supermama...?...859160&st=0

http://www.supermama...?...850772&st=0

ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Zuzanele, sveikinimai laimėjus thumbup.gif . Labai lauksim proceso.


egliuchiux, užuojauta 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai, Zuzanele thumbup.gif

Katu, aciu 4u.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2012 08 19, 09:34)
dėdė mirė.. netikėtai..
viskuo mes tikim  bigsmile.gif  sveikinam nugalėtoją  thumbup.gif
gaila neturiu nei tam tinkamo skorteles nei moku pirkti ebay  doh.gif  unsure.gif  cool.gif

o tai labai noriu šito rinkinio grožis smile.gif

jaučiu rieks per tarpininkes užsisakyt.  g.gif

uzuojauta 4u.gif

o del pirkimo ebay, ten labai viskas paprasta. Pvz jei esi SEB, saugiausia issiimti visa virtuon kortele. Ji galioja tik perkant internetu, metinis mokestis 20 lt. Prisiregistruoji prie paypal. Irgi elementaru. man rodos yra SM tema, kur teikiamos konsultacijos, jei kas neaisku. Tada prisiregistruoji prie Ebay. El. bankininkystej isimeti i virtuon tiek pinigeliu, kiek reikia (taip niekada niekas neistustins saskaitos, jei joje bus tik minimali suma, o esant reikalui, saskaita pasipildysi) ir viskas, radai preke, spaudi buy now, pasitikrini ar adresas siuntimui tikslus, ir spaudi pay now, tada imeta i paypal ir nurasomi pinigeliai.
Tikrai neverta ieskot tarpininkiu schmoll.gif Darant uzsakymus ir cia ar per AZ galit klausti, padesiu 4u.gif kazkada ir man atrode - kosmosas, o per kelis metus jau n pirkimu padariau
Atsakyti
Manęs kažkodėl į burtus neįtraukėt verysad.gif , bet kaip bebūtų- Zuzanėlė tikrai verta laimėjimo 4u.gif . Dabar lauksim rezultatų su išsamia fotosesija mirksiukas.gif
Atsakyti
klausykit mergaites as durna klausima uzduosiu del piesimo ant medziagos...mano mieste ner niekur pirkt to spec markerio.aisku galeciau pirkt internetu bet gautus su siuntimu 20lt doh.gif o jei as nusipirkciau vaikiskus tuos brangesnius flomasterius kur tipo issiplaunantys g.gif
Atsakyti
zuzanele,siandien tu po laiminga zvaigzde thumbup.gif o as niekada niekada nelaimiu jokiose loterijose verysad.gif man visada geriau paciai nusipirkti.na,bet labai lauksim proceso ir galutinio rezultato.si loterija truputi ipareigoja tave biggrin.gif bet tu irgi spartuole,greit musu akis pradziuginsi nuostabiu reginiu biggrin.gif na o man tai cia tik paskatinimas greiciau pabaigti savo afrikietes ir greiciau pradeti savaji Adomeli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2012 08 19, 12:34)
na,bet labai lauksim proceso ir galutinio rezultato.si loterija truputi ipareigoja tave  biggrin.gif  bet tu irgi spartuole,greit musu akis pradziuginsi nuostabiu reginiu  biggrin.gif

Kai užsirašiau į loterijos sąrašą, nujaučiau, kad, jei laimėsiu, būsiu kaip po padidinimo stiklu- kad reiks atsiskaityt už prizą biggrin.gif Bet tai irgi gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=vasarė,2012 08 19, 09:26]
Sveikinimai, Zuzanele thumbup.gif
o del pirkimo ebay, ten labai viskas paprasta. Pvz jei esi SEB, saugiausia issiimti visa virtuon kortele.

O SWED banke???
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 08 19, 14:00)

O SWED banke???

O DNB? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 08 19, 04:04)
Manęs kažkodėl į burtus neįtraukėt  verysad.gif , bet kaip bebūtų- Zuzanėlė tikrai verta laimėjimo  4u.gif . Dabar lauksim rezultatų su išsamia fotosesija  mirksiukas.gif


Atsiprasau, jei praleidau. Itraukiau tas, kurios parase az. Joms parasiau atgal, kad gavau zinute ir itraukiau.

QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 08 19, 04:13)
klausykit mergaites as durna klausima uzduosiu del piesimo ant medziagos...mano mieste ner niekur pirkt to spec markerio.aisku galeciau pirkt internetu bet gautus su siuntimu 20lt doh.gif o jei as nusipirkciau vaikiskus tuos brangesnius flomasterius kur tipo issiplaunantys g.gif


Gal pabandyk ant kokio mazo kampucio ir ziurek, ar jie isiskalbia. Siaip galiu pasakyt, kad is vaikisku drabuziu ne visada juos isskalbiu, o jei dar jie pasibutu ilgiau (siuvinejam juk ilgiau, ne para), idomu, ar nepaliktu kokiu pilku ar gelsvu ruozeliu.
Mano pacios jau i pabaiga spec markeris, bet ieskosio specialaus. Vakar parduotuvej neradau.

QUOTE(Mil@na @ 2012 08 19, 06:00)
O SWED banke???


QUOTE(zuzanele @ 2012 08 19, 06:31)



Siaip galbut jus turit situ banku kreditines (ne debetines) korteles, tada irgi nekils jokiu problemu. As apsipirkineju su swedbanko kreditine.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 08 19, 16:30)
Siaip galbut jus turit situ banku kreditines (ne debetines) korteles, tada irgi nekils jokiu problemu. As apsipirkineju su swedbanko kreditine.

O kaip būtų galima sužinot kokia kortelė? g.gif
Atsakyti