Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema

Dar neišplautas ir neišlygintas, ir nerėmintas smile.gif bet norisi jau pasirodyt......
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 08 18, 22:08)
Dar neišplautas ir neišlygintas, ir nerėmintas smile.gif bet norisi jau pasirodyt......


Puikus darbelis wub.gif mano planuose kažkada bus šios pėdutės įgyvendintos mirksiukas.gif Lauksiu įrėminto rezultato ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 18 rugpjūčio 2012 - 21:23
pilarasal - dailios pedutes bigsmile.gif
ir vardas grazus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2012 08 18, 19:11)

Aš ir pasigirti galiu - sugebėjau laimėti dviejų rinkinių aukcioną ebėjuj  wub.gif

super, Dimensions man daug daug daug patinkanciu yra wub.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2012 08 18, 22:06)
aš jau 4 dienas neprisėdu prie siuvinėjimo, kažkokia bloga nuotaika apsėdusi buvo.. gal čia širdis jau nujautė šeimos nelaimę šiandieninę ..  verysad.gif  sako  nestuke.gif  turi papildomą nuojautą..

kas atsitiko? unsure.gif
šiandien ir man liūdnesnė diena - mūsų čiaučius iškeliavo į dangų (gyveno pas tėvus), gerai, kad nesikankino šuniukas, ištiko staigi mirtis, aišku amžius jau buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 08 18, 23:08)
Dar neišplautas ir neišlygintas, ir nerėmintas smile.gif bet norisi jau pasirodyt......


Labai dailu wub.gif Neįžiūriu ant ko čia siuvinėta?


egliuchiux, užjaučiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 08 18, 15:08)
Dar neišplautas ir neišlygintas, ir nerėmintas smile.gif bet norisi jau pasirodyt......



Labai kruostus darbelis. Nors ir populiarios pedutes, bet visada mielos.
Ir vardas grazus, galvojam, jei kada turesim berniuka, jis greiciausiai bus Oscar smile.gif

As irgi siandien prigriebiau metrikiuko rinkini - Joan Elliott Fairy Mother - bus antrai dukrai kazkada. Mokejau $7.99


Vasare, užjaučiu dėl augintinio netekties

Visai patiko dar is Platinum Collection sitas darbukas

Kaina gal ir nieko, berods 16,99, nu bet kiek ten spalvu, kiek ten visko - ne mano kantrybei g.gif
Atsakyti
user posted image

Na stai, mano pagalbininke padejo istraukt burtus ir turime laimetoja smile.gif Aciu visoms dalyvavusioms. Nelaimejusioms sekme nusisypsos kitoj vietoj ir kitu laiku smile.gif

I az lauksiu adreso ir kita savaite pasistengsiu iki pasto pavaziuot.

Beje, labai lauksim proceso ir galutinio varianto ax.gif

Gero sekmadienio 4u.gif


Jei kazkuri nepasitiki, galiu kazkaip atsiust filmuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 19 rugpjūčio 2012 - 02:50
Sveikinu laimetoja 4u.gif
As konkursiuke net nedalyvavau, vistiek tokio sudetingo darbelio dar kokius metus nebuciau prisedus daryti jei netycia istrauktu mane blush2.gif
Atsakyti

Va čia tai geras thumbup.gif Niekada nelaimiu jokiose loterijose. O šiandien pribudau ir iš karto prie kompiuterio- mintyse "rasiu parašytą savo vardą" biggrin.gif Ir... Valio!!!
Ačiū, Katu, už rinkinį. Šis darbas mane skatins tobulėt mirksiukas.gif Ačiū pagalbininkei, kuri atliko šitą svarbų darbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Radau internete šio darbo procesų ir įrėminimų variantų mirksiukas.gif
European Bistro

QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 19, 08:07)
Sveikinu laimetoja  4u.gif
As konkursiuke net nedalyvavau, vistiek tokio sudetingo darbelio dar kokius metus nebuciau prisedus daryti jei netycia istrauktu mane  blush2.gif

Ačiū 4u.gif Mačiau, kad jis sudėtingas, bet visada įdomu išbandyt mirksiukas.gif Nepažadu, kad greit bus rezultatas, nes prasidėjus darbui, ne kažin kiek ir bus laiko prisėst. Bet... Vos tik gavus, pradėsiu darbuotis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 rugpjūčio 2012 - 07:47
Sveikinu prizo nugalėtoja mirksiukas.gif Linkiu smagaus siuvinėjant ši darbelį 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletoja thumbup.gif

Man tas European Bistro irgi labai grazus, bet pati 'loterijoje' nedalyvavau, nes zinau, kad ji buciau siuvinejusi dar negreit.. Siuo metu turiu pradeta dideli darba, o ir mamai bei broliui esu pazadejusi po darba issiuvineti...

Lauksime proceso bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 08 18, 22:43)
kas atsitiko? unsure.gif

dėdė mirė.. netikėtai..



QUOTE(Katu @ 2012 08 19, 03:38)
Na stai, mano pagalbininke padejo istraukt burtus ir turime laimetoja smile.gif
[color=yellow]Jei kazkuri nepasitiki, galiu kazkaip atsiust filmuka.


viskuo mes tikim bigsmile.gif sveikinam nugalėtoją thumbup.gif


gaila neturiu nei tam tinkamo skorteles nei moku pirkti ebay doh.gif unsure.gif cool.gif

o tai labai noriu šito rinkinio grožis smile.gif

jaučiu rieks per tarpininkes užsisakyt. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuchiux: 19 rugpjūčio 2012 - 08:38