Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės mylinčios sodą

user posted image

user posted image


Geras patarimas niekada nebūna pavėluotas. B. Džonsonas
Toliau dalinamės patirtimi, giriamės užderėjusiu derliumi ir rodom užaugintas grožybes
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumma78: 09 rugsėjo 2012 - 16:03
QUOTE(huga @ 2012 09 08, 17:00)
Visos cia vienodai isipaisiusios  mirksiukas.gif , tik gal nezino ka patarti vienu ar kitu klausimu ir neatraso console.gif  . O kas liecia agurkus ir pomidorus, tai kai nuraskysi paskutinius, israuk ir ismesk. Pavasari pasisesi is seklyciu arba nusipirksi daigelius gatavus  mirksiukas.gif . Jie neziemoja.

labai aciu biggrin.gif 4u.gif as visad seju naujai, bet kazkaip apie brashkes mergaites parashe, kad gali ziemot, tai ir uzklausiau blush2.gif aciu uz patarima rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2012 09 09, 16:57)
labai aciu  biggrin.gif  4u.gif  as visad seju naujai, bet kazkaip apie brashkes mergaites parashe, kad gali ziemot, tai ir uzklausiau  blush2.gif  aciu uz patarima  rolleyes.gif  4u.gif


Raskyte,braskes seip is ugliu - atzalu dauginamos rolleyes.gif Cia visos apie naujoviskas zemuoges kalbejo. Nors,aisku,galima is seklu irgi dauginti - bet nesu girdejusi as g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaj-a @ 2012 09 09, 10:32)
Raskyte,braskes seip is ugliu - atzalu dauginamos  rolleyes.gif Cia visos apie naujoviskas zemuoges kalbejo. Nors,aisku,galima is seklu irgi dauginti - bet nesu girdejusi as  g.gif

nu va bigsmile.gif ka as be jusu daryciau doh.gif 5-ti metai darza turiu ir nieko nesuprantu apie tai lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Manau taip pat uzaugtu ir is seklu, kaip ir zemuoges 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes jau nuemem savo derliu smile.gif))

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Atsakyti
QUOTE(Riple @ 2012 09 16, 19:14)
Sveikos,

mes jau nuemem savo derliu smile.gif))

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

bigsmile.gif thumbup.gif
as katik is sodo/darzo...pro langa viskas neblogai atrodo,o kai isejau tai ir prasikrapsciau visa popiete unsure.gif o tuoj viska apkirpti reikes unsure.gif trec. isves sodo siuksles ir pradesime.Nes lauzu daugiau siemet nekursime smile.gif
Atsakyti
O as isroviau zemuoges, palikau vieta kol kas tuscia. Manau i viena lysve vel bandysiu cesnakus rudeni sodint, o i kitas, gal praplesiu zemuogyna, nes vazonuose nabages nukentejo per atostogas, tai isskirstysiu krumelius ir issodinsiu i zemes.
Riple, labai grazus derlius thumbup.gif
Atsakyti
labas darzininkes -sodininkes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

kaip sekasi .rudeneja darzu sezonas baigesi.
ar kas praktikuojate mulciavima(is tos mulciuoto darzo temos)
man si ideja patiko.mulciuosiu ir kitais metais.
ir grazu .ir naudinga,ir raveti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 09 24, 16:00)
labas darzininkes -sodininkes 4u.gif  4u.gif  4u.gif

kaip sekasi .rudeneja darzu sezonas baigesi.


Labukas, esu naujoke Anglijoj, orai kaip ir nera salti (palyginus su Lietuvos) mastau, gal dar speciau krapu siems metams uzsiaugint ir spinatu? kaip galvojat? ka galeciau pasiset, kazkaip musu rajone nemaciau svieziais krapais prekiaujanciu parduotuvyciu.. ir dar idomu kokias gelytes dabar galeciau pasisodinti, gal yra kurios laikytusi ir per visa ziema pvz. kaip virziai, o gal naslaites cia neissala? 4u.gif
p.s. ziema net Lietuvoj petrazoles nenusalo, manau ir cia jos kuo puikiausiai turetu dereti blush2.gif
Atsakyti
Riple: lauke tiek priauginot ar siltnamuke? maniskiai tai nespejo, tik pries pora savaiciu prazydo normaliai ir uzmezge, bet geri orai jau pasibaige ir ate busimam nebutam derliui.

Gabisima: as airijoj, bet manau, kad orai panasus. petrazoles auga kaip piktozoles, krumai didziausi, ziema neissalo.
Atsakyti
QUOTE(Riple @ 2012 09 16, 17:14)
mes jau nuemem savo derliu smile.gif))

ispudingas derlius. Oho kokiu ivairiaspalviu priauginot smile.gif

QUOTE(lingomina @ 2012 09 24, 15:00)

kaip sekasi .rudeneja darzu sezonas baigesi.
ar kas praktikuojate mulciavima(is tos mulciuoto darzo temos)
man si ideja patiko.mulciuosiu ir kitais metais.
ir grazu .ir naudinga,ir raveti nereikia.

bulves supuvo, porai, kaip mano sūnus sako, susifeilino biggrin.gif Moliugus tris nuskyniau, kitiems matyt jau per velu ir per salta, ir dregmes per daug, bet zydejo gausiai. Paskutinius pomidorus dar vis nusiraskau po kelis.

QUOTE(GabiSima @ 2012 09 25, 22:28)
Labukas, esu naujoke Anglijoj, orai kaip ir nera salti (palyginus su Lietuvos) mastau, gal dar speciau krapu siems metams uzsiaugint ir spinatu? kaip galvojat? ka galeciau pasiset, kazkaip musu rajone nemaciau svieziais krapais prekiaujanciu parduotuvyciu.. ir dar idomu kokias gelytes dabar galeciau pasisodinti, gal yra kurios laikytusi ir per visa ziema pvz. kaip virziai, o gal naslaites cia neissala?  4u.gif
p.s. ziema net Lietuvoj petrazoles nenusalo, manau ir cia jos kuo puikiausiai turetu dereti  blush2.gif

Sveika prisijungusi. Na nezinau kas cia galetu deret, krapai mano siltnamyje lovelyje naujai pasodinti, per salta jiems man regis,neauga. Bet is manes tokia sodininke tai... 4u.gif
Atsakyti