Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės mylinčios sodą

oho net ir bulviu pasiauginat bigsmile.gif
lietuvis is bado jau nemirs niekur lotuliukas.gif
jo pas jus daug silciau,su pazystamais is anglijos pakalbam.
o pas mane tas pats kaip lietuvoj,tik gal saltesnes vasaros o ziemos siltesnes.
tad pasiauginti be siltnamio galima tik cibulaiskiu,ju ne sraiges needa.
o visa kita jau numojau ranka,tiesa dar braskiu turime.
auginsiu geles g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 26 rugsėjo 2012 - 17:00
sveikos,

jo,siltnamy moliugiukus auginom ..dar pilnai zydi,primegsta kazkiek ,bet jau savaitgali galvoju mesti laukan visus.Dvi savaites gardene nebuvau,nagai niezti:))

krapus,petruskas ir prieskonius geriausia virtuvej augint ..nei nues ,nei nusals thumbup.gif

labai noriu vynuogiu uzsiveist..tik kazin kaip jos su sliuzais draugauja?
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 09 26, 15:57)
oho net ir bulviu pasiauginat bigsmile.gif
lietuvis is bado jau nemirs niekur lotuliukas.gif
jo pas jus daug silciau,su pazystamais is anglijos pakalbam.
o pas mane tas pats kaip lietuvoj,tik gal saltesnes vasaros o ziemos siltesnes.
tad pasiauginti be siltnamio galima tik cibulaiskiu,ju ne sraiges needa.
o visa kita jau numojau ranka,tiesa dar braskiu turime.
auginsiu geles g.gif

Turim nemazai zemes, tai dvi lysves bulviu turejom. Vienos lysveles derliu sunaudojom pagal paskirti, kitoj lysvelej supuvo ir dar kalediniu bulviu lysvele turim, kasim kaledoms smile.gif

QUOTE(Riple @ 2012 09 26, 17:20)
sveikos,

jo,siltnamy moliugiukus auginom ..dar pilnai zydi,primegsta kazkiek ,bet jau savaitgali galvoju mesti laukan visus.Dvi savaites gardene nebuvau,nagai niezti:))

krapus,petruskas ir prieskonius geriausia virtuvej augint ..nei nues ,nei nusals  thumbup.gif

labai noriu vynuogiu uzsiveist..tik kazin kaip jos su sliuzais draugauja?

Reiks pasisodint ant palanges i vazonelius ir man, jei neemigruosim i labai siltus krastus kur galesim sode ananasus augint biggrin.gif

Man atrodo tie sliuzai su viskuo draugauja doh.gif Pas mus langas iki zemes ir krumelis palei langa pasodintas, tai tuo krumeliu jos uzliauzia ir vakare visas langas vien sliuzais aplipes doh.gif Anadien grizau is parduotuves, o tas sliuzas tiesiai duru stiklu prie rankenos uzsliauzes, fui, bjaurybes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(SunGuru @ 2012 09 26, 15:14)

Sveika prisijungusi. Na nezinau kas cia galetu deret, krapai mano siltnamyje lovelyje naujai pasodinti, per salta jiems man regis,neauga.  Bet is manes tokia sodininke tai...  4u.gif

smile.gif labuka, aciu 4u.gif tikrai vesu.. net namuose salta..
stai isigijau pirmus kambarinius augaliukus, tik nzn kokios cia gelytes..
user posted image
gal kuri zinot?
Papildyta:
QUOTE(SunGuru @ 2012 09 26, 18:41)

Man atrodo tie sliuzai su viskuo draugauja  doh.gif

pastebejau ir as, kad nerealiai daug situ gyviu, tai aplink serencius ir petrazoles priberiau kiausiniu lukstu sutrupintu, joms nepatinka nelygus, astrus pavirsius, tai tikiuosi nelys biggrin.gif o be to ir trasa augaliukams wink.gif
Atsakyti
QUOTE(GabiSima @ 2012 09 26, 23:14)
stai isigijau pirmus kambarinius augaliukus, tik nzn kokios cia gelytes..
gal kuri zinot?

Labas rytas 4u.gif

Pagal mane tai gerberos 4u.gif Kokios grazios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SunGuru @ 2012 09 27, 10:38)
Labas rytas  4u.gif

Pagal mane tai gerberos  4u.gif Kokios grazios spalvos  wub.gif


prisidedu - gerberos 4u.gif

mulciavimo - tokio zodzio negirdejau unsure.gif bet numanau kas tai (dar reikes placiau pasiskaityti)
Atsakyti
QUOTE(SunGuru @ 2012 09 27, 09:38)
Labas rytas  4u.gif

Pagal mane tai gerberos  4u.gif Kokios grazios spalvos  wub.gif



QUOTE(Svaj-a @ 2012 09 27, 10:01)
prisidedu - gerberos  4u.gif


aciu wub.gif 4u.gif idomu ko jos tokios mazytes.. parduotuvej skintos tokios dideles..
Atsakyti
QUOTE(Svaj-a @ 2012 09 27, 09:01)

mulciavimo - tokio zodzio negirdejau  unsure.gif bet numanau kas tai (dar reikes placiau pasiskaityti)

Ir mus prasom apsviesti apie mulciavima smile.gif As sia vasara zadejau zolyte viska apdet kur nupjaunam prie namu, galvoju irgi zoles ne taip dygtu smile.gif Bet geri norai ir liko gerais norais smile.gif

QUOTE(GabiSima @ 2012 09 27, 10:53)
aciu  wub.gif  4u.gif  idomu ko jos tokios mazytes.. parduotuvej skintos tokios dideles..

Turbut buna visokiu rusiu smile.gif

Buvau siandien apziuret savo darzo, 3 dienas pas mus taip lijo, be jokio sustojimo, galvojau, kad mano darzas isplauke biggrin.gif Bet ziuriu viskas vietoj, cukiniju gal dar keliu sulauksiu, jau paauge. Is siltnamio dar kibireli pomidoru prisiskyniau ir papriku nemazai, tai jau vakarienei bus idarytos paprikos rolleyes.gif Ir dar du griezcius pasinesiau troskiniui. O mano pavasariniai svoguneliai kaip sustojo vietoj, taip sustojo, nebeauga. Tiesa mergaites, turbut jau naivu tiketis, kad dar susuks galvas kopustai? Du tokie yra panasus i kopustus, sriubai uztektu mastau.gif
Atsakyti
floros puslapy apie mulciavima yra tema padaryta.
daug geru dalyku ten suradau,
ir sliuzams yra kur pasislepti,nereik ilgai keliaut.
man labiausia patiko braskiu mulciavimas.
nebereik ravet visiskai ir zole yra kur padet.
agurkai svariai auga.
tikrai verta,pabandykit.
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 09 27, 19:09)
floros puslapy apie mulciavima yra tema padaryta.
daug geru dalyku ten suradau,
ir sliuzams yra kur pasislepti,nereik ilgai keliaut.
man labiausia patiko braskiu mulciavimas.
nebereik ravet visiskai ir zole yra kur padet.
agurkai svariai auga.
tikrai verta,pabandykit.

tai tikrai geras dalykas 4u.gif as ant gelynu medzio drozliu (ir tik plona sluoksni) uzpyliau - vos kelios zolytes isdygo thumbup.gif tik lapus isrinkti bus sunkiau unsure.gif
o nupjauta zole as as i zeme kisu unsure.gif dabar zinosiu. Per TV maciau,jog yra spec. pjaustymo masinos - nuo prudo augalai ypatingai tinka. As tik pagalvojau,jog nepirksiu tokios...bet su zole pabandysiu tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos , as norejau paklausti kaip kovojat su sliuzais nes mes auginam truputi avieciu , serbentu ir zemuogiu ir tie parazitai eda musu avietes , serbentu neliecia matomai kvapas nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(linutiabmw @ 2012 10 03, 14:01)
sveikos , as norejau paklausti kaip kovojat su sliuzais nes mes auginam truputi avieciu , serbentu ir zemuogiu ir tie parazitai eda musu avietes , serbentu neliecia matomai kvapas nepatinka...


Sveika 4u.gif

As tai kaip ir nekovoju, draugiskai dalinuosi smile.gif Kazkaip nepastebjau, kad avietes sliuzai estu, va tokie vabaliukai kur dregme megsta tai taip ax.gif
Atsakyti