Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės skatinančios plaukų augimą

Dalinkimes mintimis ir patirtimi smile.gif
sena tema http://www.supermama...?...1603&st=588

Galbūt pasikartosiu, bet noriu išgirsti mamyčių nuomones ir atsiliepimus, kurios naudoja "Dzintars" priemones. Kas yra veiksmingiausia, ar matomas rezultatas ir pan. Esu nusipirkusi aliejuką, balzamą ir plaukų kaukę, tikiuosi pagelbės užsiauginti ilgesnius plaukus blush2.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas zino kurios firmos biotina, gryna, nes kituose jis su B gr vitaminais, o as jimes alergiska
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 09 15, 11:11)
sveikos, gal kas zino kurios firmos biotina, gryna, nes kituose jis su B gr vitaminais, o as jimes alergiska
4u.gif

Biotinas irgi yra B grupes vitaminas (B7).
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 09 15, 12:20)
Biotinas irgi yra B grupes vitaminas (B7).

aciu 4u.gif
tada net nezinau ka vartoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 09 15, 11:30)
aciu 4u.gif
tada net nezinau ka vartoti doh.gif

Nerimaujat, kad letai auga? smile.gif Man bent jau labai efektyvus dalykas tam reikalui yra galvos masaziukas, dar su aliejum kokiu,- ir nauda, ir atsipalaidavimas. Arba vyro, ar drauges paprasykite, bus ir labai malonu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 09 15, 14:35)
Nerimaujat, kad letai auga? smile.gif Man bent jau labai efektyvus dalykas tam reikalui yra galvos masaziukas, dar su aliejum kokiu,- ir nauda, ir atsipalaidavimas. Arba vyro, ar drauges paprasykite, bus ir labai malonu  4u.gif


Su tais masaziukais irgi piktnaudziaut nereikia - o tai galvos oda tiek ysiriebins, kad teks labai daznai plaut, o tai irgi negerai g.gif As vietoj masazo zemyn galva pakabu pora minuciu per diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 09 15, 13:39)
Su tais masaziukais irgi piktnaudziaut nereikia - o tai galvos oda tiek ysiriebins, kad teks labai daznai plaut, o tai irgi negerai g.gif  As vietoj masazo zemyn galva pakabu pora minuciu per diena ax.gif

Zinokit, teoriskai gal labiau g.gif Man kaip tik sakyciau atvirkciai g.gif : kuo labiau masazuoju, tuo plaukai tarsi puresni, saknys purios, plaukai nesuploti, o "pakite" minimaliai rolleyes.gif Nepastebejau didesnio riebalavimosi. Bet, zinoma, kiekvienam individualu 4u.gif
Atsakyti
O gal patartumėt kokį šampūną ar priemonę, kad būtų VEIKSMINGA plaukų sausėjimui mažinti bei stiprinti galiukus? 4u.gif
Atsakyti
natura siberica sampunas neutralus. ir babuskos agafijos plauku kauke su mielemis.
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 09 15, 14:55)
Zinokit, teoriskai gal labiau  g.gif Man kaip tik sakyciau atvirkciai  g.gif : kuo labiau masazuoju, tuo plaukai tarsi puresni, saknys purios, plaukai nesuploti, o "pakite" minimaliai  rolleyes.gif Nepastebejau didesnio riebalavimosi. Bet, zinoma, kiekvienam individualu  4u.gif


Turbut, nes man tikrai daug dazniau riebaluotis pradejo doh.gif Ir taip kas dvi dienas vos ne plaut turiu, jei niekur neinu is namu, bandau islaukt ilgiau, o po poros men. masazu tai jau ta pacia diena vakare susiriebalave atrodo schmoll.gif Nors pas mane saknys visada riebokos buvo smile.gif
Atsakyti
sveikos skaiciau ,kad daug kas geriate biotina plaukuaugimui ax.gif mastau ir as ji nusipirkti,kai baigsiu gerti pantogara 4u.gif rolleyes.gif .vaistinese kiek klausiau gryno biotino nera pirkti verysad.gif ,bet radau hales turguje lenku gamybos pavadinimu "biotyna".50tableciu 1tablete=560mg parasyta ... g.gif galvoju gal nusipirkti ir masciau gal esate kuri vartojusi toki ar padejo ? bonkute atrodo tokia mazute su tamsiai melyna etikete rolleyes.gif g.gif gal kas bande ? mirksiukas.gif
Atsakyti