Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės skatinančios plaukų augimą

QUOTE(Jurgutėlė @ 2014 01 16, 09:42)
O būtent kurią amlą turit?


As kalbu apie ta, kur anksciau temoj buvo aptarta, kuria galima parsisiusti is Indijos, Khadi, toks persvieciamas buteliukas su zalsvu skysciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Jurgutėlė,2014 01 15, 22:29]
[/quote]
o jūsų plaukai tamsūs turbūt,nes sako,kad amla šviesiem keičia spalvą?
[/quote]
Buvau tamsi, dabar raudona su ryžesnėm sruogelėm. Spalvos pokyčių nepastebėjau. Sako daug ką, bet pabandykit ir sužinosit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 17 sausio 2014 - 17:13
Internete sklando sis is paziuros keistas plauku augima skatinantis dalykas. Originaliame patarime plauku saknis reikia istrinti kokiu nors aliejumi (argano, makadamiju, alyvuogiu - kas kam patinka) pamasazuoti saknis ir tada svarbiausia - palenkti galva ir taip pakaboti zemyn galva kokias 10-15 min. Galit atsiremti kur nors i siena ir pasilenkti taip, tarsi darytumet tempimo pratimus. tuomet i galva priplusta daugiau kraujo, kuris maitina plauku saknis ir to pasekoje plaukai greiciau auga. Bet ATSARGIAI. Ne visoms tas tinka. Jeigu turit bedu su galvos svaigimu tai geriau nebandykit.

As tiesiog be jokiu alieju, issiplovus galva "pakabu" zemyn galva, kol plaukai isdziusta. Nezinau, ar tai tikrai del to, bet atrodo padejo man plaukus isjudinti is mirties tasko.

Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2014 01 20, 11:47)
Internete sklando sis is paziuros keistas plauku augima skatinantis dalykas. Originaliame patarime plauku saknis reikia istrinti kokiu nors aliejumi (argano, makadamiju, alyvuogiu - kas kam patinka) pamasazuoti saknis ir tada svarbiausia - palenkti galva ir taip pakaboti zemyn galva kokias 10-15 min. Galit atsiremti kur nors i siena ir pasilenkti taip, tarsi darytumet tempimo pratimus. tuomet i galva priplusta daugiau kraujo, kuris maitina plauku saknis ir to pasekoje plaukai greiciau auga. Bet ATSARGIAI. Ne visoms tas tinka. Jeigu turit bedu su galvos svaigimu tai geriau nebandykit.

As tiesiog be jokiu alieju, issiplovus galva "pakabu" zemyn galva, kol plaukai isdziusta. Nezinau, ar tai tikrai del to, bet atrodo padejo man plaukus isjudinti is mirties tasko.


Keista, kad 10 - 15 min blink.gif aš visur skaičiau, kad maximum 4, kad galva nesisuktų vėliau, kad sąmonės neprarastu... Be to, rašoma, kad daryti tai tik 7 dienas (galima ir mažiau jei rezultatai tenkina), bet ne dažniau kaip vieną savaitę per mėnesį, nes organizmui vėliau nebus "šoko", nes vis dėlto mes ne šikšnosparniai biggrin.gif aišku, metodas ne kiekvienam, negalima to daryti nėščiai, esant aukštam spaudimui.
Kaip beprotiškai skambėtų, pabandžiau biggrin.gif bet mano plaukai tokioje stadijoje, kad sunku pastebėti ryškius pakitimus, todėl iš įdomumo pabandysiu kitą mėnesį dar biggrin.gif bet kol kas mano pozicija gana skeptiška. Kodėl? Nes per tas 7 dienas siūlo aukso kalnus - 1 arba daugiau inch (nuo 2 iki 4 cm blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(Agnius05 @ 2014 01 20, 13:15)
Keista, kad 10 - 15 min  blink.gif  aš visur skaičiau, kad maximum 4, kad galva nesisuktų vėliau, kad sąmonės neprarastu... Be to, rašoma, kad daryti tai tik 7 dienas (galima ir mažiau jei rezultatai tenkina), bet ne dažniau kaip vieną savaitę per mėnesį, nes organizmui vėliau nebus "šoko", nes vis dėlto mes ne šikšnosparniai  biggrin.gif aišku, metodas ne kiekvienam, negalima to daryti nėščiai, esant aukštam spaudimui.
Kaip beprotiškai skambėtų, pabandžiau  biggrin.gif  bet mano plaukai tokioje stadijoje, kad sunku pastebėti ryškius pakitimus, todėl iš įdomumo pabandysiu kitą mėnesį dar  biggrin.gif  bet kol kas mano pozicija gana skeptiška. Kodėl? Nes per tas 7 dienas siūlo aukso kalnus - 1 arba daugiau inch (nuo 2 iki 4 cm  blink.gif )


Jus teisi - siuloma ta idaryti 7 dienas kasdien. As kadangi tuo uzsiimti kasdien nenoriu tai pakoregavau procesa. Svarbiausia cia - maitinti plauku saknis. Na as kadangi noriu greito rezultato tai ir kabu tas 10-15 min. Nualpus tikrai nebuvau nei karto. Aisku reikia viska daryti labai atsargiai, is leto. Is leto atsitiesti, nes tada tikrai gali galva apsisukti. Mano plaukai kuri laika buvo vienodo ilgio - iki peciu, ir atrodo nei pirmyn nei atgal biggrin.gif po menesio plauku dziovinimo zemyn galva lyg ir pajudejom is mirties tasko. Bet ne 2-4 cm schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 20 sausio 2014 - 13:04
Sveikos, aš asmeniškai išbandžiau ir draugams rekomendavau- naudojas, pakankamai naujo bran`o Lietuvoje priemones skatinančias plaukų augimą. Nook Family tokia tokia produkcija atkeliavo iš Italijos. ir jie turi puikias ampules Vigor. nu kažkas nepaprasto 12 vnt - 125lt. bet superinis dalykas. nusipirkti galima tik kirpyklose tam tikrose. jei kas norit pasidomėkis www.nookfamily.lt yra nurodyti adresai kur galit nusipirkti jų ir šiaip puiki visa produkcija.
Atsakyti
QUOTE(Rokita @ 2014 01 16, 10:06)
Merginos, kurios geret silicea balzama, ar jusu nebere nuo jo?

Na manęs tikrai nebėrė,geriau jau ne kartą jį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokita @ 2014 01 16, 11:06)
Merginos, kurios geret silicea balzama, ar jusu nebere nuo jo?

Man nuo jo kilo skaudus spuogai ant kūno,ko niekad nėra buve.. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madka: 26 sausio 2014 - 14:28
QUOTE(broge1989 @ 2014 01 24, 00:37)
Sveikos, aš asmeniškai išbandžiau ir draugams rekomendavau- naudojas, pakankamai naujo bran`o Lietuvoje priemones skatinančias plaukų augimą. Nook Family tokia tokia produkcija atkeliavo iš Italijos. ir jie turi puikias ampules Vigor. nu kažkas nepaprasto 12 vnt - 125lt. bet superinis dalykas. nusipirkti galima tik kirpyklose tam tikrose. jei kas norit pasidomėkis www.nookfamily.lt yra nurodyti adresai kur galit nusipirkti jų ir šiaip puiki visa produkcija.

O koks rezultatas po tų Vigor anpulių naudojimo?
Atsakyti
Ir ko tik tos moterys neprisigalvoja vardan grozio lotuliukas.gif net zemyn galva pastovet doh.gif

Manau kurkas saugesne alternatyva, kuria galima ir reikia naudoti kasdien-plauku sykavimas masazuojant galvos oda-bent karta i diena perbraukti 50 kartu ivairiomis kryptimis. Siam tikslui geriausiai tinka sukos mediniais uzapvalintais dantukais. Jos nekenkia plaukui (jo nelauzo ir neskatina sakotis), neielektrina, yra saugiausia galvos odai ir puikiai paskatina kraujotaka. Po sukavimosi skalpas net ikaista thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti